Як зробити ставку на Вінлайн

Як зробити ставку на Вінлайн

Ви нарешті пройшли всі бюрократичні процедури по реєстрації і верифікації і морально готові зробити свою першу ставку. Ось тільки не поспішайте, спочатку варто ознайомитися, з чим надалі доведеться мати справу.

Тому тут ви зможете ознайомитися про всю інформації, яка допоможе вам зробити першу вдалу ставку і не тільки. Ці вказівки були зроблені на основі пропозицій, що надаються букмекерською конторою Winline. Тепер про все докладно.

Види ставок в Вінлайн

В першу чергу після реєстрації (а точніше до неї) варто ознайомитися з положеннями правил, які регулюють діяльність і розпорядок букмекерської контори, особливо коли та взаємодіє зі своїми клієнтами. Так в розділі «Допомога» ви зможете відшукати файл, в якому знаходяться всі положення. При цьому, якщо ви хочете мати його при собі, то можете роздрукувати, для чого відмінно підійде pdf-формат даного файлу.

При цьому там докладно описаний процес як прийому, так і, наприклад розрахунку ставок, демо-рахунок, накладаються ліміти, а також можливі покарання для не зовсім чесних гравців. Тому вивчення даного документа просто необхідно для кожного, хто хоче співпрацювати з Вінлайн, отримувати бонуси і вигравати. При цьому крім самих положень, ви так само зможете знайти види ставок, про які ми поговоримо гранично детально.

Лінія і лайв

Будь-яка ставка в Winline, як правило, належить до одного з двох типів ставок. Гравець може вибрати парі з «Лінії» (доматчевих ставки), і live, які можна ставити в режимі реального часу.

Крім часу проведення щодо матчу, є й інші різні критерії. Ставки так само розрізняються за способом формування коефіцієнта. Так ставки в лінії передбачають майже незмінні котирування для результатів. Зміни відбуваються лише при серйозних змінах в командах, події, турнірах, тобто впливає інформація, безпосередньо впливає на ймовірні результати.

Лайв-ставки серйозно відрізняються. Так вони скоріше схожі на торги на біржі. Так крім того, що необхідно правильно вгадати результат для події, так ще потрібно дочекатися найбільш високого рівня коефіцієнта, який змінюється в режимі реального часу. При чому на все впливає гра команд, яку можете спостерігати в тому числі і ви. Наприклад, за допомогою сервісу відеотрансляції, яку пропонують найбільші букмекери як Вінлайн.

Ордінари і експреси

Важливо так само вміти розділяти види ставок за кількістю згаданих в них результатів для подій. Так, якщо ви хочете укласти парі на те, що переможе ваша улюблена футбольна команда в майбутньому матчі, то вам, швидше за все, цікаво буде поставити ординар - одиночну ставку на єдиний результат.

При це, якщо крім цього ви абсолютно впевнені, що необхідно поставити на додатковий результат, але вже на волейбол, то вас можливо зацікавить парі - експрес, одна ставка, яка передбачає одночасне правильне прогнозування відразу декількох подій. Правда, існує ряд обмежень:

 1. Максимальне число доступних прогнозів для одного експреса дорівнює 20.
 2. Максимальне значення підсумкового коефіцієнта не більш 5000.

Ознайомившись з відмінностями в видах ставок, можна спробувати спрогнозувати одна з подій і зробити на нього ставку.

Як почати грати

Пройшовши всі процедури, які вимагає букмекерська контора від своїх користувачів, такі як реєстрація і верифікація особистості, необхідно внести певну суму грошей, яку ви готові ризикнути і зробити свою першу ставку. Єдиний момент, що варто заздалегідь подумати про вид спорту, в якому ви бачите найбільший інтерес і володієте найбільшими знаннями. Наприклад, найбільш популярний вид спорту - футбол, володіє абсолютною більшістю випадків і подій.

При цьому, як правило, букмекерська контора пропонує робити ставки з мінімальним значенням в 100 гривень. Можливі й інші, але це середнє значення для більшості подій. Але зазвичай мінімальне значення ставок не виходить за межі від 100 до 1000 гривень. А ось максимальне значення суми для укладення парі визначається букмекерською конторою в індивідуальному порядку для кожного події і результату.

Якщо ви все таки вирішили вибрати футбол, то слідуємо подальшого простому алгоритму:

 1. Натискаємо на цікавий для турнір
 2. вказуємо матч
 3. Переходимо до необхідного результату
 4. Натискаємо на коефіцієнт поруч з результатом
 5. Вводимо кількість грошей, якими ви готові ризикнути
 6. Підтверджуємо ставку і очікуємо закінчення матчу

Як вибрати вид спорту і інші поради від професіоналів

Робіть вибір завжди грунтуючись на своїх переваг і інтересах. Не забувайте так і те, що ви можете консультуватися з думкою відомих експертів з того чи іншого питання, що стосуються інформації про матч. Ось тільки не варто довіряти «Верняк» і «точно договірняк» зазвичай за такими формулюваннями стоять люди, які отримують гроші на шахрайстві і обмані гравців.

Насправді правило вибору виду спорту для укладення парі всього одне - довіряйте своїм знанням. Безумовно не варто робити ставки на той вид спорту, з яким ви тільки недавно почали своє знайомство. Ви повинні розбиратися в тому, що відбувається на полі або на екрані трансляції. Бажано знати сили команд учасників, ніж вони знамениті, сильні і слабкі сторони гравців. Якщо таких знань вам мало, ви завжди може ознайомитися з думкою експертів на нашому сайті, де часто перебувають прогнози на результати популярних видів спорту: футбол, баскетбол, ММА, волейбол і багато інших.

При цьому, якщо характеризувати Вінлайн, то це відмінна пропозиція для новачків, які зможуть миттєво освоїтися на новому місці завдяки відмінній роботі дизайнерів і програмістів (додаток на андроїд тому підтвердження). Ви просто не зможете заблукати або зробити те, що вам не потрібно випадковим натисканням. Крім цього Бк буде цікава і досвідченим гравцям, які шукають широку лінію і значну розпис результатів. Радимо ознайомитися з детальним оглядом для даного букмекера на нашому сайті.

Умови для заробітку на спортивних ставках

 • Багато вільного часу. В першу чергу час визначає ваші можливості ознайомитися з інформацією, яка доступна з відкритих джерел. Тільки володінням необхідної кількості часу можна охарактеризувати можливості гравця з аналізу тенденцій і результативності команд, їх мотивації і подій, які можуть вплинути на хід матчу.
 • Витримка. Не варто думати, що гра на гроші цілком і повністю залежить від удачі і що саме ви нею володієте. Це типова помилка новачка. Будь-яка діяльність вимагає зусиль і роботи, більш того навіть це не гарантує успіху в звичайно інстанції. Але не дозволяйте успіхам і помилок обдурити вас і перешкодити проводити аналіз всіх даних і наданої інформації.
 • Не думайте, що ви в миті ока "піднімете бабла» це не те місце. Ставки на спорт можуть стати хорошим постійним доходом тільки в разі того, що вони стануть постійний і щоденною роботою. При цьому більшість гравців сприймають ставки як ще одну форму розваги, радимо поставитися до них саме так.

Після цього ви зможете правильно робити акценти і пріоритети і можете почати робити ставки в БК Вінлайн (Мобільна версія). Тому залишається тільки побажати удачі.