Як отримати фрібет в букмекерській конторі Вулканбет

Як отримати фрібет в букмекерській конторі Вулканбет

Сьогодні нікого не здивувати, що навіть молодий гравець на ринку здатний здивувати і привернути величезну увагу з боку своїх клієнтів і користувачів.


Така ситуація склалася навколо нового легального букмекера - Вулканбет, який зумів створити ажіотаж навколо своєї якісної лінії, низького рівня маржі і досить високих коефіцієнтів навіть серед мастодонтів даного бізнесу. Але навіть це не все, так як Вулкан бет також пропонує і якісні бонуси, які допоможуть новачкам «встати на ноги».

На даний момент різноманітністю бонусів букмекер не володіє. Однак, найбільш вартим уваги є акція, яка поширюється в першу чергу на тих, хто тільки починає свою кар'єру в рамках цієї букмекерської контори. При цьому вітальний бонус, як його називає сервіс, відрізняється легкістю отримання і дасть непогані шанси на хороший старт.

Фрібет при реєстрації в Вулканбет

Будь-який користувач, який тільки пройшов реєстрацію в VulkanBet має право на участь в бонусної програмі, яка пропонує 100% бонус від суми першого поповнення ігрового рахунку. При чому максимальна сума, на яку може претендувати зареєстрований гравець, 3000 гривень.


Однак, є кілька обмежень. Наприклад, при спробі зняття грошей з ігрового рахунку відразу після отримання бонусу останній згорає без права реалізації. Є і «термін придатності» у даного бонусу так що чекати дуже смачних ставок вам не дадуть. Ще одне правило говорить про те, що для отримання суми бонусу у вигляді реальних грошей його необхідно відіграти 20 разів на ставках коефіцієнт, яких не менше 1.75.

Як отримати фрібет?

Претендувати на даний бонус може тільки зареєстрований користувач.

Для інших:

  • Відкриваємо головну сторінку БК ВулканБет, де у верхньому правому куті відкриваємо вкладку «Реєстрація»
  • Далі вписуємо адресу електронної пошти, а також вибираємо ігрову валюту, встановлюємо пароль від профілю.
  • Вставляємо необхідні персональні дані (ПІБ, дата народження, телефон та інше)
  • Читаємо правила сервісу та погоджуємося з ними
  • Підтверджуємо правильність введеної інформації через СМС-код, і натискаємо «Завершити».
  • Після відкриття особистого кабінету можемо відкривати спеціальне меню і поповнювати свій рахунок. Нагадуємо, що ліміти для участі в акції суми від 500 р. до 3000 гривень.

Бонус при реєстрації на vulkanbet.ua

Багато букмекерські контори в якості привітального бонусу пропонують використовувати саме фрібет. Це досить простий для новачків бонус, який легко отримати і досить легко використовувати. У цьому сенсі ВулканБет йде по вивченої доріжці.

Фрібет - це безкоштовна ставка, а в разі ВулканБет, це можливість подвоїти свій перший поповнення депозиту.

Однак, варто розуміти, що подібна щедрість дається гравцеві тільки один раз, за ​​умови, що з однієї IP-адреси може бути досконала тільки одна реєстрація ігрового профілю. З іншого боку, на даний момент VulkanBetявляется легальним букмекерів, який отримав офіційну ліцензію на свою діяльність, а це означає, що ніяких блокувань або обмежень в доступі до сайту користувачі відчувати не будуть ні зараз ні коли-небудь в майбутньому.

При цьому фрібет надійде на бонусний рахунок відразу після проходження всіх етапів реєстрації та внесення грошових коштів на ігровий рахунок. При цьому важливо розуміти, що сума даного поповнення повинна бути не менше 500 гривень, інакше дію бонусної програми на вас не буде поширюватися.

Як витратити бонуси в Вулканбет?

Як говорилося раніше даний бонус має власний «термін придатності», по закінченню якого скористатися їм не буде представлятися можливим. Дана пропозиція діє протягом 10 днів.

Існує і умова, за яким необхідно бонус перед зняття відіграти на ставках з коефіцієнтом більше 1.75.

Також при спробі зняття коштів частково або повністю до відіграшу бонусу, останній буде безповоротно втрачено. Нагадуємо, що Вулкан Бет на даний момент є офіційним букмекерів, який отримав свою ліцензію від ФНС РФ, тому на даний момент є легальною конторою. Так що не варто переживати за можливі проблеми з доступом і пошуком обходів блокувань. Але не забувайте про останньому умови, що отримати бонус можна тільки після поповнення свого депозиту.