Онлайн ставки на CS GO (КС ГО) - можна виграти гроші, скіни, речі і кейси

Розвиток технологій і більшою мірою поширення інтернет повсюдно дозволило букмекерських контор вийти на дійсно масштабний рівень. Завдяки цьому факту розширилися можливості компаній, які пропонують своїм клієнтам укласти ставки. Тому сьогодні гравець може поставити на величезну кількість різних подій, при цьому які можна зробити в тому числі і в лайв.

Ця динаміка торкнулася в тому числі і кіберспорт, популярність, якого також легко пояснити можливостями світової мережі. А все більша і наростаюча аудиторія турнірів і змагань привертає величезну кількість грошей інвесторів і різних спонсорів. При чому все це дає можливість заробити не тільки компаніями і професійним гравцям, а й звичайним глядачам, деякі з яких навряд чи можуть похвалитися своїми успіхами, наприклад в CS GO.

Основні принципи гри Counter Strike: Global Offensive

Гравець, який вирішив почати заробляти на ставках по КС ГО, необхідно в першу чергу розібратися в механіків і принципах як всередині гри, так і в тих, які пропонуються онлайн букмекерськими конторами. Почнемо з перших.

Counter-Strike: Global Offensive один з найвідоміших в світі командних шутерів, який став також головною дисципліною змагання в цьому жанрі комп'ютерних ігор. Багатьом проте він став відомий завдяки простим механікам і можливостям грати як в онлайні, змагаючись з іншими гравцями, так і з ботами без підключення до інтернету. Для того, щоб почати грати необхідно вибрати карту, на якій і буде відбуватися подальша боротьба двох сторін: терористів і Контртерористів.

Сама зустріч відбувається в кілька етапів. Гравці борються протягом 15 раундів після чого міняються місцями з командою противників, після чого проходять наступні 15 раундів. Переможцем матчу вважається той, хто виграє 16 раундів. А умов для перемоги всього кілька: вибух об'єкта для терористів, розмінування бомби для Контртерористів або вбивство всіх ворогів на карті для обох команд в рівній мірі.

Гра також включає і економічний аспект. Кожен гравець має на старті невелику суму грошей, за яку він купує екіпіровку і зброю своєму ігровому бійцеві. Чим більше грошей, тим більше тактичних можливостей як для індивідуального гравця, так і для команди в цілому. Гроші за кожен раунд збільшуються в залежності від результативності гравця в минулому раунді.

Ставки КС ГО для новачків

Ставки на CS GO приймаються тільки на матчі в рамках змагальних турнірів. При цьому самі принципи ставок реальних грошей на результат киберспортівних зустрічей нічим не відрізняються від таких для традиційних видів спорту.

Так під час матчу за перемогу борються дві команди гравців, при цьому для глядачам важливо результатів для даної події може бути тільки три. Відповідно, це перемога першої команди, перемога другої і нічия. букмекерські контори пропонують різні коефіцієнти і максимальні суми ставки на різні події, при цьому користуючись статистикою і тенденціями, які формуються за показниками команд по минулим матчів. Букмекери пропонують для участі таку схему:

 • гравці роблять свої ставки внутрішньоігрові речами, при цьому, якщо співвідношення дорівнює 50/50, то учасники правильно вгадали результат події отримують по предмету за кожен поставлений за такою ж вартістю. Тобто 1 до 1.
 • якщо хтось вибирає відстаючу команду, шанси якої можуть дорівнювати 25%, то якщо вона виграє учасник виграє за співвідношенням 1 до 3.
 • якщо ситуація та ж, що і в другому пункті, але перемагає фаворит, то переможець отримує приз за розцінки 3 до 1, один виграний за три поставлених.
 • при випадках, коли відбуваються технічні витрати і з якихось причин зустріч не відбулася, то всі ставки повертаються гравцям.
 • при порушенні правил букмекерів ставки можуть бути вилучені.

При чому перед тим як зробити ставку на кіберспортивного захід варто врахувати, що вище обумовлений відсоток це співвідношення гравців зробили певну ставку, до загальної кількості ставок на цю подію.

Наявність таких правил дає можливість гравцям відмінно заробити. рулетка КС ГО пропонує взяти участь в розіграші внутрішньоігрових речей на умови, що переможець всього один. Після першої хвилини зустрічі відбувається розіграш, за яким визначається єдиний переможець, який забирає весь виставлений пул речей. При цьому, щоб збільшити шанси виставляти необхідно дорогі речі, також працює правило чим більше речей, тим більше шанс перемогти.

Підводячи підсумок під рулеткою, варто відзначити низький поріг входження і що правила розіграшу гранично прості. Кожен має приблизно рівні шанси, які хоч і можуть змінитися, але не значно. При цьому як мінімум так і межа ставки не обмежений, кожен може поставити за своїми можливостями. Деякі щасливчики можуть зірвати миттєвий куш, який може окупити вашу ставку в кілька десятків разів.

Ставки скінами в КС ГО

Деякі гравці можуть не знати, що скіни це особливі внутрішньоігрові речі, які можуть змінювати дизайн речей, які використовуються в грі, як правило це стосується в першу чергу ігрового зброї. Деякими гравцями вважається, що рідкісні скіни допомагають, збільшуючи удачу і надаючи напарників з відмінними навичками (дані не перевірені), звичайно ж, крім естетичного задоволення і зміни зовнішнього вигляду. При цьому ставки на скіни ніяк не відрізняються від таких, де на кін поставлено реальні гроші. При цьому в Бетс можна зробити ставку як в класичному пропозиції букмекера, так і в рулетці.

Але як отримати ці самі скіни?

 • Купити в грі
 • Придбати на інших спеціалізованих торгових майданчиках
 • Як правило, перегляди трансляцій по професійним турнірів винагороджують деяких глядачів кейсами, в яких можуть знаходитися скіни
 • Участь в різних розіграшах на різних сайтах

При цьому ціна на подібні внутрішньоігрові речі може серйозно відрізнятися, що в першу чергу залежить від їх рідкості і складності знаходження. При цьому майданчиків, які бажають взяти ставки в подібній формі величезна кількість. Існує серйозна ймовірність для новачка просто загубитися в подібному розмаїтті або зовсім стати жертвою шахраїв. Тому перед вибором сайту та укладенням парі варто ознайомитися з відгуками і репутацією майданчика. Ми також рекомендуємо познайомитися з сайтами, на яких можна без проблем поставити на професійні матчі і грати на ігрові речі - CSGO Positive, 1xbet, betscsgo, Олімп US, CS: GO Market та інші.

Бетс КС ГО, КСГО Люкс, Positive і Market пропонують користувачам крім самих ставок ознайомитися з новинами кіберспорту, статистикою команд і думкою деяких експертів. Ставши одним з величезної кількості клієнтів, можна відстежувати всю інформацію, яка допоможе залишатися в курсі останніх киберспортівних подій.

Ставки на КС ГО від 1 рубля

Сьогодні не обов'язково мати багато грошей, щоб отримати унікальний скін, що модифікує ваша зброя. Можна взяти участь в розіграші, де учасник може поставити свої речі вартістю в один рубль! Таким чином у кожного є можливість виграти, витрачаючи мінімальні суми при цьому.

Для того, щоб почати вигравати необхідно зареєструватися, а потім авторизуватися. Не бійтеся за безпеку вашого облікового запису, так як необхідно тільки скинути свої предмети на кін спеціальному боту сервісу. При цьому кожна поставлена ​​вами «шмотка» дасть збільшення шансів на перемогу. При цьому обмін відбувається за ціною річ вартість один долар змінюється на одне очко на сервісі.

Створюється пул речей, зібраних від усіх гравців-учасників. Після чого випадковим чином вибирається переможець, який забирає все. При цьому наблизити перемогу можна використовуючи більшу кількість речей під час розіграшу або збільшуючи загальну вартість речей в банку. При цьому можна вигравати практично не витрачаючи грошей (речей) взагалі!

Вибираючи рулетку гравець вважає за краще мінімальні ризики з максимальними призовими, які дістаються найщасливішим. Граючи в рулетку отримати величезний виграш не складе ніяких труднощів.

Ставки в КС Го Лаунж

CS GO Lounge - самий іменитий і визнаний гравцями ресурс, присвячений одній з найвідоміших ігор в усьому світі. Поставити на турніри реальні гроші або свої дорогоцінні скіни не складе труднощів на цьому сайті. При цьому варіанти для ставки не обмежуються банальним результатом матчу, пропонуються також:

 • Результат окремого раунду або сутички
 • Переможець за все змагання
 • Результативність окремого гравця
 • Команда, що вилітає з турніру першої

Не забудьте подивитися на коефіцієнти для кожного із запропонованих варіантів, завдяки динамічності і непередбачуваність кіберспорту, матчі дивитися одне задоволення, а глядачі отримують заряд адреналіну ще і від власного ризику.

Прогнози матчів КС ГО

Counter Strike: Global Offensive - одна з найіменитіших ігор в усьому світі, тільки деякі киберспортівниє гри можуть похвалитися подібним кількістю фанатів і професійних гравців. Тож не дивно, що створюється величезна кількість всіляких турнірів, на яких учасники борються за величезні призові, при цьому самі змагання можуть проходити за часом всього кілька тижнів. Такої швидкості може позаздрити будь-який вид спорту.

Така кількість адреналіну приваблює безліч любителів спорту перед екранами, при цьому багато з них вважає за краще додати трохи екстриму і зробити ставку на перемогу тієї чи іншої команди. При цьому не важливо чи хоче фанат таким чином підтримати свою команду в міру своїх сил або досвідчений гравець хоче отримати максимум від своїх знань і можливостей. Для будь-якого гравця, який хоче укласти парі варто в першу чергу ознайомитися зі станом справ і дізнатися думку професіоналів і експертів, які допоможуть розібратися в силах різних команд, їх настрої і бажанні виграти.

Ознайомившись з порадами аналітиків та інших компетентних осіб, ви зможете зробити власний висновок про сформовану ситуацію в рамках того чи іншого турніру. Після чого вибрати кращий варіант, який вам підходить і зробити ставку, яка забезпечить вам майже гарантованим виграшем.

Для деяких новачків кілька букмекерських контор пропонують зробити ставки в полегшеному режимі. В таких обставинах будь-який запитає, що це таке і на яких умовах пропонують отримати фору. Деякі матчі проходять за свідомо нерівним обставинам, коли ставки на фаворита зустрічі ставляться в явно більш жорсткі рамки, ніж очевидно слабша команда, яка отримує деякі «привілеї».

Також існує ціла безліч програм лояльності та акцій, які допоможуть вигравати ще більше. Використовуйте спеціальні промокодом і купони, які дадуть вам унікальні пропозиції сервісу без грошових витрат з вашого боку. Отримуйте ще більше виграшів і спробуйте випробувати удачу при покупці ще більше скінів і предметів з КС ГО, щоб отримати відмінні шанси на рідкісні предмети. Там же можна знайти і різні квитки, які можна використовувати в рулетці або інших ставках від букмекера.

CS: Go з кожним днем ​​набирає ще більшої армію відданих фанатів і глядачів, змагаючись за розміром аудиторії з величезними натовпами шанувальників традиційних видів спорту. Сьогодні можна підтримати улюблену команду не тільки зі стадіону, а й зробивши ставку на перемогу улюбленця. Повірте всім серцем і зможете виграти значну суму грошей.

Отримуйте задоволення під час трансляцій і гри, і, звичайно, забирайте найбільші виграші разом з перемогою своєї улюбленої команди. Якщо не хочете ризикувати грошима, то завжди можете брати участь в розіграшах на внтуріігровие речі, ризик програти менше, але почуття перемоги і тріумфу залишається тим же. Грайте і отримуйте більше з кожним разом.