Ставки з мобільних пристроїв в Parimatch

БетВікі

Мобільна версія сайту Парі-Матч і розроблені мобільні додатки - це відмінний спосіб битися об заклад на спорт з одним з лідерів букмекерських послуг на території СНД в доступне для вас час і місце, за умови, що у вас є мобільний пристрій з підключенням до Інтернету.

При цьому мобільний беттинг в Parimatch користується популярністю серед гравців завдяки комфорту використання і стабільну роботу сервісу, який підтверджується щоденним доступ до послуг букмекера.

Мобільні ставки в Парі-Матч

Підтримка різних платформ і пристроїв одна із запорук популярності великих букмекерських контор. Цією формулою слід і Парі-Матч. Дана компанія направляє величезні зусилля для задоволення всіх потреб гравців, якими б вони пристроями б не користувалися, а також гарантують постійне поліпшення сервісу для ще більшої надійності, швидкості і стабільності.

При цьому ви можете скористатися одним з декількох зручних для вас форматів користування ресурсом. Ви можете робити ставки як через мобільну версію офіційного сайту, так і використовуючи мобільний додаток, розроблене для смартфонів і планшетів на Андроїд і iOS.

Мобільна версія букмекерської контори Parimatch

Будь-девайс при переході на офіційну сторінку буде автоматично перенаправлений на мобільну версію сайту, там, до речі, вам також доступний розділ для завантаження програмного забезпечення. Сама мобільна версія відрізняється відмінною роботою над дизайном і зручністю інтерфейсу, а також доступністю для більшості мобільних пристроїв навіть при низькому рівні з'єднання з інтернетом.

Сайт не перевантажений функціоналом, при цьому ви не втратите необхідний розділ. Збережений корисний баланс швидкості і широкого функціоналу. Також існує відмінна настройка сайту «під себе», в якій можна створити фільтр на певні події, створювати вибрані зустрічі і, звичайно ж, зручний доступ до результатів матчів і їх статистичними даними.

Швидкість використання і зручність сайту, що лежить в одній руці, робить мобільну версію серйозною альтернативою. Проте, існує і ряд обмежень у вигляді неможливості перегляду онлайн-трансляцій, обмеженості доступних платіжних систем.

Мобільний додаток для Android і iOS

Програмне забезпечення для найпопулярніших мобільних платформ можна вважати вдосконаленим варіантом використання переваг мобільної версії Парі-Матч. Користувачі обох платформ навряд чи знайдуть якісь серйозні відмінності між двома програмами, але скачавши і встановивши їх ви гарантуєте ще більшу швидкість і стабільність роботи, а також зустрінете набагато менші обмеження функціонала. Все це робить програмне забезпечення для мобільних пристроїв (телефонів, смартфонів і планшетів) куди більш цікавою пропозицією.

Як зробити ставку з мобільного в Парі-Матч?

Запустивши браузер на своєму девайсі, зайдіть на офіційний сайт БК Парі-Матч, пройдіть процедуру реєстрації та вашого ігрового рахунку. Після виконання всіх вказівок авторизуйтесь і поповните баланс вашого облікового запису. Зробити це можна за допомогою кнопки «Поповнити».

Після цього вам необхідно вказати зручну вам платіжну систему. При цьому існують серйозні обмеження. Для гравців вважають за краще рублевий рахунку є поповнення з використанням банківських карт систем VISA / MasterCard, а також через термінал «Вільна каса», для рахунків з основною валютою доларом доступні тільки банківські карти. При цьому користувачі з рахунком в гривнях можуть користуватися куди більш широким арсеналом для оплати.

При цьому звертаємо вашу увагу, що проводити транзакції з ігровим рахунком найкраще використовуючи ваш персональний комп'ютер і офіційну версію сайту БК Парі-Матч. При цьому використовується єдиний аккаунт на всіх платформах, тому потреби реєструвати нові облікові записи для кожного пристрою абсолютно немає.

При позитивному грошовому балансі ви можете використовувати свої кошти на вчинення парі. Зайдіть в розділ «Спорт», відкрийте лінію або Live-ставки, виберіть Вас вид спорту, конкретний турнір і зустріч, розгорніть розпис і виберіть результат, натиснувши на коефіцієнт. У відкритому купоні вкажіть суму ставки і підтвердіть операцію. І, звичайно ж, дочекайтеся результатів вашої події.

При виникненні проблем і непорозумінь ви завжди можете вийти на зв'язок з технічною підтримкою, інформацію про яких ви легко знайдете на будь-якій платформі. До речі, на кожен запит вони відповідають дійсно швидко, тому можете не боятися, що ваше запитання загубиться серед сотні подібних.

Не важливо якою версією сервісу ви користуєтеся, але мобільний додаток і mobile версія сайту дозволить вам займатися улюбленою справою майже при будь-яких обставинах. Ви можете бути в дорозі або просто не мати доступу до комп'ютера, обставини не важливі, головне, що вам завжди доступні ставки в Парі-Матч. Заробляйте і, звичайно ж, отримуйте задоволення від процесу.

Ярослав Р

10 років граю в аматорський футбол, на позиції "Воротар".
Дивлюся і аналізую матчі РПЛ, АПЛ, ФНЛ, Бундесліга і інші.
Роблю ставки в основному в БК Вінлайн і БК Фонбет.

Оцініть автора
Додати коментар