Гаряча лінія Вулкан Бет

Гаряча лінія Вулкан Бет
Саппорт Вулкан бет працює в режимі 24/7 і відповідає на будь-які питання

Гаряча лінія

Щоб зателефонувати на номер гарячої лінії буде потрібно набрати номер +8 (800) 775 32 39, за яким потім відповість один зі співробітників компанії.
Вся інформація для зв'язку з співробітниками сервісу зазвичай розташована внизу офіційного сайту.


Телефон гарячої лінії і служба підтримки БК Вулканбет
Через популярність даного виду зв'язку з підтримкою виклик може зайняти до 3 хвилин вашого часу, при цьому по телефону, як правило, вирішуються найбільш прості маловитратні за часом і зусиллям проблеми.

Щоб скоротити час для вирішення вашої проблеми будьте готові грамотно і чітко відповідати на всі поставлені співробітників питання. Відповіді на ці запитання дуже серйозно допоможе у визначенні вашої проблеми, а значить і її усунення.

E-mail і Чат

Якщо проблема може почекати деякий час на формування всеосяжного відповіді з боку співробітників саппорта, то можна відправити точно описати проблему на адресу електронної пошти - support@vulkanbet.ua. Даний вид зв'язку найбільшим чином підходить для вирішення серйозних технічних проблем, для яких дзвінка на гарячу лінію буде мало. При написанні запиту пам'ятайте про:

  • Необхідності грамотно описати проблему, місце і час її виникнення самим докладним чином
  • Відповідати на питання співробітників незалежно від умов, в яких ви перебуваєте
  • Важливості відправки скріншотів, фото, документів і різних файлів, які допоможуть професіоналам визначити проблему і знайти її рішення

Також можна проконсультуватися з приводу проблеми в онлайн-чаті, якій можна знайти в нижньому лівому кутку офіційного сайту БК.

Про техподдержке

Будь-сайт і сервіс, навіть той, що належить величезним мегакорпорацій рано чи пізно може дати збій. Часто трапляється, що технічні несправності сервісів в першу чергу б'ють по інтересах не компанії, а рядових гравців і користувачів. Трапляється, що деякі ситуації можуть бути вирішені звичайним прочитанням правил, які так люблять пропускати люди в момент реєстрації. Щоб задовольнити запити користувачів в будь-який момент часу і існує служба підтримки Vulkanbet. Співробітники даного відділу роблять все можливе, щоб допомогти користувачам, наприклад вирішити такі проблеми:

  • Пропажа грошових коштів з ігрового рахунку
  • Проблеми з переказом грошей на рахунок гравця
  • Неточності в розрахунку ставок
  • Недоступність деяких функцій і опцій
  • Пропажа виграшу та інше

Який б не була проблема, її рішенням займеться служба підтримки користувача Вулкан бет.

інші способи

На даний момент ВулканБет пропонує використовувати тільки три варіанти для контактів зі службою підтримки користувачів - дзвінок на гарячу лінію, відправка запиту на адресу електронної пошти, а також онлайн-чат на головній сторінці сайту. Інших способів не передбачено і навряд чи вони передбачаються. З побажань користувачів варто відзначити можливість зворотного зв'язку через популярні в РФ соціальні мережі, якими користується більшість користувачів БК.