Вінлайн букмекерська контора офіційний сайт огляд

Детальна оцінка БК
надійність
10
коефіцієнти
10
Бонуси та Акції
10
Служба підтримки
10
трансляції
9
Мобільні версії
10
Лінія в прематче
10
Лінія в лайв
10
Виведення коштів
10
введення засобів
10
Разом
9.9
Ідеальна БК для новачків. Зручна навігація по сайту і мобільні додатки, які по функціоналу не поступаються сайту.

Букмекерська контора Winline - великий російський букмекер, який пропонує своїм гравцям лінію ставок по 20 видам спорту, вигідну програму лояльності і чесні виплати. Вінлайн є легальною БК, так як зареєстрована в ЦУПІС - Центрі обліку переказів інтерактивних ставок.

Про Букмекери

Сьогодні офіційно зареєстрована компанія Winline веде свою активність через онлайн сервіс www.winline.ua. Контора є повноправним партнером НКО «Перший ЦУПІС»

Всі гроші користувачів, які фізично знаходяться в просторі РФ знаходяться під юрисдикцією російського суду, а значить гравець має можливість отримати свої кошти так чи інакше. З іншого боку, всі засоби БК забезпечені компенсаційним фондом, який в разі банкрутства буде виконувати зобов'язання компанії. Свідоцтво про подібному співробітництві з СРО букмекерів діє від 10 лютого 2016 року.

Плюси і мінуси
легальний букмекер
упевнена лінія
Якісні інтернет-трансляції і трекер
бездепозітний бонус
Викуп ставки (кешаут)
Можливість самоісключенія гравця
Висока ймовірність обмеження щодо лімітів
Частий повернення ставок через некоректну лінії

Офіційний сайт

Єдиний сайт компанії - www.winline.ua
Вінлайн
Winline - один з головних претендентів на отримання нагороди «Вибір користувачів», за припущенням нашого сайту. На даний момент однією з переважних фішок компанії є наявність не самого скромного числа трансляцій на різні спортивні події.

Реєстрація та верифікація

Для того, щоб почати свою співпрацю з іменитим букмекерів потрібно для початку створити обліковий запис в ЦУПІС. Це обов'язкова умова. Однак, якщо у гравця вже є такий профіль, коли він використовував сервіс іншого букмекера, то реєструвати новий аккаунт не буде потрібно. Можна буде відразу поповнити свій депозит і почати грати.

Вінлайн букмекерська контора офіційний сайт огляд

Якщо ж такого профілю у вас немає, то доведеться робити новий акаунт, а потім підтвердити свої введені дані, завантаживши на сайт три фото / скан паспорта:

  • Фото з особистим портретом (розворот)
  • Фото з реєстрацією (розворот)
  • Фото документа на тлі вашого обличчя

За правилами сервісу адміністрація в праві повторити процедуру і зажадати надання документів для підтвердження. Зазвичай до такого вдаються в нечастих випадках, коли є підозри, що гравець робить не зовсім чесні і суперечать правилам дії.

Повторна верифікація зазвичай супроводжується крім надання документів паралельної відеозв'язком із співробітником контори або ж за допомогою особистого відвідування наземного пункту прийому ставок.

Поповнення та виведення коштів

На даний момент гравці для отримання виграшу або поповнення депозиту можуть використовувати всі банківські карти в системах Visa / MasterCard / Світ, а також електронні гаманці від QIWI і Юманіте (колишні Яндекс.Деньги), а також окремий гаманець ЦУПІС.

Вінлайн букмекерська контора офіційний сайт огляд

Ігровий рахунок можна поповнити і з мобільного телефону, використовуючи російських операторів зв'язку, а також мобільні додатки банків.

Обмеження в оформленні перекладу: мінімальний - 100 гривень для поповнення, а для зняття 500 гривень. Комісію контора не збирає. Вивести кошти можна тільки на ті рахунки, карти і гаманці, які брали участь в поповненні.

Якщо гравець не викликав ніяких підозр у адміністрації з боку нечесної гри або верифікації, то в такому випадку операції виконуються за лічені секунди. У деяких випадках Winline може затримати виплату протягом 10 робочих днів для її розгляду. Хоч це й рідкість.

Мінімальна і максимальна ставки

Найнижчий поріг для укладення парі з ординарієм і експресу - 50 гривень, в той час як для системи - 100 гривень. Розмір верхньої межі встановлюється індивідуально для кожного окремого події і від гравця не залежить.

оподаткування

Сучасне законодавство вимагає виплати податку з виграшу, який визначений в розмірі 13%. Якщо сума залишається в рамках 15000 гривень, то сплата податків залишається на совісті користувача, всі виграші вище цього значення проходять через утримання податкової суми букмекерів. В останньому випадку контора попереджає про подібну необхідності і повідомляє інформацію про утриманої сумі.

Про службу підтримки

На сайті Winline існує онлайн-чат для оперативного зв'язку з співробітниками підтримки. Швидкість відгуку залишається на дуже високому рівні.

Вінлайн букмекерська контора офіційний сайт огляд

Якщо ж проблема (точніше її рішення), швидше за все, носить тривалий характер, то найпростіше буде звернутися до співробітників по електронній пошті (support@winline.ua) або проконсультуйтеся на гарячу лінію 8800-333-60-47

Мобільна версія

Крім очевидної можливості зайти на сайт з вашого персонального комп'ютера або через бразуер мобільного телефону, БК пропонує скачати мобільний додаток для телефонів на базі IOS і Android безкоштовно прямо з сайту сервісу. Всі можливості сайту збережені, так можна битися об заклад по лінії на результати, фори і тотали за всіма основними подій, існує перехід до Live-ставок в один клік, а також найбільш популярним подіями в рамках контори за допомогою прокрутки.

Щоб гравець не заплутався БК надає інформацію про те, які змагання йдуть прямо зараз, для швидкого перемикання до лайв-ставками.

Варто відзначити хорошу роботу по наведенню порядку і зручності різних елементів для користувача в лінії. Спочатку в списку йдуть найбільш популярні варіанти, а потім всі інші в алфавітному порядку.

Коефіцієнти - нормальні

Розмір можливих виграшів в Winline можна назвати адекватними. Але не більше.

Футбол

Найвідоміші матчі європейських змагань (АПЛ, Ла Ліга, Серія А), а також ігри в рамках РПЛ - 4,25-5,37%. Європейські турніри середньої руки (Англійська Чемпіоншип, Туреччина, Данія) маржа залишається в районі 5,3-5,72%.

Хокей

Розмір забирається комісії у БК на хокей (результати, тотали, фори) - від 5 до 7% для турнірів рівня КХЛ, НХЛ і інших міжнародних змагань. Для інших - 8%.

теніс

Зазвичай розмір маржі на тенісні матчі зберігається в діапазоні 5-6%. Однак, навіть всередині одного турніру дуже часто буває розбіжність від 3% до 12%. (Результат, тотал, фора). Якихось меж виявлено не було.

Баскетбол

Турніри найпершим важливості - NBA, Євроліга - оцінюються букмекерів в 5,5-7,5%. Менш значимі і популярні турніри оцінюються по маржі в 8-9%.

Вибір ставок - нормальний

Кількість представлених спортивних подій в рамках Winline цілком задовольнить середнього користувача. Однак, любителі екзотики, швидше за все, будуть засмучені представленим вибором. Незважаючи на те, що деякі зовсім «дикі» для багатьох спортивні змагання включені в лінію, як у випадку з песапалло. Але якогось певного матчу користувач може і не знайти.

Якість і кількість розпису залежить від серйозності і рівня конкретної зустрічі. Деякі матчі пропонують гравцям робити ставки в тому числі і на авторство голів або кутових. Такий варіант навряд чи знайдеться навіть серед багатьох близько-топових зустрічей. Ставки на статистику, типу жовтих карток, зазвичай підходять для АПЛ, ЛЧ, РФПЛ.

Крім звичних результатів, тоталов і фор, є варіант для ставки на їх азіатські варіації. При чому подібні ставки існують як для всього матчу, так і для конкретних епізодів і періодів часу. Представлені окремі елементи для «голів» і «результативності», є можливість робити комбіновані наслідки (варіант, перемога, тотал).

Увага! У лінії Winline існує можливість зробити ставки на європейські гандикапи, для російського користувача не саме звичне явище. Щоб не опинитися біля розбитого корита ви можете ознайомитися з докладним Гайдом у нас.

Купівля по тоталом і форе не так приємні, як могли б бути. Існує великий крок, а також недолік можливих варіантів.

Сервіс Live - нормальний

Лінія Live все ж поступається можливостям надаються аналогам на ринку, але і бідної її назвати язик не повернеться. Однак, цікаво виглядає можливість ставити на різні види спорту.

Припустимо, в тенісному матчі користувач може вибрати укласти парі на окремі розіграні окуляри або вказати точну рахунок окремо в геймі або сеті.

Паралельно з оформленням ставок користувачеві доступний перегляд онлайн трансляцій з конкретними спортивними подіями. Однак, дана послуга доступна тільки користувачам з РФ. Кількісно пропозицію від БК виглядає переконливо, хоч і поступається декільком подібним аналогам. Окрема принадність - відкриття трансляції в повному екрані. Якщо трансляції недоступні з якоїсь причини, то ознайомитися з основними подіями матчу можна через Live-трекер.

З найбільших прорахунків варто відзначити довгий відгук. Так для оформлення ставки буде потрібно від 3-5 секунд до 15. Що виглядає надзвичайно дивно в грі, де секунда відділяє від різниці в коефіцієнті.

бонуси Winline

Фрібет 1000 гривень за реєстрацію в мобільному додатку

Для того, щоб отримати безкоштовну ставку від БК потрібно знайти і завантажити мобільний додаток, а потім зареєструватися в ньому з вашого мобільного пристрою. Якщо ви зайдете з вашого девайса на офіційний сайт компанії, то рекламу «фрібет 1000 гривень» не зможете пропустити, вона яскравою плямою займе велику частину екрану. Перейшовши за посиланням, стане доступним додаток, в якому пройшовши процедуру отримання ігрового профілю ви зможете отримати в руки фрібет в 1000 гривень.

Вінлайн букмекерська контора офіційний сайт огляд

У ставки по акції немає обмежень за коефіцієнтом, тому можна знайти ставку з найменшим можливим. Правда, варто врахувати, що прибуток з такого подарунка буде вкрай несуттєвою. При цьому поставити 1000 гривень можна тільки один раз не розділяючи і тільки на ординарні ставки.

Важливо! Гравець зможе вивести виграш тільки після внесення депозиту з мінімумом в 100 гривень. Вже після цього все буде доступно без будь-яких обмежень.

А так же є Гра на мільйон або експрес х5 - нова спеціалізована фішка, яку користувачам пропонується букмекерською конторою Вінлайн.

Спеціальні пропозиції

Для гравця існує цікава функція - «викуп ставки», яку можна включити відразу після оформлення спортивного парі. Якщо ставка була укладена за лінії, то викупити її можливо аж до офіційного початку матчу. Активувати дану послугу можна через особистий кабінет у вкладці «Мої парі або через відкритий купон. Саме включення виглядає як величезна синя кнопка, на якій написано «викупити».

Як користуватися послугою:

  • Засоби з оформленою ставки повертаються на ігровий рахунок, після чого можуть бути миттєво використані для іншого парі.
  • Іноді так можна отримати прибуток до проведення офіційного матчу.
  • Якщо парі було помилкою, то можна повернути частину коштів заздалегідь.

Варто також сказати, що комісія за дану послугу серед інших не така висока, як у багатьох інших контор.

Поширені запитання
Як зареєструватися на сайті БК Winline?
Після того, як ви потрапили на сайт перейдіть за посиланням «Реєстрація», де потім відкриється форма для введення ваших персональних даних (дата народження, номер телефону і т.д.), а потім вкажіть пароль. Після цього буде потрібно прийняти правила сервісу і погодитися з ними. Подробиці можна дізнатися за посиланням на нашому сайті.
Як зробити ставку в БК Winline?
Сама лінія зі спортивними подіями знаходиться зліва, де відображаються можливі види спорту, доступні для ставки. За відкриття дисципліни можна знайти список діючих турнірів. Після чого можна вибрати доступний матч або зустріч і відкрити розпис по події. Після чого відкриється справа в нижньому кутку купон ставки, де вводимо суму і погоджуємося з умовами кнопкою «Зробити парі».
Як отримати бонус БК Winline?
Winline дає можливість гравцям отримати щомісячний фрібет за ставки, а також варіант для любителів гострого - лотерея X5 з призовим фондом в 1 млн гривень. Детально про те, як грати і правилах проведення акцій докладніше за посиланням на нашому сайті.
Чи можна в БК Winline зробити безкоштовну ставку?
Контора Winline пропонує робити ставки безкоштовно своїм новим і старим гравцям. Новенькі отримують 1000 гривень за реєстрацію в мобільному додатку, ті хто вже мають зареєстрований акаунт отримують фрібети за місячну активність.
Де можна завантажити додаток Winline на телефон?
Мобільний додаток від букмекера легко безкоштовно завантажити з офіційного сайту Winline. Скачать можна при переході в меню в правому куті, де будуть звичні зображення для android і IOS. Дізнатися подробиці можна за посиланням в наших статтях.

Додаток Winline для IOS

Додаток Winline для Android
Як користуватися мобільною версією?
З кінця 2020 року Winline не підтримує мобільну версію, тому для того, щоб скористатися функціями БК буде потрібно завантажити додаток для будь-якої популярної мобільної платформи (IOS або Android). За установку програми і реєстрацію через нього «Вінлайн» віддає гравцям безкоштовну ставку в 1000 гривень.
Як вивести гроші з рахунку БК Winline?
Виведення грошей можна через особистий кабінет, де буде потрібно знайти вкладку «Поповнення та виведення коштів». Після цього заходимо в режим «Висновок» і натискаємо «замовити», після цього ви вирушите на сайт ЦУПІС, звідки кошти і надійдуть на призначений для користувача рахунок.
После того, как вы попали на сайт перейдите по ссылке «Регистрация», где затем откроется форма для введения ваших персональных данных (дата рождения, номер телефона и т.д.), а затем укажите пароль. После этого потребуется принять правила сервиса и согласиться с ними. Подробности можно выяснить по ссылке на нашем сайте.
Сама линия со спортивными событиями находится слева, где отражаются возможные виды спорта, доступные для ставки. По открытию дисциплины можно найти список действующих турниров. После чего можно выбрать доступный матч или встречу и открыть роспись по событию. После чего откроется справа в нижнем углу купон ставки, где вводим сумму и соглашаемся с условиями кнопкой «Сделать пари».
Winline дает возможность игрокам получить ежемесячный фрибет за ставки, а также вариант для любителей острого – лотерея X5 с призовым фондом в 1 млн гривен. Подробно о том, как играть и правилах проведения акций подробнее по ссылке на нашем сайте.
Контора Winline предлагает делать ставки бесплатно своим новым и старым игрокам. Новенькие получают 1000 гривен за регистрацию в мобильном приложении, те кто уже имеют зарегистрированный аккаунт получают фрибеты за месячную активность.
Мобильное приложение от букмекера легко бесплатно скачать с официального сайта Winline. Перейти к скачиванию можно при переходе в меню в правом углу, где будут привычные изображения для android и IOS. Узнать подробности можно по ссылке в наших статьях.

Приложение Winline для IOS

Приложение Winline для Android
С конца 2020 года Winline не поддерживает мобильную версию, поэтому для того, чтобы воспользоваться функциями БК потребуется скачать приложение для любой популярной мобильной платформы (IOS или Android). За установку приложения и регистрацию через него «Винлайн» отдает игрокам бесплатную ставку в 1000 гривен.
Вывод денег можно через личный кабинет, где потребуется найти вкладку «Пополнение и вывод средств». После этого заходим в режим «Вывод» и нажимаем «заказать», после этого вы отправитесь на сайт ЦУПИС, откуда средства и поступят на пользовательский счет.