Вінлайн демо рахунок

Вінлайн демо рахунок

Якщо ви хочете трохи азарту, але при цьому не хочете зайвий раз ризикувати своїми кровними, то ви завжди можете звернутися до букмекерові «Вінлайн», який пропонує своїм новачкам використовувати спеціальний демо режим. Так само він відмінно підійде новачкам, які мало розуміють, що відбувається в світі ставок.

Витратьте трохи часу без ризику для своїх грошей і отримаєте відмінний досвід для своєї подальшої «кар'єри». Як це зробити з максимальною користю для себе розберемо нижче.

Що таке безкоштовне парі

Деякий час до цього користувачі Winline могли відкрити свій демо рахунок, на який надходила деяка сума грошей. Їх можна було використовувати для початку своєї діяльності в букмекерській конторі. Сьогодні окремий рахунок не вказано в пропонованих послугах, замість це ви можете робити «безкоштовні ставки» без реєстрації окремого рахунку. Виявити цю функцію можна в розділі «допомогу», який легко відшукати на головній сторінці сайту.

Після чого можна робити ставку на будь-яку подію без обмежень. Знаходимо цікавий матч і ймовірний вихід для нього після чого в купоні вибираємо «використовувати безкоштовне парі». Після чого можна вказати будь-яку кількість грошей і підтвердити укладення парі. Після чого тільки залишається сподіватися на перемогу і чекати закінчення зустрічі.

Як бути з вашим виграшем

Кожну укладену ставку ви можете знайти в історії парі, які доступні в особистому кабінеті. При цьому, якщо ви передбачили вдалий розклад, то сума, яку ви виграли, перейде на ваш ігровий рахунок. Єдиний момент, що не забувайте, що ризик бонусними коштами не той же, що при грі на реальні гроші.

З плюсів:

  • Безкоштовне отримання досвіду гри
  • Можливість перевірки своїх знань і удачі без явних обмежень
  • Використання нових припущень або стратегій

З мінусів:

  • Доступно тільки для зареєстрованих користувачів
  • Неможливо ставити нічого крім ординарій
  • Виграш ніяк не вплине на кількість грошей на вашому рахунку