Ставки на Dota 2 (Доту 2) - можете заробити на великих киберспортівних турнірах і матчах

Розвиток кіберспорту досягло небаченого досі рівня. Цілі стадіони заповнюються любителями ігрових баталій. Саме тому не дивний той факт, що в подальший розвиток індустрії вкладаються величезні кошти. Що позначається і на аудиторії фанатів, які крім перегляду захоплюючих матчів можуть спробувати заробити на успіхи своєї улюбленої команди. Особливо, коли безліч букмекерських контор пропонує найвищі коефіцієнти і широкі лінії.

Dota 2 - одна з найпопулярніших киберспортівних ігор в усьому світі. Дана дисципліна стала однією з основоположників для розвитку цілого жанру - MOBA. При цьому історія почалася з розробки однієї з сотні користувальницьких карт в стратегії Warcraft III. Можливості карти з трьома лініями і п'ятьма гравцями, які борються заради знищення бази противника, при спробі зберегти свою, сподобалося мільйонам гравців по всьому світу, при чому фанатів окремої користувальницької карти з часом ставало більше, ніж любителів іменитої стратегії. Підсумком всього стало створення окремої гри на власному движку.

Сьогодні проводиться безліч чемпіонатів і турнірів різного рівня, які пропонують колосальні грошові призи та можливість взяти участь в головному змаганні для цієї дисципліни - The International, призові для якого до цих пір не були вибиті жодної організацією в киберспортівной індустрії і становить кілька десятком мільйонів доларів.

Варто також враховувати, що безліч різних турнірів проводяться різними організаціями, тому кожне змагання може відрізнятися одне від іншого. Існують і різні формати проведення даних турнірів - bo 1,2,3,4,5. Розібратися в цьому досить легко. Дані значення свідчать про умови просування команд у турнірі і означають кращий з серії, де команда для проходження етапу повинна перемогти в більшості матчів. При чому тільки Bo2 передбачає можливість нічиї. Більшість турнірів йдуть за схемою плей-офф, що гарантує інтригу і битви кращих. Таке видовище не залишить байдужих, особливо, коли глядач побився об заклад на перемогу одного з учасників.

Як зробити ставки в Dota 2

Перш за все всі люди, зацікавлені в створенні ставок на кіберспорт повинні вибрати адекватну букмекерську контора, в рамках якої і буде розіграний суперечка. Вибір подібних організацій великий і найкраще орієнтуватися на кількість позитивних відгуків і їх співвідношення до негативних.

Крім відгуків варто звернути увагу на рівень коефіцієнтів всередині компанії. Швидше за все оцінити такий буде можливо тільки після реєстрації, тому непоганим варіантом виявиться вибір з кількох альтернатив. Рекомендується ознайомитися і з різними пропозиціями в декількох режимах для ставок, при цьому найпопулярнішими з яких є:

  • ордінари, ставки на поодинокі випадки подій, коли виграш формується твором коефіцієнта і поставленої сумою грошей.
  • експрес, ставки в яких кілька подій, об'єднані в один ставочние купон. Умовою для перемоги є одночасний позитивний результат для всіх подій, зазначених в ставці. При цьому призові складаються з твору всіх коефіцієнтів для врахованих подій і суми розігруються грошей.

Експрес ставки на ігри надають можливості любителям кіберспорту можливість виграти позамежні суми грошей при мінімальних вкладеннях. Але варто пам'ятати, що досягається це завжди за рахунок зменшення шансів на виграш, тому формувати подібну ставку завжди варто тільки з подій в результатах, яких гравець ні краплі не сумнівається.

Крім зазначених раніше режимів деякі букмекерські контори пропонують ризикнути своїми грошима і на інших умовах. Гравець може відмінно провести свій вільний час і поставити трохи грошей не тільки на киберспортівниє матчі, а й наприклад в рулетку. За допомогою цієї функції користувач може робити лайв ставки від 1 рубля і перевірити свою удачу.

Існують також і інші можливості. Наприклад, деякі гравці вважають за краще робити ставки своїми внутрішньоігрові предметами, які можна купити за реальні гроші. Так гравці виставляють свої речі з аккаунта на кін, після чого у випадковому порядку один з клієнтів БК отримує весь банк і речі інших користувачів. При цьому кожен може збільшити свої шанси, поставивши ще більше, максимум до десяти предметів.

Також при розіграші враховується вартість ігрових речей. Відповідно, чим цінніше виявиться ставка, тим вище відсоток виграшу. Основною перевагою даного азартного заходи є вкрай низький поріг входження, абсолютно будь-який користувач може ризикнути і спробувати виграти. Максимальний потенційний виграш, при майже мінімальні ставки.

Ставки на Доту 2 речами

Цікаво, що безліч гравців вважають за краще робити ставки тільки на внутрішньоігрові речі, як наприклад скіни та інше, замість реальних грошей на киберспортівниє змагання. При цьому можна вибирати як мета гри, так і потенційний виграш, і якщо щось не влаштовує змінити парі.

При цьому особливу популярність дана «валюта» придбала за досить прості причини. Деякі ігрові предмети настільки рідкісні, що дістати їх за реальні гроші можна тільки заплативши кілька тисяч гривень, а самі рідкісні досягають і такого значення в доларах. При цьому середньостатистичні гравці зазвичай ризикують «шмотки», яка або не потрібна, або є її копія.

Існують і інші причини:

  1. Простіше прийняти програш віртуальної речі, ніж реальні гроші, які можна витратити на щось цілком матеріальне
  2. Легко почати навіть людині далекій як від кіберспорту, так і від букмекерів. Відмінне тренування перед реальними ставками на гроші. Можна освоїти розуміння механік ігор, так і принципів роботи парі.
  3. Приємно вигравати у реальних людей, а не у знеособленої букмекерської контори.
  4. Насолодитися ризиком можна і до 18 років, при тому, що продавши речі можна отримати реальні гроші.

Незважаючи на всі плюси навряд чи цей вид діяльності зрівняється зі справжніми ставками на реальні гроші. Все таки виграш суми грошей набагато відчутніше для людської психології, ніж пара красивих пікселів на екрані, навіть якщо ціна за них доходить до божевільного рівня.

Прогнози доту 2 - ставки і заробіток

Розвиток ігрової індустрії і зокрема кіберспорту підштовхує все більше інвесторів вкладати свої гроші в цю сферу. Першими, хто відгукнувся на динаміку виявилися букмекерські контори, які побачили реальні паралелі між азартом фанатів, наприклад футболу, і пристрастю уболівальників команд з Доти 2. Природно, що це привело і до збільшення самих букмекерських контор, які повсюдно пропоную своїм клієнтам можливості, щоб трохи підзаробити.

При цьому індустрія привертає все більше вболівальників, які хочуть або підтримати грошима своїх улюбленців, або тих, хто хоче заробити на можливостях фаворитів турнірів. Тут часто виникає питання: «Як зробити ставку, щоб перемогти? ». Природно, що відповіді на поставлене таким чином питання не існує. Але новачків не приречені і можуть пізнавати і збільшувати свої шанси на виграш. Наприклад ознайомившись з думкою експертів в тій чи іншій області, які допоможуть сформувати свою думку про можливі результати.

При цьому існує і ціла бізнес галузь, в якій групи аналітиків і експертів пропонують свої прогнози спеціально для тих, хто грає на ставках. І це крім того, що існує безліч провідних, аналітиків, гравців, які пропонують свою думку громадськості без попередньої оплати. Вибирати є з чого, однак, варто завжди орієнтуватися в адекватності прогнозів і авторитетності джерел, що допоможе відсіяти шахраїв і просто необізнаних людей.

Зрештою, коли ви наважуєтеся зробити ставку на команду варто не тільки звертати увагу на думку фахівців, але і самому звертатися до результативності гравців і команд протягом сезону і по ходу турніру. Все це, як мінімум, тому що саме ви ризикуєте своїми грошима, так що врешті-решт тільки ваші знання можуть гарантувати ваш виграш.

Де ставити на Доту 2

Численний попит породив і величезна пропозиція, тому будь-який гравець зможе знайти кілька майданчиків, які пропонують букмекерські послуги і ставки на кіберспорт. Особливо це стосується однієї з найпопулярніших світових дисциплін, як доту 2.

Незважаючи на це кожне таку пропозицію варто розглядати з позиції відгуків інших клієнтів, і тільки після аналізу співвідношення позитивних і негативних. Не забувайте, що не варто нести свої гроші конторам, які не володіють хоча б мінімальним ступенем довіри своїх користувачів. Як правило, великі компанії зволіють грошові втрати, ніж втрати репутаційні, таким чином подібні організації, що діють протягом довгого часу, вселяють набагато більше довіри і поваги ніж тільки що з'явилася компанія, яка з великим шансом виявиться звичайним шахраєм. До того ж варто подивитися ліцензію компанії, яка легко знаходиться на головному сайті букмекера.

І, звичайно ж, звертайте увагу на кількість пропозицій вже всередині контори. Варто вибрати для себе ту організацію, яка пропонує найбільшу «покриття» всіляких результатів для того чи іншого матчу всередині кіберспортивного турніру. Таким чином, ви зможете гарантувати собі можливість в будь-який момент поставити ту ставку, яка цікавить в першу чергу саме вас як шанувальника гри Доту 2. Найбільшим авторитетом в цій сфері мають такі букмекерські контори: 1xbet, ggbet, Dota 2 tm і деякі інші. Найбільш популярні сайти завжди мають безліч відгуків, на які можна орієнтуватися.

При цьому Market, TM, GGbets - це відмінні майданчики, для прийому ставок, при цьому вони можуть бути цікаві не тільки любителям Доти 2, але і CS: Go і багатьох інших комп'ютерних ігор.

Ставки Доту 2 Лаунж

Dota2lounge - це інтернет букмекерська онлайн, яка виходячи з назви орієнтується в першу чергу на ставках на матчі по Доті 2. При цьому різноманітні парі приймаються тільки у вигляді ігрових речей, які знаходяться на акаунті в Стім. При цьому для того, щоб почати ризикувати і вигравати, необхідно зареєструватися та авторизуватися на сайті.

В першу чергу варто почати з налаштувань в профілі Steam, де у вкладці «профіль» вибрати конфігурації приватності. Далі ставимо варіант «відкриті» і включаємо опцію з підтримки функції обміну ігровими речами.

Після зміни і застосування налаштувань вашого профілю, можна використовувати дані вашого облікового запису для авторизації на Дота2Лоунж. Після цього можна робити ставки, для чого вам буде потрібно натиснути на цікавить подія і вибрати річ, який ви хочете ризикнути. Також ви можете ознайомитися з кількістю людей, які вирішили зробити схожу ставку в процентному відношенні від числа всіх гравців, які поставили на цю подію.

Як і в інших парі після підтвердження укладення парі необхідно тільки дочекатися закінчення матчу, після чого всі переможці отримають свій виграш, після чого можна скористатися новою річчю в грі або зробити на неї нову ставку. Не забувайте, що ви також можете обміняти або продати виграш за реальні гроші. Можете робити що завгодно зі своєю новою власністю.

Підбиваючи підсумки

Ставки на кіберспорт хоч і досить молоде явище, проте, яке зараз вже просто неможливо ігнорувати. Безліч гравців (як втім і букмекерів) оцінили можливості, які відкриваються перед тими, хто готовий битися об заклад. Особливо, в умовах, коли ставки на киберспортівниє і спортивні матчі практично нічим не відрізняються і пропонують практично рівні можливості (але варто зробити застереження, що до кількості варіантів результатів на матчі з футболу не може наблизитися жодна кіберспортивного подія, втім, як і інші традиційні види спорту).

Які можливості відкривають ставки на доту 2?

  • Величезна кількість всілякий подій. Кожен сезон професійні команди повинні брати участь у величезній кількості різних змагань, які проводяться декількома кіберспортивного організаціями, крім Valve і їх the International. Кількість турнірів за короткий проміжок часу перевершує більшість традиційних видів спорту.
  • Повна відкритість інформації. Все про можливості команди можна дізнатися з відкритих джерел, при цьому команди не приховують змін у складах і про плани на майбутнє, що може сказати як про мотивацію, так і про рівень підготовки.
  • Досвідчені гравці завжди можуть використовувати свої знання, щоб заробити на іграх аутсайдерів і тих, командах які не претендують на вищий ешелон.
  • Як правило, кожна букмекерська контора надає трансляцію для перегляду матчу. Це крім офіційних каналів для кожного окремого турніру.

Ставки на Доту 2 стали до божевілля популярні в регіоні Східної Європи і країн колишнього СНД, де власне, були зібрані кілька команд переможців головного турніру даної дисципліни. Що, звичайно, позначилося на кількості фанатів для цих країн. Сьогодні, наприклад, Росія представлена ​​кількома командами і найсильнішими професійними гравцями світу.

але щоб заробляти на Доті 2 не обов'язково бути профі і присвячувати свій час якісному зростанню в грі. Якщо гравець має високий якісним рівнем розуміння гри, механік, а також можливостями більшості ключових гравців про-сцени, то він може їх використовувати для того, щоб заробити гроші на ставках. Всі ці знання можна придбати спостерігаючи матчі великих турнірів, дізнаючись думку професійних аналітиків, крім отримання досвіду, граючи в доту 2.

І останнє, не варто забувати, що киберспортівниє дисципліни, особливо доту 2, завжди відрізнялися своєю непередбачуваністю. Навіть, якщо під час турніру були визначені переможці, найбільш ймовірні переможці, то зовсім не обов'язково, що хтось із цих команд отримає головний приз. Все може змінитися прямо під час гри. Подібні обставини повинні бути враховані тими, хто хоче заробити на Доті 2. При цьому ви завжди можете ставити в режимі реального часу і орієнтуватися прямо по відкритій матчевої статистикою, так і за рівнем і «Скілом» гравців прямо під час матчу. Чудова пропозиція для тих, хто хоче пристойно заробити, насолоджуючись неймовірним видовищем.