X5 Гра на мільйон виграй мільйон від Winline

Гра на мільйон або експрес х5 - нова спеціалізована фішка, яку користувачам пропонується букмекерською конторою Вінлайн.


Без всяких ризиків і потенційного програшу можна спробувати удачу і отримати мільйон гривень. Єдина вимога - ставка на спеціальний купон, який поширюється для всіх новачком, які пройшли реєстрацію і підтвердження персональних даних.

X5 Гра на мільйон виграй мільйон від Winline
Постійні ж гравці Вінлайн можуть брати участь за підвищення рівня в каре лояльності Бонус-клубу.


За структурою гра на мільйон мало чим відрізняється від тоталізатора, звичного багатьом вітчизняним гравцям. Букмекер пропонує всього 5 подій, для яких необхідно вибрати один із запропонованих результатів. При цьому тут не тільки результат, а може бути скомбінований з чимось ще. Наприклад, перемога першої команди і тотал більше 3 або інше.

Розіграш проходить щотижня, можливі перерви між ними, а зробити ставку можна тільки з мобільного додатки для Android і iOS.

Як брати участь в грі на мільйон від Winline?

В першу чергу необхідно отримати мобільний додаток на свій пристрій. Запускаємо його і авторізуемся, використовуючи реєстраційні дані. Після чого вже на головному вікні буде доступна інформація по унікальному бонусу «Гра на мільйон».

X5 Гра на мільйон виграй мільйон від Winline
Купон нараховується новим клієнтам при реєстрації, а також, за досягнення кожного нового рівня в Бонус-Клубі. Купити купон неможливо

У купоні буде запропоновано зробити прогноз на один з результатів по 5 різних подій.

X5 Гра на мільйон виграй мільйон від WinlineПри чому вибрати доведеться не просто з перемоги, а й з додаванням чогось ще, наприклад тоталом.

X5 Гра на мільйон виграй мільйон від Winline

X5 Гра на мільйон виграй мільйон від Winline Після чого підтверджуємо вибір, натиснувши на кнопку «Укласти парі».


Якщо всі прогнози на п'ять зазначених зустрічей виявляться вірними, то ви можете стати володарем 1 млн гривень. Є один нюанс, що якщо щасливчиків більше, то вони поділять призові між собою порівну. Гроші ж після розіграшу відправляються на рахунок гравця, як після звичайного розіграшу ставки.

Основні умови, вимоги та правила

Кожен розіграш або тур включає в себе 5 подій. У кожній зустрічі гравець повинен зробити вибір між різними наслідками, яких, як правило, до 4. Вибрати можна тільки один.

Кількість проведених турів може бути різним і їх порядок встановлюється букмекером індивідуально. Закінченням розіграшу вважається момент, коли завершилися принаймні 4 події зі списку доступних для ставки. Якщо той чи інший матч був скасований або з якихось причин не відбувся, то він автоматично вважається виграшним.

Незважаючи на те, що зробити можна вибір тільки на користь одного результату, гравець може зробити кілька ставок за рахунок декількох купонів. Так користувач маючи на руках три купона ікс 5 може зробити 3 експреса з однаковими результатами або поміняти їх для збільшення ймовірності виграшу.

І останнє, укладаючи парі за системою ікс 5 ви автоматично погоджуєтеся з правилами її проведення. Так виграш з цієї акції не може бути першою грошовою операцією на рахунку гравця. Це означає, що якщо ви хочете забрати виграш собі, то спочатку повинні поповнити свій ігровий депозит.

Як збільшити шанси на виграш х5 від Вінлайн?

В першу чергу варто відразу сказати про те, що ніяких гарантій постійних виграшів давати ніхто не буде. Але шанси можна дійсно збільшити. Звертаємо увагу тільки на результати, в яких ви абсолютно впевнені. Ваші знання, аналіз ігрових моментів, історії проходять матчів і зустрічей. Все це дозволить більшою мірою зробити правильні висновки про силу протиборчих сторін.

Можна познайомитися з думкою експертів і інших більш досвідчених Беттери, які часто діляться інформацією на різних майданчиках: відеоблог, соціальних мережах та інших розважальних платформах.

Все це стосується, звичайно ж, футбольних турнірів. При цьому на даний момент в купонах Вінлайн можуть траплятися й події телегри «Що? Де? Коли? », які, природно, будуть мати свою специфіку в прогнозі.

У багатьох телевізійних шоу, побудованих на інтелектуальній складовій (наприклад «Що? Де? Коли?»), Часто найбільше увагу повинно бути виділено не навичкам і кваліфікації учасників, а їх настрою, психології, які дозволять навіть в самій стресовій ситуації впоратися з навантаженням і правильно відповісти і навпаки відповідно.

Важливий момент, що стоїть обліку, - особистість самого ведучого і його симпатії і антипатії. Так іноді може відбутися перегляд відповіді за бажанням ведучого. Що може позначитися на кінцевому результаті.

Найбільша ж небезпека в тому, що аналізу піддається тільки одна сторона учасників - тих, кого ми бачимо на екрані телевізора. Друга сторона - телеглядачі, які підготували питання залишаються непередбачуваною зміною. Але кого таке зупинить?

часті питання

Як отримати виграш?

Зробити правильні передбачення. А потім дочекатися розрахунку, після чого кошти з розіграшу автоматично будуть переслані на ваш депозит. Отримана сума відображається в розділі «історія ставок».

Чи можна вибрати кілька випадків в одну подію?

Ні, але при наявності декількох купонів можна вибрати інші результати вже в ньому.

Не можу знайти гру на мільйон в х5 в додатку, що робити?

Буде потрібно перевірити наявність оновлень для мобільного застосування Winline. При необхідності встановити останнім.