Ставки на гру LoL (League of Legends) - точні прогнози і аналітика на чемпіонати і турніри

Кібер-змагання за масштабами організації нітрохи не поступаються найпопулярнішим матчів топових ліг традиційних видів спорту. Тож не дивно, що видовищні комп'ютерні баталії двох команд спостерігають глядачі з усього світу. Природно, що така динаміка і зростаюча аудиторія змусили звернути на себе увагу. Тому сьогодні будь-який гравець може звернутися в букмекерську контору і поставити свої гроші на улюблену команду в одній з кібердісціплін.

Всі ці тенденції очевидні для всієї індустрії і зокрема для League of Legends, однією з найвідоміших і розглянутих ігор в світі. Мало хто традиційні види спорту здатні під час одного зі змагань зібрати таку величезну кількість фанатів і глядачів, все це підкріплюється величезним призовим фондом, організованим для команд-учасниць турніру. А на те, хто з фаворитів забере приз, активно пропонують укласти парі найбільші букмекерські контори.

Особливості складання прогнозу матчу

Аналіз матчу і те, що відбувається на карті, варто починати з розуміння піків команд. Пік - це підтвердження вибору того чи іншого чемпіона в грі. При цьому команди з п'яти чоловік з кожного боку можуть забанити (заборонити) для вибору по п'ять персонажів. Таким чином за матч «забороненими» виявляються десять персонажів, що позначається на піках команд. Як правило, безліч тактик вибудовується в залежності від здібностей героїв, відповідно відсутність деяких з них гарантує те, що якась із стратегій не використовуватиметься під час матчу. Даний факт буде цікавий тим, хто бажає робити ставки на League of Legends в лайв режимі.

Глибокий аналіз позицій персонажів, систематизація результативності окремих гравців і вибори чемпіонів командами дозволяють досвідченим гравцям пророкувати події з більшою ймовірністю, і в результаті вони заробляють на беттінг пристойні гроші. При цьому, як правило, більшість досвідчених і кваліфікованих гравців діляться своєю думкою про майбутні спортивні події, про форму гравців, їх мотивації і так далі. Скористайтеся порадами досвідчених гравців, а також продумайте картину навколо турніру самі, тим більше, що більшість даних знаходиться у відкритому доступі. Після того, як вже продумали свою думку про те, що відбувається на змаганні, зробити ваші ставки на Лол виявиться найбільш простим завданням, яка при правильному розкладі стане путівкою до прибуткового майбутнього.

Основні правила успішних ставок

сьогодні Ліга Легенд затребувана як ніколи раніше. Величезна кількість нових фанатів і осіб на про-сцені, просто «змушує» букмекерів пропонувати найширші можливості, серед яких, наприклад, ставки на перемогу, тотал матчу, тотал окремої карти та інші. При цьому окремі контори пропонують клієнтам поставити на учасників, хто з команд першим вб'є дракона / барона, хто знищить перший об'єкт на мапі, і так далі.

Також не варто забувати і про механіків всередині букмекерської контори:

  • Високий коефіцієнт - гарантія, що сума призових порадує будь-якого гравця, навіть при мінімальному розмірі ставки.
  • Чим більш очевидним результат, тим менше він отримає коефіцієнт. З цього робимо висновок, що ставки на ймовірні події не дадуть великі виграші.
  • Ставки на фаворитів як матчу, так і турніру в цілому не гарантує його перемоги. Кіберспорт відрізняється набагато більшою непередбачуваністю, ніж традиційний.
  • Робити ставки завжди потрібно в місці перевіреному і отримав безліч позитивних відгуків
  • Не забувайте про ліміти, безконтрольна гра може легко привести до втрати всіх вільних грошей

Гра Лол: правила і принципи

"Ліга Легенд" - це типовий представник жанру МОБА, розрахованої на багато користувачів онлайн бойової арени, який налічує кілька десятків мільйонів активних користувачів по всьому світу. Саме гри цього напрямку об'єднують абсолютна більшість глядачів і фанатів кіберспорту, загальна кількість фанатів Лола і Доти 2 може посперечатися за масовістю з аудиторією футболу, самого популярного виду спорту світу.

При цьому для нових глядачів все, що відбувається на екрані може бути складним і незрозумілим. Звідки з'являється питання - як грати? Основу гри становить зустріч двох команд на одній карті, кожна з них складається з п'яти учасників. Завдання команд першої знищити базу противника, при цьому якомога довше зберігаючи свою. При цьому кожен гравець може вибрати для себе одного чемпіона з 110 можливих, з невеликим уточненням, що команди так само мають по 5 банів (заборон), які накладають обмеження на вибір одного зі списку.

Кожен чемпіон при цьому виконує свою унікальну роль і займає своє певне місце на карті. Кожен з них має і різними навичками, при чому виходить, що стратегія з одним персонажем схожого класу може працювати, а з іншим вже немає. Ускладнюється ситуація так само в зв'язку з тим, що повторювати чемпіонів не можна - вибрати можна тільки один раз, тому кожен бан і пік обмежують число можливих рішень.

Сама зустріч починається з протилежних країв карти, на яких знаходяться союзні гравцям бази. Після чого персонажі розподіляються між трьома лініями. Крім основного завдання знищення бази ворога існують і підзадачі: чемпіони повинні фармить (накопичувати) золото, яке отримують з вбивства міньйонів (ігрових юнітів), ворожих чемпіонів і знищення ворожих будівель. Крім золота чемпіони отримують очки досвіду, який витрачається на прокачування унікальних навичок і умінь. Золото і досвід важливі складові для перемоги, але не обов'язкові. Перемогу отримує той, хто знищує нексус противника.

Турніри гри «Ліга Легенд»

На відміну від безлічі інших киберспортівних дисциплін Ліга Легенд збирає професійних гравців тільки з приводу проведення одного єдиного чемпіонату, на якому збираються кращі команди з усього світу. Спочатку команди борються в межах своїх регіонів за вихід в основний етап турніру, а потім б'ються за головний приз - кубок чемпіона і більше декількох десятків мільйонів доларів. Другий найбільший призовий фонд в історії кіберспорту.

Дізнавшись про все вище, не варто поспішати і бігти робити ставку. В першу чергу варто ознайомитися з командами, що дійшли до основного етапу, подивитися на склади, ефективність і статистику окремих гравців, і, звичайно, на їх мотивацію і зіграність під час зустрічей. Ознайомлення з усіма факторами може зажадати досить багато часу, але цим ви серйозно збільшуєте ваші шанси на успішні і виграшні ставки.

Не забувайте стежити і про всю новою інформацією, раптові зміни теж можуть позначитися на команді, тому такий фактор не повинен бути втрачений.

Як зробити ставки на LoL?

До того, як гравець визначиться з улюбленцем на час турніру, варто спочатку подумати про вибір букмекерській конторі, всередині якої можна укласти парі на ту чи іншу подію. Як і будь-яка компанія, пов'язана з фінансами, букмекерська контора повинна мати безліч позитивних відгуків і мати серйозний кредит довіри, який заробляється тривалий час. При виборі можна орієнтуватися на думку інших, наприклад на рейтинг кращих контор, після чого приділіть час на ознайомлення з ліцензією, що гарантує, що перед вами не простий шахрай.

Бігти, щоб поставити гроші на фаворита, не потрібно, та й не буде доступно відразу. Перш, ніж почати співпрацю з букмекерів необхідно пройти реєстрацію і підтвердити, що ви як клієнт повнолітній і усвідомлюєте всі ризики і берете відповідальність за свої рішення. Все це вказується в графах під час заповнення інформації про особу Беттери.

Після чого приступаємо до наступного пункту - поповненню ігрового рахунку. Зазвичай ліцензовані на території РФ букмекери використовують для ставок російський рубль, інші ж можуть надавати гру і для інших валют, все це необхідно буде вказати під час реєстрації. При цьому закинути гроші на баланс не складе труднощів, звичайно букмекери підтримують можливості транзакцій, використовуючи банківські картки Visa / MasterCard, а також всілякі електронні гаманці, і навіть прямі перекази з рахунку мобільного телефону.

Пройшовши вищезгадані етапи переходимо до самих ставками. Вибираємо спочатку турнір, а потім зустріч, після чого робіть ставку на будь-яку подію, яка принесе вам на вашу думку найбільші результати і гроші. Після чого дочекайтеся закінчення матчу і перевірте успіхи укладеного парі.

Якщо ставка виграла, то гравець може вивести гроші зі свого балансу. Для цього, як правило, потрібне підтвердження особи, яка проходиться відправкою сканів засвідчують вашу особу документів. Детальніше про цього краще ознайомитися індивідуально у вашій конкретній букмекерській конторі.

Підведемо підсумки. Ставки на Лол набувають все більшого поширення, як і індустрія кіберспорту в цілому. При цьому глядач може заробити гроші так само, як і професійний гравець (різниця тільки в масштабах виграшу). Тому ви завжди можете насолодитися перемогою улюбленої команди і, звичайно, своєї власної. Головне, тверезо оцінюйте шанси і аналізуйте всю доступну інформацію. Все це гарантує ваш успіх і прихильність фортуни.