Як пройти ідентифікацію в Вінлайн

Як пройти ідентифікацію в Вінлайн

Новачків відразу варто попередити, що перед початком гри в букмекерській конторі від них буде потрібно якийсь терпіння і трохи часу. Це не пов'язано з тим, що робити ставки складно або вам буде потрібно час, щоб обміркувати певну пропозицію. Все це пов'язано з зобов'язаннями, які накладає легальний статус і пов'язаний з процедурою реєстрації і верифікації. Що це таке і що з цим робити, про все докладніше нижче.

Способи пройти ідентифікацію

Варто відразу сказати, що ідентифікацію можна пройти відразу після реєстрації облікового запису на сайті букмекерської контори Winline. При цьому робити ставки ви зможете тільки після проходження обох процедур, так що наберіться терпіння.

При цьому інструкції по верифікації букмекер дає тільки після реєстрації. І що ж запропоновано?

  • Підтвердити свою особистість через дзвінок по Skype
  • Верифікація в одному з наземних відділень Winline

Для всього цього потрібно ваш паспорт і мобільний телефон.

Процес реєстрації та ідентифікації в ЦУПІС

Крім проходження перерахованих вище процедур необхідно буде пройти останню, яка закінчиться створенням облікового запису в системі ЦУПІС. За часом це займе менше, ніж реєстрація або проходження верифікації. Заповнюєте ті ж дані, що вже вказували в акаунті для букмекерської контори.

Як пройти ідентифікацію в Вінлайн
Перший етап заповнюємо анкету, вказавши особисту і контактну інформацію
Як пройти ідентифікацію в Вінлайн
Другий етап реєстрація в сервісі ЦУПІС, користувачеві необхідно ввести деяку інформацію про себе і підтвердити вказаний номер мобільного телефону шляхом введення секретного коду з СМС на сайті.
Як пройти ідентифікацію в Вінлайн
Якщо ви раніше вже співпрацювали з Першої ЦУПІС, повторна реєстрація не потрібна.
Як пройти ідентифікацію в Вінлайн
Останній етап ідентифікації - верифікація самої облікового запису в системі Вінлайн
Як пройти ідентифікацію в Вінлайн
Віддалений спосіб - для цього після реєстрації в БК, в особистому кабінеті Вінлайн, треба вказати логін Skype і замовити дзвінок.
Як пройти ідентифікацію в Вінлайн
Особистий візит в офіс - припускає відвідування реального офісу компанії з паспортом, також потрібно буде назвати логін від входу в аккаунт.

Єдина радість для користувача це те, що обліковий запис ЦУПІС поширюється на всіх букмекерів. Однак, доповнимо, що самих ЦУПІСов всього два і кожен працює зі своїми легальними букмекерами.

перший - 1хСтавка, 888.ua, Ліга Ставок, Бетсіті, Паріматч, теніс, bwin і Mostbet.

Друга (QIWI) - Олімп, марафон, Фонбет, Леон, Бінго Бум, Балтбет, Зеніт.

Після проходження настирливих, але необхідних процедур ви нарешті зможете почати ставити на улюблені спортивні заходи. Тільки перед цим не забудьте поповнити свій баланс одним з можливих способів. При цьому як ставки, так і маніпуляції з рахунком доступні не тільки користувачам персональних комп'ютерів, але і для тих, хто використовує мобільні девайси. Для таких гравців пропонується завантажити мобільний додаток для Android і iOS. Після цього насолоджуйтеся всіма можливостями та послугами букмекерської контори Winline.

Навіщо потрібна ідентифікація особистості в БК Вінлайн

процедура ідентифікації Вінлайн обов'язкова для кожного нового зареєстрованого користувача, так як це вимога держави, яке дотримується неухильно.

Все це пов'язано з тим, що легальний статус букмекерської контори Вінлайн накладає деякі зобов'язання, в тому числі і верифікацію Вінлайн, крім податкових відрахувань до бюджету і співпраці з ЦУПІС, центром обліку переказів інтерактивних ставок.

Ці правила поширюються на всі букмекерські контори, які діють на території Росії. Для того, щоб пройти цю процедуру, потрібно наявність вільного часу, паспортні дані, телефон і, звичайно ж, повноліття.