Вінлайн бонус за реєстрацію

Букмекерська контора Winline досить давно заробила свою репутацію серед своїх гравців, як компанія, яка любить балувати своїх клієнтам бонусними програмами і фрібетамі.


Нижче спробуємо розібратися які бонуси вам гарантовані після моменту реєстрації, а яким будуть доступні тільки найактивнішим користувачам.

Реєстрація з бонусом Вінлайн

опис процедури реєстрації в бк Winline ви зможете за посиланням на нашому сайті. В цілому крім часу вам не буде потрібно абсолютно нічого (крім наявності телефону і паспорта). Під час реєстрації ви також можете помітити окреме поле для введення «промокод», його можна отримати, підписавшись на партнерів букмекера, а також в різних періодичних виданнях, пов'язаних зі спортом. При цьому деякі гравці можуть отримати промокод прямо «з рук» адміністрації сервісу, отримавши бажану комбінацію на телефон або електронну пошту.

Навіщо існує цей промокод і як його використовувати? Дана акція дає можливість користувачам онлайн букмекера укладати безкоштовні парі, які після відповідного розіграшу можна перетворити в реальні гроші. Як правило, для таких ставок накладається безліч обмежень, наприклад, не можна поставити на ставки, які мають більший коефіцієнт, ніж того вимагає правила. Останні можуть постійно змінюватися букмекерів, тому принципи використання краще дивитися на сайті букмекерської контори.

Акції та бонуси Winline

Крім бонусів за поповнення рахунку та індивідуальних промокодом букмекер пропонує різні акції. На жаль, кількість програм досить мало, однак, деякі порадують тим, що не вимагатимуть ні часу, ні зусиль. Це стосується винагороди за установку мобільного застосування на андроїд або айфон, за що гравець може отримати 1000 гривень фрібета, який необхідно розіграти двома рівними ставками.

Так само існує винагороду гравців за кількість проведених ставок в букмекерській. Так за кожні 1000 гривень, які гравець поставив в рамках Вінлайн, користувач отримує «призовий м'яч», спеціальну позначку після набору яких клієнт може зробити додаткову безкоштовну ставку. При цьому, якщо користувач домігся цілих 1000 м'ячів за місяць гри, то він отримує спеціальний VIP- статус, а також 10.000 гривень в якості фрібета. Це крім інших привілеїв для елітного статусу всередині БК.

З іншими програмами лояльності ви можете ознайомитися на сайті букмекера, там можна дізнатися і правила їх проведення.