Завантажити ВулканБет на андроїд безкоштовно

Завантажити ВулканБет на андроїд безкоштовно

На даний момент будь-який онлайн сервіс прагне до того, що його користувачі могли мати доступ до сайту в режимі 24/7. При цьому ясна річ користувачі не можуть використовувати його настільки часто.


Тому не дивно, що подібні сайти пропонують спеціальні мобільні додатки для своїх клієнтів, так, щоб ті, навіть перебуваючи в дорозі або на роботі могли скористатися послугами. Легальні онлайн букмекери в цьому випадку не виняток.

Завантажити ВулканБет на андроїд безкоштовноТак і молода компанія VulkanBetтакже зацікавлена ​​в цій сфері, тому дізнаємося, як завантажити Вулкан Бет на Андроїд і iOS для мобільних пристроїв.

Як встановити додаток ВулканБет на Андроїд

На даний момент існування ВулканБет як легального букмекера вже перетнуло межу в півроку. Однак, незважаючи на це на даний момент компанія так і не представила своїх розробок в сфері мобільних додатків на базі популярних платформ - iOSі Android.

При цьому за заявами співробітників букмекера робота в цьому напрямку постійно ведеться, а значить, що можливо найближчим часом, користувачі зможуть побачити результат цієї праці.

При цьому, варто відразу сказати про те, що поява майбутнього програми на Андроїд можна буде не чекати на GooglePlay в зв'язку прямою забороною розміщувати на сервісі додатки букмекерів.

А поки користувачі не обмежені своїм ПК і можуть скористатися спеціальною адаптованої мобільною версією сайту для своїх мобільних пристроїв і планшетів. Дана версія доступна в автоматичному режимі при переході на офіційний сайт сервісу з будь-якого девайса. При цьому функціонал даної версії не відрізняється від оригінального сайту:

 • Реєстрація ігрового профілю
 • верифікація даних
 • Ставки на спорт по лінії і в лайв-режимі
 • Служба технічної підтримки

Як зареєструватися в додатку

На жаль, на даний момент запити користувачів мобільних пристроїв не можуть бути виконані на 100%, так як зараз букмекер VulkanBet, так і не представив свого застосування, тільки мобільна версія сайту. Відповідно для реєстрації з мобільного пристрою буде потрібно використовувати саме полегшений сайт. Для цього заходимо на головну сторінку офіційного сайту, після чого автоматично переходимо на його мобільну версію. Слідом в правому верхньому кутку сторінки натискаємо на значок меню, де відкривається окрема кнопка «Реєстрація». Її складно не помітити, так як за традицією букмекерів вона різко виділяється на іншому тлі. Потім бачимо все те, що є і в повній версії сайту - пропозиція отримання привітального бонусу, а також рядки заповнення інформації для створення ігрового профілю. При цьому, якщо гравець вже має зареєстрований електронний гаманець в QIWI, то його запропонують використовувати при проходженні даної процедури, для чого вводимо номер телефону, прив'язаного до гаманця. Будуть потрібні також ваші паспортні дані, адреса актуальною електронної пошти, пароль.

Після того, як ви уточните всі введені дані можете їх підтвердити. Тільки перш не забудьте прочитати інформацію по правилам роботи сервісу, якому ви будете довіряти зберігання своїх грошових коштів. Після цього закінчуємо процедуру натисканням кнопки «зареєструватися». Далі буде потрібно підтвердити вірність всіх введених даних. Зробити це можна як за допомогою відеодзвінка або відправкою копій документів співробітникам букмекерської або досить мати професійний гаманець в системі QIWI. Після чого можливо почати робити ставки на спорт, але не раніше.

Як вивести кошти з додатка Vulkanbet

Як говорилося раніше, додатки для Андроїд або ІОС, поки недоступні для користувачів, тому тут перелічимо можливості, які відкриваються тим, хто буде працювати з мобільною версією сайту.

 • Заходимо на сайт і авторізуемся, використовуючи дані, введені при реєстрації.
 • Відкриваємо меню в правому верхньому куті, де потім знаходимо «гаманець».
 • Після чого вибираємо розділ «висновок» коштів.
 • Потім вибираємо будь-який з доступних і зручних вам варіантів перекладу (Гаманці QIWIі Яндекс.Деньги, карти банків і мобільна комерція).
 • Вводимо суму для виводу, уточнюємо дані перекладу і підтверджуємо операцію.

Інтерфейс мобільного додатка

Найімовірніше, робота додатки буде мало відрізнятися від того, що вже представлено в мобільній версії сайту. Тому варто сказати про те, що всі ставки в Вулканбет розділені на три категорії: «Прематч», «LIVE», і «Кіберспорт».

Завантажити ВулканБет на андроїд безкоштовноТак само є окреме вертикально меню, якщо вам потрібно щось інше, крім ставок на спорт. Ви можете помітити в середині рекламний банер, який надає всю можливу актуальну інформацію новинок спортивних змагань та цікаві події. При натисканні одного з розділів актуальних ставок, ви зможете вибрати цікавий вид спорту, а потім знайти конкретний матч.

У самому низу сторінки надається інформаційний блок БК Vulkanbet, який надає офіційні документи, правила роботи сервісу, все, що стосується таких функцій як ідентифікація, виведення коштів, укладення парі, а також інформацію про контакти зі службою підтримки користувачів.

Як говорилося раніше існує ще одне вертикальне меню, яке дозволяє отримати доступ до розділів «Бонуси», «Статистика і результати», функцій Особистого кабінету:

 • Поповнення депозиту і зняття коштів
 • Вся інформація по ігровому профілем
 • Історія всіх прийнятих операцій за рахунком (укладені ставки, платежі, перекази)

Чому програма не функціонує

Як говорилося безліч разів зверху, на даний момент програми знаходяться в активній стадії розробки і недоступні навіть для ознайомлення користувачів. Технічно це означає, що і проблем у додатки немає. Може бути відсутня програма - немає проблем з ним.

висновок

Незважаючи на деякі недоліки в роботі БК ВулканБет, дана компанія вже зараз може надавати інтерес для користувачів по всій Росії. Однак, тут варто зробити застереження, що деякі можливості клієнтам поки недоступні, як наприклад мобільні додатки для Androidі iOS. Однак, сподіваємося, що незабаром цю прогалину буде заповнено сервісом в саме швидке час. Хоча вже зараз ви може оцінити офіційний сайт і його мобільну версію, а значить ви можете укладати ставки прямо зараз.