Ідентифікація в Вулканбет

Ідентифікація в Вулканбет

Вулканбет досить молода контора, яка вирішила позмагатися за увагу російських користувачів. При цьому на даний момент Бк співпрацює з ЦУПІС, має ліцензію Федеральної Податкової служби, а також є постійним членом СРО «Асоціація букмекерських контор Росії».


У зв'язку з цим для роботи з даною букмекерською конторою існує ряд вимог, серед яких є і верифікація - обов'язкове підтвердження всіх наведених при реєстрації даних. Однак, на відміну від інших аналогів на ринку Vulkanbetоднім з небагатьох пропонує проходження даної операції онлайн.

процес ідентифікації

Для того, щоб почати робити ставки на сайті БК ВулканБет в першу чергу потрібно реєстрація. Для цього на сайті з фірмовим темним кольором потрібно знайти у верхньому правому куті однойменну кнопку. Далі проходимо стадію заповнення полів з персональними даними: номер телефону, адреса електронної пошти, ПІБ користувача і так далі.


При цьому не забудьте перевірити правильність написаного, інакше це може викликати непотрібні проблеми в майбутньому. Після закінчення заповнення очікуємо СМС-код, завдяки якому підтверджуємо введені дані. Для продовження потрібно перейти і по посиланню, яку відправили на адресу вашої електронної пошти. Верифікацію можна розділити на 2 етапи:

  • Ідентифікація реєстраційних даних користувача в ЦУПІС
  • Підтвердження всіх введених даних на сайті букмекерської контори

Останній пункт є найпростішим, тому почнемо саме з нього. Закінчити його можна онлайн, також, як і реєстрацію на сайті БК. Підтвердити дані можна використовуючи будь-який зручний для користувача відчути -Вайбер, Вотсап, Скайп. При цьому для підтвердження, що вашими даними користуєтеся саме ви співробітник компанії може задати вам кілька уточнюючих питань, а також вимагати показати паспорт в розгорнутому вигляді. Час і дату для зв'язку вказує сам користувач, тому переживати за дзвінок під час важливої ​​зустрічі не варто.

Але є одна важлива «АЛЕ»! Пройти ідентифікацію в Вулканбет без подібної процедури в ЦУПІС не можна. Тому проходження даного етапу може бути кілька перенесено за часом. Правда, якщо ви вже грали в інших букмекерів, то нова реєстрація в ЦУПІС не потрібно і може бути використаний старий аккаунт. Для інших користувачів буде потрібно особиста присутність.

Для проходження першої частини верифікації буде потрібно знайомство з Другим ЦУПІС, який діє під егідою QIWI-банкінгу. Саме тому для роботи з цим букмекерів потрібно оформлення гаманця в даній електронній системі, при чому телефон, вказаний в ЦУПІС і ВулканБет повинні повністю збігатися.

Як пройти ідентифікацію?

Як говорилося раніше дана процедура зажадає від користувача вихід з дому на відміну від такої на сайті ВулканБет. Скористатися цією послугою можуть лише повнолітні громадяни, у яких на руках будуть матися постійна прописка, а також будь-який документ, що засвідчує особу. Нагородою за це стане те, що після проходження процедури ви зможете проходити її легко для будь-якого іншого букмекера.

QIWI

Один з доступних варіантів верифікації в ЦУПІС - реєстрація в системі QIWI. Дана процедура займає до 5 хвилин вашого часу, але зробити це буде потрібно тільки в одному з наземних відділень.

Ідентифікація в Вулканбет
У правому верхньому кутку знаходимо кнопку «Створити гаманець»
Ідентифікація в Вулканбет
Введіть в ньому номер мобільного телефону (той же, що і при реєстрації для Вулканбет)
Ідентифікація в Вулканбет
На введений номер мобільного прийде SMS з кодом - введіть цифри
Ідентифікація в Вулканбет
придумати пароль
Ідентифікація в Вулканбет
Вас перенаправить на головну сторінку рахунки QIWI


Найбільша проблема даного способу, як раз в тому, що не кожне місто має подібним салоном, а значить доступний він буде в більшості випадків тільки жителям мегаполісів.

Салони «Евросеть»

Куди більш доступний спосіб верифікації - використання послуг співробітників Евросети. Для того, щоб підтвердити свої дані потрібно паспорт і актуальний номер телефону, після чого все необхідне буде зроблено самим співробітником. Єдиний момент, що послуга не безкоштовна і зажадає від вас в наявності 300 гривень.

ППС

На даний момент букмекерська контора VulkanBet є цілком і повністю онлайн сервісом. Це означає, що будь-багато інших контори і пропонують свої власні салони для підтвердження персональних даних користувача, такий варіант для користувачів Вулкана не доступний. З іншого боку, зайшовши в особистий кабінет користувач може домовитися про відеодзвінки від одного зі співробітників, який на камеру зможе оцінити ваші паспортні дані і підтвердити інформацію про вас.

пункти Contact

Абсолютно та ж процедура, що і в салонах зв'язку Евросеть. Єдиним серйозним відмінністю тут є вартість послуги - 150 гривень. Після проходження операції верифікації гравцеві відкривається повний функціонал послуг букмекерської контори.