Вінлайн реєстрація

Якщо ви до цих пір не вибрали свою букмекерську контору, з якою б хотіли постійно співпрацювати, то варто звернути вашу увагу на молодого гравця на ринку букмекерських послуг, який швидко завоював довіру своїх користувачів - «Вінлайн«.

З недавніх пір БК стала частиною СРО букмекерів і розпочала співпрацю з ЦУПІС, після чого стала легальною конторою, що надає відмінні пропозиції щодо укладення інтерактивних онлайн парі. Як зареєструвати собі аккаунт і почати взаємодію з БК? Читайте нижче.

Варіанти реєстрації на Вінлайн

Щоб почати робити ставки в легальній конторі Вінлайн необхідно пройти досить скрутну реєстрацію. Проте, крім витрат часу від вас не буде потрібно нічого надприродного. Знаходимо вкладку реєстрації на головній сторінці букмекерської контори, після чого необхідно буде ввести потрібні персональні дані, а потім підтвердити процедуру за допомогою мобільного телефону або електронної пошти.

Вінлайн реєстрація


Однак, крім цього вам також доведеться вхід до облікового запису в системі ЦУПІС, що також є обов'язковою умовою для початку роботи з букмекерів. Далі вам необхідно буде підтвердити вашу персональну інформацію, для чого будуть потрібні в тому, числі паспортні дані.

Як зареєструватися на сайті Winline

Для багатьох користувачів очевидно, що замість того, щоб шукати наземне відділення букмекера в своєму місті, простіше використовувати онлайн реєстрацію на офіційному сайті (і отримати бонус за реєстрацію). Після чого вказуємо всі необхідні дані, які доведеться підтвердити за допомогою мобільного телефону і електронної поштової скриньки.

Як зареєструватися на сайті WinlineЯк говорилося раніше Winline ліцензована бк, яка вимагає наявності облікового запису в ЦУПІС, однак, якщо ви вже грали в інших букмекерських конторах, то вам не буде потрібно реєстрація нового облікового запису. У Вінлайн ви зможете використовувати дані свого старого букмекера, а після прив'язати його до даних, які ви отримали на сайті букмекера. Пройшовши ці етапи ми зможемо перейти до наступного важливого питання.

Введення і виведення грошей

На станиці в особистому кабінеті ви можете знайти всі способи і види платіжних систем, які співпрацюють разом з букмекерською конторою Вінлайн. При цьому їх число досить обмежена. Для всіх фінансових розрахунків можна використовувати банківські картки Visa / MasterCard, а також ел. гаманці: Qiwi, Я.Деньгі, «Монета», готельний гаманець в ЦУПІС і перекази з рахунку вашого мобільного телефону.