Телефон гарячої лінії Вінлайн

Winline

Кожен гравець не застрахований від випадків технічної несправності або проблем, які обтяжують досвід використання улюбленої букмекерської контори. Постараємося відповісти в цій статті, що потрібно робити при виникненні такої ситуації на прикладі гарячої лінії букмекерської контори Winline.

Як звернутися до служби технічної підтримки Вінлайн?

Існує відразу кілька доступних варіантів для виходу на зв'язок з технічною підтримкою букмекерської контори. Якщо ви не розібралися в природі проблеми і не знаєте, чим вона викликана, то рекомендуємо наступні:

  • Дзвінок на горячею лінію - + 7-800-333-60-47
  • Відправлення листа з вкладеннями на адресу електронної пошти букмекера - support@winline.ua
  • Прямий зв'язок в лайв-чаті

Як зателефонувати в Вінлайн

Зв'язатися з саппортом букмекера через гарячу лінію просто. Номер саппорта - 8 (800) 333-60-47 доступний по всій території Росії і не тільки, подзвонити по ньому можна цілодобово. Тому будь-яка виникла проблемна ситуація може бути вирішена трохи пізніше її виникнення.

Зв'язок з техподдержкой через інтернет

Якщо проблема куди більш істотна, як вам здається, і з нею навряд чи варто звертатися по телефону, то можна написати докладну детальну інформацію про виниклу неполадку за адресою електронної пошти - support@winline.ua. Більш того, таким способом ви можете прикріпити файли, наприклад документи і скріншоти, які дозволять розібратися значно швидше.

Якщо у вас виникло непорозуміння або проблема, вирішення якої на вашу думку не займе і п'яти хвилин, то можна звернутися безпосередньо до співробітників, що працюють в лайв-чаті. Після отримання повідомлення протягом декількох хвилин ви зможете отримати грамотну відповідь на будь-який свій питання. Однак, відразу відзначимо, що лайв-чат недоступний для користувачів мобільної версії сайту Вінлайн і на додаток для андроїд і ios.

Час відповіді служби підтримки

Як правило, перша відповідь, який гравець отримує від технічної підтримки приходить протягом найближчих п'яти хвилин. При цьому треба розуміти, що дороги назад дзвінка на гарячу лінію немає, тому доведеться «повисіти» на лінії, щоб отримати відповідь. Однак, варто розуміти, що проблеми можуть мати різний рівень складності, тому деякі окремі випадки можуть тягнутися тижнями. На жаль, не всі проблеми можна вирішити клацанням пальців або прочитанням правил сервісу. Якщо потрапили в таку ситуацію - наберіться терпіння, це допоможе як вам, так і тим, хто вирішує вашу проблему розібратися з усім в найкоротші доступні терміни.