Як поповнити рахунок і вивести гроші в Winline

Як поповнити рахунок і вивести гроші в Winline

Отже ви вирішили вибрати для себе сервіс з букмекерськими послугами, для початку варто з'ясувати для себе важливі критерії, яким повинна відповідати контора. В першу чергу слід задуматися про безпеку ваших коштів, на які ви будете надалі грати і вигравати. Для цього звертаємо вашу увагу, що найкраще звертатися до легальних букмекерам, за діяльністю яких стежить держава і ЦУПІС, які є гарантією, що ви не станете жертвою шахраїв. Рекомендуємо в тому, числі ознайомитися з діяльністю БК Вінлайн, рейтинги якої вселяють довіру гравців.


Ви так само можете ознайомитися на нашому сайті з внутрішньою інформацією про букмекерів, кількість пропозицій в лінії і Live, якість обслуговування, зручність використання, як робити ставки в бк і багато іншого. Так само можете ознайомитися з думкою інших користувачів, які залишають відгуки на роботу даного букмекера. При чому деякі гравці часто зустрічаються з проблемами: «не можу поповнити рахунок Вінлайн» або «як вивести гроші у БК» і багато інших. Спробуємо розібратися, що робити в подібних ситуаціях.

Способи поповнення рахунку

Якщо ви вирішили почати грати в Winline, то зробити це ви можете відразу декількома способами:

  • Скористайтеся послугами наземних відділень букмекерської контори
  • Оформляйте ставки онлайн на офіційному сайті букмекера

У цій статті ми торкнемося в першу чергу роботи онлайн сервісу, а так само про проблеми, які можуть виникнути у людей при його використанні.

Для того, щоб поповнити ігровий рахунок Вінлайн, ви так само можете використовувати відразу кілька можливостей. При цьому мінімальна сума поповнення для даної букмекерської контори становить 500 гривень. При цьому максимальні значення можуть сильно відрізнятися і відрізняються від однієї платіжної системи до іншої. При цьому строки виконання транзакції практично миттєві, і займуть не більше 15 хвилин. До речі, в бк є демо-рахунок, яким можна скористатися.

Тому, ви маєте можливість поповнити свій рахунок на Вінлайн, маючи 500 гривень, на одній з доступних «платіжок» - систем, які здійснюють роботу з фінансами. Так само не забувайте, що грати на ставках можуть тільки повнолітні особи, а так само ті, хто в точності вказав свої дані при реєстрації. Інакше в кожному з випадків гравця може очікувати блокування.

Майданчики для введення коштів:

  • Банківські картки Visa / MasterCard. Максимальний разовий переклад - 550.000грн
  • Ел. гаманці (КІВІ, Я. Гроші, Монета.ру, гаманець ЦУПІС). Сума різниться від 100000 гривень до 550000 гривень.
  • Провайдери мобільного зв'язку (МТС, Мегафон, Білайн, Теле2) - від 5000 до 15000 гривень. Однак стягується комісія від 8% до 13,5%.
  • Інтернет-банкінг (Пошта Банк, Тінькофф, Росбанк) до 15000 гривень.
  • Термінали оплати (Евросеть, Зв'язковий, НОУ-ХАУ) до 15000 гривень

Способи виведення коштів

Щоб зняти гроші з вашого ігрового рахунку, то буде потрібно участь практично тих же організацій, завдяки яким можна поповнити баланс. Але, є винятки. При цьому мінімальна кількість знімаються грошей - 500 гривень. Так само можливі затримки в транзакціях з боку банків, де терміни можуть досягати декількох днів.

Майданчики для виведення коштів:

  • Карти банків (система Світ не включена) - до 100.000 гривень
  • Електронні гаманці - від 15.000 до 550.000грн
  • Перекласти прямий операцією гроші на мобільний телефон неможливо.

Чому не отримує поповнити рахунок?

Для того, щоб мати можливість здійснювати грошові транзакції з букмекерською конторою необхідно мати зареєстрований обліковий запис на сайті Вінлайн. При чому до цього вам буде потрібно пройти спеціальну процедуру верифікації, яка полягає в перевірці введених вами даних, а так само відправленні копій документів, що засвідчують вашу особу, в тому числі і СНІЛС. При цьому, ви можете зробити це використовуючи дзвінок Skype. Проходження даних етапів при цьому повністю обов'язкові для подальшого початку гри в букмекерській конторі. Але сама процедура швидше займає час, чим викличе у вас якісь складності.

Не забувайте і про важливе доповнення, для того, щоб перевести гроші на ігровий рахунок ви повинні мати у своєму розпорядженні не менше 500 рублями, якими ви будете готові ризикнути укладаючи парі. Ви не поповните рахунок Вінлайн, якщо не маєте сумою рівною або більше зазначеної.

Так само ви не зможете перевищити обмеження по переказах, встановлені для платіжних систем. Всі доступні суми вказані вище.

Чому не виходить вивести гроші?

Іноді трапляється, що гравець не може вивести свої кошти з якоїсь причини зі свого рахунку в букмекерській конторі. Це підриває довіру до букмекерові, а також не дає можливості користувачеві використовувати свої кошти. Розберемося з чим це може бути пов'язано.

Ви навряд чи зустрінете подібну проблему, якщо у вас є на рахунку не менше 500 гривень, і ви повністю пройшли всі етапи реєстрації та ідентифікації особистості. Після цього всі гроші, які ви запросите, будуть переведені одним із зручних для вас способів.

Більшість гравців обурюються тим фактом, що запросивши всю суму грошей зі свого рахунку, вони не отримують її цілком. У цій ситуації втручається держава, яке відповідно до нинішнього законодавства вимагає виплати податку в розмірі 13% з чистого доходу користувача. Саме їх утримує за собою букмекерська контора, яка в деяких випадках виплачує податки за гравців автоматично.

При цьому, якщо ви зустрілися з якимось букмекерів, який має легальний статус на території РФ, який з якоїсь причини не хоче робити виплат по вашому офіційним запитом, ви можете звернутися до суду, де ваші інтереси будуть захищені.

Вінлайн в цьому сенсі має відмінну репутацію і нагороджує своїх гравців за їх заслуги завжди, а головне вчасно.