Вінлайн мобільна версія

Winline

Чи не можете розлучитися з телефоном в руках навіть на короткий час, а персональні комп'ютери занадто незручні у використанні в дорозі. Те ви точно підходите під опис типового представника мобільного беттінга. Сьогодні мобільні пристрої дозволяють отримати абсолютно той же досвід укладення інтерактивних ставок, що і офіційні сайти букмекерських контор.

Особливий інтерес представляє пропозицію від активного гравця на ринку - БК Вінлайн, яка не залишилася осторонь від сучасних трендів і випустила свої додатки для андроїд і ios. Спробуємо розглянути всі плюси і мінуси для використання мобільної версії сайту Winline.

Як зайти на мобільний сайт Вінлайн

Ви можете використовувати різні варіанти для доступу до мобільної версії сайту, щоб використовувати весь її функціональний арсенал:

  • використовуйте будь-яку пошукову систему з мобільного пристрою і введіть: «офіційний сайт Вінлайн«
  • Введіть адресу в браузері: «m.winline.ua«
  • Використовуйте мобільний додаток Вінлайн, яке можна завантажити з офіційного сайту букмекерської контори.

Мобільна версія Winline

Сама «начинка» і функціонал мобільної версії сайту Вінлайн мало чим відрізняються від таких в оригінальній версії. Тут відразу помітите звичні поєднання кольорів і впізнаваний дизайн, який характерний для продуктів від даної БК. Найцікавіше, що всі функції та вкладки розташовані так, щоб ви могли використовувати для навігації і здійснення ставок тільки одну руку, зручна можливість для любителів мобільного беттінга.

Вінлайн букмекерська контора мобільна версіяПри цьому інтерфейс програми дозволяє мати доступ до всіх функцій і послуг, які доступні в тому числі і користувачам, які використовують ПК. Так зайшовши в додаток зверху можна побачити вкладки для входу і реєстрації, крім доступних режимів для гри і трансляцій для матчу, які доступні не виходячи з мобільного додатку. Натиснувши на кнопку меню ви зможете перейти до списку доступних варіантів для ставок, які зручно розділені на види спорту, основні турніри і на самі матчі. У тому ж меню можна знайти і документи з правилами, про яких діє БК і з якими погоджується будь-який гравець, який бажає користуватися послугами букмекера.

Користувач виявить, що список матчів в лайв і лінії не відрізняються від таких в оригінальній версії сайту. Більш того, гравці можуть скористатися наданої статистикою і результатами зустрічей, а також відкриті можливості по поповненню і зняття грошових коштів з ігрового рахунку в будь-який зручний для вас час. Крім цього варто відзначити зручні опції, які дозволяють фільтрувати події за певними ознаками, а також додавати цікава подія в обране, щоб не втратити його після. І з приводу трансляцій, всі вони доступні для будь-якого зареєстрованого користувача.

З мінусів можна відзначити тільки можливі зависання на застарілих пристроях, для яких обсяг програми та оброблюваних даних можуть виявитися занадто великими і важкими.

додаток Winline

Для будь-якого користувача, який знаходить можливості мобільного сайту через щоденний запуск браузера і введення даних утомливих існують мобільні додатки. Розробник дав можливість використовувати софт для обох популярних мобільних платформ - Android і iOS, які можна завантажити з офіційного сайту, але крім цього iOS версію можна встановити і через App Store.
скачати Вінлайн на андроїд безкоштовно


Всі функції і опції, описані вище доступні і для мобільного застосування. Ті ж режими, ті ж можливості. Так само доступні відеотрансляції прямо з програми, так що ви зможете робити ставки в тому числі і не відриваючись від проходить матчу. Так само ви можете проводити будь-які операції по введенню і зняття коштів. Всі ці функції доступні для будь-якого зареєстрованого користувача, а якщо ви не пройшли цю процедуру, то можете використовувати для цього мобільний додаток і отримати вітальний бонус за реєстрацію. При чому на думку деяких користувачів зробити це зручніше з телефону, ніж з ПК.

З недоліків відразу варто зазначити відсутність фільтрів і можливості шукати події за ключовими словами. Неприємним є і той факт, що ви не зможете написати в живій чат букмекера з мобільного додатка.