Вінлайн завантажити на комп'ютер

Завантажити Вінлайн на комп'ютер можна по кнопці «Вінлайн завантажити на комп'ютер».

Цей додаток можуть використовувати гості іноземного букмекерського сервісу, на жаль, клієнти легальної російської контори обділені таким привілеєм.
Вінлайн завантажити на комп'ютер

Завантаження і установка додатку Вінлайн на комп'ютер

В першу чергу потрібно зайти на сайт нелегальної в РФ Winline, яка знаходиться в зоні .com. Для чого можна скористатися одним з варіантів обходу блокування.

Вінлайн точка ком - не має ліцензії на проведення азартних ігор на території Росії! Грайте тільки у легальних букмекерів.

Щоб завантажити додаток Вінлайн для ПК безкоштовно потрібно:

 1. У меню у верхній частині сторінки знаходимо іконку «Windows Client» (Клієнт для Windows).
 2. Після чого читаємо інструкцію від букмекера і натискаємо на кнопку «Завантажити додаток».
 3. Після скачування відкриваємо файл setup.exe.
 4. При необхідності міняємо настройки установки і чекаємо закінчення процесу.
 5. Далі відкриваємо посилання з робочого столу Winline. Програма після установки займе лише 86Мб, а триватиме установка не більше трьох хвилин.

Переваги програми-клієнта Winline

Що пропонується робити користувачам додатки Вінлайн Client для Windows?

 • Автоматичний пошук обхідних шляхів для доступу до функціоналу сайту нелегального в РФ букмекера. Більш ніяких зусиль з вашого боку не буде потрібно. Все необхідне буде зроблено автоматично.
 • Повний набір функцій, який є і на офіційній сторінці сайту букмекера. Є і можливість укладення ставок, історія вже укладених парі, відеотрансляції і анімовані графіки, а також участь в бонусних програмах.
 • Всі види грошових операцій - виведення коштів з ігрового рахунку та поповнення депозиту. Той же список доступних варіантів для перекладів, що і на офіційному сайті.
 • Швидка швидкість оновлення інформації, обробки запитів і оформлення парі.
 • Значна економія споживання трафіку.
 • Серйозне шифрування даних і забезпечення безпеки персональних даних користувачів.

Додаток підійде всім, хто втомився користуватися стороннім ПЗ, тепер для нормальної гри потрібно тільки безкоштовно скачати Winline на ПК і встановити. При цьому користувачам легального букмекера дане додаток скоріше не знадобиться, так як основні його фішки, як раз спрямовані для доступу до заблокованих функцій.

Додатки для мобільного бетттінга

Ще одним зручним варіантом робити ставки в рамках даної контори є мобільні додатки для iOS і Android, які можна знайти на сайті Winline ru. Фактично між даними продуктами немає ніякої різниці, крім самої системи, на якій працює програма.

Всього існує три розділи, які необхідні для використання програми:

 • Бічне меню зі списком всіх спортивних подій, матчів, турнірів
 • Особистий кабінет і налаштування програми
 • Нижнє меню, де з головних функцій - «Live», «Купон», «Бонуси»

З найбільш пам'ятних «фішок» варто сказати про: зручну пошукову систему з можливістю додавання різних команд в «Вибране», перегляд відеотрансляцій. З великих мінусів - відсутність «швидкої ставки», онлайн-чату з співробітниками служби підтримки користувачів.

резюме

Для тих, хто не хоче зустрічатися з проблемами і витрачати час і нерви для того, щоб просто зробити ставку, то ми рекомендуємо користуватися тільки легальним букмекерів Winline в російській доменній зоні.