Як поповнити рахунок в букмекерській компанії Вулканбет

Зробити поповнення на ігровий рахунок можна як з персонального комп'ютера, так і з вашого мобільного пристрою. Однак, на даний момент мобільний додаток Вулканбет для Android і IOS недоступно для скачування. Доведеться користуватися мобільною версією офіційного сайту.

Способи поповнення рахунку

Всі переклади і грошові операції з ігровим рахунком на сайті vulkanbet.uaосуществляются протягом кількох секунд, при цьому букмекер зі свого боку не бере комісію з гравця. А для поповнення ігрового рахунку можна використовувати відразу кілька можливих варіантів:

  • Використання банківських карт
  • Переказ з рахунку мобільного оператора
  • Платіж з електронних гаманців

Поповнення рахунку вулканбет
Різні умови, такі як обмеження сум для одночасних перекладів, діють в індивідуальному порядку і можуть серйозно відрізнятися один від одного.


При цьому всі види перекладів доступні будь-якому зареєстрованому користувачу в рівній мірі, а для того, щоб поповнити рахунок потрібно:

  • Перейти на сайт БК Vulkanbet, після чого в правому верхньому кутку натиснути на «реєстрацію».
  • Закінчити процедуру реєстрації та верифікації
  • Зайти в особистий кабінет і вибрати розділ «Депозит», вибрати доступний варіант і здійснити переклад

Якщо ви вже має зареєстрований акаунт в системі ВулканБет, то повторна реєстрація не буде потрібно для оформлення поповнення депозиту. При цьому мінімальна можлива сума для оформлення подібної операції - 10 гривень.

Банківські та інші платіжні карти

Поповнення депозиту можна здійснювати, використовуючи будь-яку доступну банківську карту будь-якої системи (VISA, MasterCard, МИР). Далі буде потрібно тільки вказати реквізити та додаткову інформацію для проведення грошової операції, а потім підтвердити рішучість відправки своїх грошей. До речі, не забудьте про один нюанс, зняти кошти з рахунку можна буде тільки на ту карту, яка вже була задіяна в поповненні.

QIWI або Я.Деньгі

Крім звичних багатьом банківських карт існує можливість поповнення та іншими платіжними системами (Яндекс.Деньги, QIWIWallet). Для того, щоб здійснити переклад з даних платіжок потрібно мати зареєстровані гаманці, які мають певний рівень ідентифікації. При цьому умови перекладів в двох системах різняться. Наприклад, максимальний розмір переказу в Яндекс.Деньги становить 3 млн гривень, а в QIWI-5 млн р.

Мобільні оператори

Зробити поповнення ігрового рахунку можна і через баланс вашого мобільного телефону, для чого буде потрібно наявність рахунку в одній з компаній стільникового зв'язку - МТС, Білайн, Мегафон, Теле2. При чому максимально можлива сума переказу становитиме 40 000 гривень. Існує і ряд інших обмежень. З докладним описом таких слід ознайомиться на сайті букмекера.