Бонус при реєстрації ВулканБет

Бонус при реєстрації ВулканБет

Не так давно в кінці 2019 р. був запущений новий офіційний сайт легального букмекера «ВулканБет», що приймає тільки онлайн інтерактивні спортивні ставки.

Раніше багато вже могли знати даний бренд за назвою, яке асоціювалося з казино та ігровими автоматами з далекого минулого. Однак, на даний момент існує компанія, яка вийшла на російський ринок цілком офіційно. При цьому даний букмекер здійснює діяльність тільки онлайн, ніяких салонів і пунктів прийому ставок немає.
Бонус при реєстрації ВулканБет
Сьогодні компанія ТОВ «МатчБет» діє за спеціальною ліцензією ФНС РФ, а також є повноправним членом саморегулівної організації «Асоціація букмекерських контор». Всі фінансові операції і перекази між БК і кінцевим користувачем контролюються ЦУПІС на основі QIWI-банку. Одним з топових варто відзначити наявність серйозного розділу кіберспорту, а також спеціального вітального бонуса до 3000 р.

Правила бонусної програми VulkanBet

ВулканБет на даний момент вкрай молодий сервіс, який пропонує битися об заклад на інтерактивні спортивні події. Однак, вже зараз букмекер активно залучає новачків у свою контору. Так вітальний бонус в 3000грн. Почав діяти з 01.07.2019 до 31.12.2020г. А значить даний «аукціон щедрості» триватиме до кінця цього року. Як отримати даний бонус? Для того, щоб його активувати необхідно тільки зробити перший депозит, який потім буде подвоюватися за рахунок суми бонусу. Тобто для отримання бонусу 3000 р. необхідно зробити поповнення на ті ж три тисячі гривень.

При цьому існує можливість збільшити максимальні межі даної суми, використавши спеціальний промокод, який можна отримати у одного з партнерів компанії. Так само для отримання бонусу необхідна згода на участь в бонусної програмі, так як від бонусу можна і відмовитися.

Бонус БК ВулканБет за реєстрацію

На даний момент інших активних бонусних програм у ВулканБет крім вітального не передбачено. Однак, варто згадати і про нижню ліміті першого поповнення - 500 гривень. Таким чином, обмеження на отримання бонусу знаходяться в проміжку від 500грн до 5000 гривень. Природно, що при збільшенні першого поповнення сума бонусу не зміниться і збережеться в тих же межах.

Бонус при реєстрації ВулканБет
На момент написання статті максимальний бонус до 50 000 гривень

Крім числових обмежень існують і інші:

  • Для того, щоб отримати гроші з бонусу, гравцеві доведеться проставити суму бонусу 20 раз (цілком або частинами). При цьому в залік йдуть будь-які поодинокі ставки з коефіцієнтом вище 1.75. Таким чином, при поповненні рахунку на суму в 2000 грн. буде потрібно ризикнути сумою в 40000 грн. (2000 * 20)
  • У залік йдуть ставки як традиційних видів спорту, так і киберспортівних дисциплін.
  • Для того, щоб зберегти бонусний рахунок категорично не можна знімати кошти зі свого ігрового рахунку, інакше бонус обнулится.
  • Бонус має обмеження терміну використання - 10 днів.
  • Після виконання всіх вимог і умов бонусний рахунок повністю перераховується на ваш грошовий рахунок без урахування виграшу. Максимум - 3000грн. Дана сума в повному розпорядженні гравця, в тому числі доступна для зняття.
  • Клієнти, у яких збігається IP-адреса, номер телефону, кредитна карта і інші параметри отримують тільки один бонус.

Раніше в зарубіжних варіантах даний бонус мав дещо інші умови. Максимальний ліміт доходив до 25 000грн. Однак, термін дії даного бонусу доходив до 5 днів, а загальна сума ставок мала в 35 разів перевищувати суму першого депозиту.

Ігрові пропозиції VulkanBet

Програма лояльності легальної ВулканБет на даний момент обмежується вітальним бонусом. З іншого боку, «родич» по той бік ліцензійності пропонує цілу систему лояльності, яка має накопичувальний характер. Так будь-яка ставка, досконала в БК, дає можливість отримати бонусні бали. При цьому 100 гривень кожній ставки можуть подарувати гравцеві 1 бал в даній системі. Накопичуючи бали, гравець може покращувати свою позицію в конторі, отримуючи рівні і статуси. Передбачені 99 рівнів і 10 статусів. Вона дозволяє в тому числі обмінювати накопичені бали на грошовий еквівалент, проте, скористатися курсом 1балл = 1рубль можуть тільки вищі рівні гравців. Складна система кешбек.

До речі про останній. Існує і інша програм - «Щотижневий кешбек», який полягає в тому, щоб мати можливість повернути частину програних коштів гравцеві. Клієнти рівня не менше «Спеціаліст» (від 1000 гривень в тиждень) і аж до «VIPбрілліантовий» мають право повернути собі від 1% до 15% втрачених сум.

висновок

На даний момент варто відзначити, що вітальний бонус до 3000грн в ВулканБет на даний момент виглядає занадто складним для отримання середньостатистичним гравцем контори. В першу чергу це стосується вимоги 20-кратного відіграшу депозиту на ставки з високим рівнем ризику (1.75). З іншого боку, зі збільшенням клієнтської бази є ймовірність, що цікаві «Фішки» офшорного букмекера перекочують і в легальний сектор, відкриваючи нові можливості перед клієнтами Vulkanbet.