Як зареєструватися в БК Вулканбет

Як зареєструватися в БК Вулканбет

Будь-яка букмекерська контора вимагає від користувачів перед початком складання парі проходження реєстрації, не виключенням є і VulkanBet.


При цьому після проходження даного етапу всі користувачі мають право претендувати на вітальний бонус на перші три депозиту розміром до 600 доларів. Для цього буде потрібно перейти на головний сайт VulkanBet, де потім знайти яскраво виділяється кнопку «Реєстрація» у правому верхньому куті (звична картина для будь-якої контори). Потім не забудьте прочитати правила роботи БК Vulkanbet.

Варіанти реєстрації ігрового рахунку

На даний момент існує єдина система реєстрації для всіх користувачів БК Вулкабет, по якій потрібно заповнення форми для персональних даних.

Покрокова інструкція: як зареєструватися на VulkanBet?

 1. Відкриваємо офіційний сайт і знаходимо в правому верхньому кутку - «Реєстрація». Де потім будуть доступні форми і рядки для заповнення інформації.
  Як зареєструватися в БК Вулканбет
 2. Вводимо актуальні адреса електронної пошти, вибираємо ігрову валюту, в якій будуть відбуватися всі операції, а потім натискаємо «Реєстрація».
  Як зареєструватися в БК Вулканбет
 3. Не забудьте ввести персональні дані: ПІБ, стать, дату народження. Підтверджуємо інформациюї завершуємо цей крок.
 4. Вписуємо місце перебування, номер вашого телефону, а потім читаємо і погоджуємося з призначеним для користувача угодою сервісу
 5. Підтверджуємо номер за допомогою СМС-коду, вводимо його і завершуємо реєстрацію
  Як зареєструватися в БК Вулканбет

Коментар з сайту: зараз абсолютна більшість легальних БК вимагає узгодження даних за допомогою номера телефону, тому не дивуйтеся і прийміть цю процедуру як даність.

Правила реєстрації нового користувача БК Vulkanbet

 • 5.3. Власник ігрового профілю бере на себе зобов'язання, за якими вся інформація, надана при реєстрації, є достатньою, актуальною і точною. Далі клієнт дає згоду на те, що ім'я та прізвище, зазначені при реєстрації, відповідають таким на банківській картці або рахунку в електронних платіжних системах, які потім будуть використані для поповнення / зняття коштів з ігрового рахунку.
 • 5.7. Одному гравцеві дозволяється мати тільки один зареєстрований ігровий профіль. При порушенні цього правила адміністрація Vulkanbet має право призупинити дію всіх гральних рахунків після виявлення даної махінації.
 • 5.8. Адміністрація Vulkanbet бере на себе зобов'язання по виконанню всіх процедур для забезпечення безпеки персональних даних клієнтів компанії.
 • 5.9. Адміністрація сервісу має право в будь-який момент часу запросити пакет документів для підтвердження особи клієнта: копію паспорта, дані про використані платіжним системам, а також для встановлення адреси проживання (рахунки за будинок). Відмова надати дані документи може привести до тимчасового припинення облікового профілю або його безстрокової блокування.

Коментар нашого сайту: Варто сказати, що процедура підтвердження даних користувача звичайна практика для будь-якої букмекерської контори. При цьому, не варто думати, що ваші персональні дані можуть виявитися під загрозою, так як в пунктах правил сервісу сказано про те, що букмекер надає всі можливості по їх збереженню і захисту. Інакше це пряме порушення договору між гравцем і букмекерської контори.

 • 5.10. В обов'язковому порядку користувач при заповненні даних при реєстрації повинен підтвердити, що йому виповнилося на момент проходження процедури 18 років.
 • 5.12. З метою верифікації в будь-який момент адміністрація Vulkanbet має право зателефонувати за номером користувача, вказаною при реєстрації. При вказівці невірного номера телефону або телефону, що належить третій стороні ігровий рахунок даного гравця може бути припинений або безстроково заблокований. В особливих випадках букмекер має право запросити інформацію про доходи користувача, що відповідає вимогам законодавства країн ЄС. Ігнорування пункту карається припиненням ігрового профілю або його передчасної блокуванням.
 • 6.3. У відкритті ігрового профілю відмовляються жителі країн, де ці дії є протизаконними.

Бонус за реєстрацію

Як говорилося раніше гравець має право претендувати на вітальний бонус від БКВулканБет, який може скласти до 600 доларів. При цьому даний бонус виходить за перші три поповнення. Які умови?

 • Перший депозит - 100%. Максимальна сума - 100 доларів. Мінімальна - 10.
 • Другий -125%. Максимум - 200 доларів. Мінімум - 20.
 • Третій -150%. Макс. - 300 доларів. Мін. - 50.

Як зареєструватися в Vulkanbet з телефону?

На даний момент БК ВулканБет так і не представила своїм користувачам мобільні додатки ні на одну з відомих платформ (Андроїд, iOS), тому на даний момент зареєструватися через телефон можна тільки використовуючи мобільну версію офіційного сайту Вулканбет. Відразу варто відзначити, що реєстрація на сайті букмекера практично нічим не відрізняється від такої на смартфоні або планшеті, а значить кроки в інструкції будуть схожі.

Коментар від сайту: для всіх версій сайту (офіційної чи мобільного) діє один і той же обліковий запис, отже, необхідно пройти одну реєстрацію для всіх ваших пристроїв.

 1. Переходимо на сайт БК зі свого мобільного
 2. Далі буде потрібно написати актуальний Вашу електронну. пошти, вказати желательнуюігровою валюту, задати пароль для профілю і продовжити.
 3. Вказуємо персональні дані: ПІБ, вік, стать. продовжуємо.
 4. На цьому етапі потрібно ввести країну фактичного перебування та адреса в ній, а також актуальний номер телефону, а потім погодитися з призначеним для користувача угодою сервісу, виставивши прапорець поруч.
 5. Перевіряємо номер телефону, ввівши смс-код, який буде відправлений на ваш мобільний і закачуємо процедуру.