Ставки на кіберспорт: як робити ставки на ігри, що можна ставити?

Ставки на кіберспорт

Сьогодні навряд чи когось можна здивувати популярністю киберспортівних дисциплін. Це різні змагальні комп'ютерні ігри з величезною кількістю глядачів і учасників: Counter-Strike, Dota 2, League of Legends, Hearthstone, Starcraft і багато інших. Змагання з даних видів кіберспорту збирають величезні призові, що, природно, привертає величезну аудиторію, яка бажає побачити гідну боротьбу своїх улюблених команд.

Крім моральної підтримки деякі глядачі хочуть підтримати і іншими способами, наприклад, поставивши гроші в парі на перемогу своїх улюбленців. Існують і ті, хто просто бажає заробити на своїх знаннях про турнір, командах і внутрішньо інформації. Природно, що, якщо є попит, то існує і пропозиція. Сьогодні абсолютно не важко буде укласти парі на практично будь-яку кіберспортивного дисципліну в цілому ряді букмекерських контор.

Список кіберігор, на яких можна заробити гроші, скіни, предмети

Деякі кібеспортівние змагання пропонують переможцям шалені гроші, при чому суми можуть доходити до декількох мільйонів доларів, які діляться між учасниками команди. При цьому самі заходи, як правило, спостерігають порівнянне число фанатів гри, які приходять на трансляції, щоб повболівати за своїх фаворитів. Серед найпопулярніших ігор ви обов'язково знайдете:

Киберспортівних дисциплін, звичайно ж, існує набагато більше, ніж було перераховано вище. Існує різна тематика, жанри і напрямки. При цьому щодня список поповнюється новими представниками, які цікаві безлічі гравців по всьому світу.

При цьому змагання збирають величезні стадіони глядачів, які хочуть насолодитися боротьбою кращих. Деякі заходи організовуються відразу для декількох дисциплін, як наприклад, «Evolution» відомий турнір з файтингам, або вузькоспрямовані, як «International» найбільший чемпіонат по Dota 2, або LCL по League of Legends.

Найбільші турніри найбільш популярних ігор надають величезні призові своїм учасникам. Проте, заробляти на киберспорте можуть не тільки учасники змагань, а й ті, хто сидять по іншу сторону трансляції, використовуючи свої знання, щоб робити переможні ставки в букмекерських конторах.

Ставки на кіберспорт: де і як їх роблять?

Не всі дисципліни отримують рівне представництво всередині пропозицій букмекерських контора. Однак, є група лідерів, які організовують наймасштабніші турніри, деякі з яких обзаводяться власними стадіонами, для глядачів, які хочуть побачити боротьбу гравців наживо. Серед таких можна назвати вкрай популярні Warface, CS: Go, і безпосереднього лідера - Dota 2. У подібних змаганнях беруть участь професійні гравці, зібрані, як правило, спеціальними організаціями, ім'я яких і є назвою команди.

Багато непрофесійні геймери при цьому часто вважають, що знають гру і команди, які беруть участь в змаганні. Саме тому існує безліч людей прагнуть підкріпити свій прогноз грошовим виграшем, використовуючи тільки найвідоміших і якісних букмекерів, які готові прийняти ставки на кіберспорт. Найбільшою довірою таких користувачів користуються деякі букмекерські контори:

 • Unibet
 • 1xbet
 • Pinnacle

Unibet

Ветеран на ринку надання послуг, пов'язаних з укладенням парі. Компанія вже довгий час пропонує своїм клієнтам робити ставки на найвідоміші турніри популярних киберспортівних дисциплін. Досягнення контори були винагороджені офіційної премією Gaming Review, яка виділила внесок в розвиток індустрії. Гравці ж позитивно відгукнулися про широку лінії і цілому списку доступних для кожного матчу результатів.

Клієнти можуть укладати парі як на загальну результативність матчу, так і, наприклад на фору. Більш популярні турніри припускають наявність і куди більш детальної розпису, яка може складатися з величезного числа випадків. При цьому крім відмінних пропозицій на ставки, букмекер Юнібет приваблює клієнтів відмінними програмами лояльності як для новачків, так і гравців, які продовжують грати тривалий час.

Сам букмекер піклуватися про своїх клієнтів і дає можливість використовувати всі послуги та пропозиції на будь-яких платформах, в тому числі і на мобільних. Існує як мобільна версія сайту, так і можливість скачати безкоштовно мобільний додаток на Android.

Pinnacle

Контора, яка пропонує величезні виграші всім любителям ризику, які проживають на території країн СНД. Саме цей букмекер першим в якості експерименту почав приймати ставки на кіберспорт. Сьогодні ж вже величезне число користувачів заробляють гідні засоби, вважаючи за краще грати саме в цій конторі.

Користувачі Pinnacle можуть отримати доступ до самим різноманітні дисциплін і спортивних заходів. Азартні гравці і фанати можуть зробити безліч ставок на FIFA, League of Legends, Dota 2, Starcraft 2 і багато інших. Виграти хороші гроші з Pinnacle не складе ніяких труднощів, особливо з огляду на відмінний вибір результатів для парі, а також одні з найвищих коефіцієнтів.

1xbet


букмекер, який користується пошаною і повагою величезного числа користувачів як в світі, так і в ближньому зарубіжжі. Один з найбільших гравців на ринку азартних послуг зарекомендував себе в першу чергу на спортивних іграх, як наприклад футбол, хокей, баскетбол і багатьох інших.

Однак, пропозиція контори не обмежується тільки традиційними спортивними змаганнями. Сьогодні в лінії представлені і найбільш розкручені і масові киберспортівниє турніри. Гравець зможе знайти і регіональні ліги, наприклад цікавий багатьом гравцям турнір в Кореї при чому за зовсім різних ігор. Для таких ставок будь-любитель парі може зареєструвати рублевий рахунок, і поповнити його завдяки безлічі відомих платіжних систем.

Цікаво й те, що це компанія однією з перших запропонувала своїм клієнтам використовувати свій канал телеграм, в якому можна укласти парі на тих же підставах, що і використовуючи мобільне додатки для ОС Андроїд і iOS. Там доступні ті ж події в лайв режимі і лінії. Збігаються як можливі результати матчів, так і високі коефіцієнти для даних матчів.

Як зробити грошові ставки на кіберспорт в букмекерських конторах?

Всі букмекерські контори намагаються створити кращі умови для всіх любителів ризикнути своїми кровними. Тому поставити реальні гроші на кіберспорт не складе труднощів. Як і на інших ресурсах для тісної роботи з компаніями буде потрібно проходження реєстрації нового користувача. При цьому вимоги для процедури мало відрізняються від контори до контори. Гравець зустріне, як правило, тільки стандартне заповнення певних полів, яке можна зустріти на будь-якому інтернет ресурсі.

Існують, звичайно, і винятки. Деякі букмекери для реєстрації вимагають ваших персональних даних, наприклад інформацію з посвідчення, що підтверджує вашу особистість. У більшості випадків це пояснюється безпекою грошових коштів гравців, що можна гарантувати тільки наявністю необхідної документації.

Після цього любитель парі повинен вибрати валюту для свого ігрового рахунку. Вибрати його можна тільки один раз, тому варто уважно підходити до цього етапу. Деякі навряд чи оцінять зняття комісійних при переказі грошей на депозит.

До речі про депозит. Поповнення рахунку обов'язкова умова для подальшої можливості укласти парі. І способів для виконання транзакції на ігровий рахунок букмекерська контора надає дійсно багато. Будь-який гравець може використовувати безліч платіжних систем, серед яких і електронні гаманці та банківські картки, деякі контори пропонують також прямі перекази з рахунку мобільного телефону. Малоймовірно, що поповнення рахунку стане проблемою для гравця.

Після проходження перерахованих вище етапів і підтвердження реєстрації тих чи інших способів гравцеві доступні всі пропозиції і весь функціонал букмекерської контори. Клієнт не обмежений у виборі і може робити ставки як на традиційні змагання, так і на киберспортівниє турніри. Природно, що для специфічних дисциплін пропонуються різні варіанти результатів.

Спільними для всіх командних ігор є результат матчу, прогноз на найціннішого гравця в командах, результативність за певний проміжок часу - карта / раунд. В CS: GO існує також спеціальний прогноз на кількість вбивств для одного гравця або точний ігровий рахунок. У League of Legends гравцям дають можливість передбачити, хто зробить перше вбивство або знищить перший об'єкт на мапі та інші результати крім прогнозу на переможця всього турніру. Кожен любитель парі знайде для себе відмінний варіант для гри на гроші.

Кіберспорт - як і будь-який спорт має свій поріг входження. Людина, не знайома з дисциплінами навряд чи зрозуміє, що відбувається на трансляції навіть, якщо буде існувати відмінне коментування того, що відбувається. Будь-який гравець, який хоче ризикнути своїми грошима в даному напрямку повинен усвідомлювати, що відбувається на карті, а ще краще і усвідомлювати з якої причини це сталося. У цьому може допомогти також ознайомлення з грою до матчу, а також аналіз статистики команд і їх спортивної форми, куди входять як мотивація і рівень командної роботи, так і індивідуальні навички спортсменів.

Більшість фанатів вважають за краще робити ставки в режимі онлайн, коли доступна «жива» трансляція ігровий зустрічі. При ніж зазвичай їх можна спостерігати прямо з сайту букмекерської контори, не втрачаючи час на перемикання вкладок. Проте, вам нема чого не заважає використовувати і сторонні ресурси, які мають офіційні дозволи організаторів турніру. Розглядаючи трансляції любитель ставок може в реальному часі оцінити рівень підготовки команд, що застосовуються командами тактики і стратегії, і, звичайно ж, рівень гри окремих гравців, на підставі чого зробити свій прогноз і висновок по грі.

Вибравши певну дисципліну, а також конкретний матч в рамках одного з турнірів, гравець може почати оформлення ставки. При цьому натискаючи на результат події можна створити ординар (одиночну ставку) або зробити експрес ставку (кілька подій в одному), ніж може значно збільшити свій виграш за рахунок значного ризику, так як всі прогнози повинні виконуватися одночасно.

Поради та рекомендації по ставкам на кіберспорт

Будь-яка людська діяльність повинна дотримуватися деяких правил. Це тим більш стосується тих, що пов'язані з фінансовими ризиками. Тому початківцям гравцям дуже рекомендується ознайомитися з деякими стратегіями битися об заклад:

 1. Мета перебування в букмекерській конторі. Чого гравець хоче від використання послуг подібної компанії? Азарт від перемоги і насолоду почуттям небезпеки? Тоді ставки на удачу на будь-який вид спорту навіть незнайомий відмінно підійдуть. Якась форма підтримки своїх улюбленців? Ваше право, використовуйте гроші, щоб поставити на перемогу ваших фаворитів. Якщо ж мета - стабільний заробіток, то в першу чергу, необхідно вивчити «поле», на якому має бути працювати. Необхідне знання основи як роботи букмекера, так і того, що відбувається на киберспортівной арені.
 2. Обов'язковий передматчевий аналіз. Незважаючи на те, що кіберспорт знаменитий своєю непередбачуваністю і появою «раптових» фаворитів і чемпіонів, тим не менш, не так вже й складно відстежити динаміку більшості команд. Хоч і існує шанс на раптовий результат подій, в більшості випадків, кіберспорт - це відмінно прогнозована сфера, в якій інтрига полягає в боротьбі кількох фаворитів під час турніру, результати якого найефективніше передбачати після детального аналізу статистики та результативності команд.
 3. Не потрібно розпорошуватися на кілька видів спорту. Більшість досвідчених гравців зосереджують свою увагу на одній конкретній дисципліні, в якій мають найбільші знаннями і розумінням. Так само варто пам'ятати і про те, що вивчення нового матеріалу завжди потребують додаткового часу, який може і не бути під час проведення турніру.
 4. Новачки воліють поодинокі ставки, досвідчені - експреси. Незважаючи на той факт, що експрес ставки пропонують величезні суми призових навіть в порівнянні з декількома поодинокими випадками, які були укладені окремо. Так три поодинокі ставки на перемогу різних команд пропонують менший потенційний виграш, ніж експрес, складений з тих же результатів. Однак, отримати значний куш завжди важче, так як експрес не прощає помилок і вимагає, щоб абсолютно всі наслідки всередині ставки успішно зіграли.
 5. Азарт не потрібен. Цей пункт не стосується тих, хто ставить його собі за мету під час користування послугою букмекера. Проте, завжди необхідно підходити до висновку ставок з холодною головою, щоб зменшити свої ризики. До того ж, сильні емоції можуть змусити гравця спробувати «відігратися», що неминуче призводить до незапланованих витрат або зовсім програшу всіх доступних коштів. Такий підхід повинен бути виключений під час гри на гроші.

Види ставок на кіберспорт або головні результати

Варто відразу зазначити, що формат проведення змагань в киберспортівних дисциплінах часто серйозно відрізняється від таких в традиційних видах спорту. Так багато ігор проводяться в bo5, bo3, bo2, bo1. Даний формат має на увазі, що команди повинні зіграти кілька карт / раундів, а переможець визначиться за кількістю виграних. Таким чином, bo5 (кращий з 5) має на увазі, що далі проходить команда, яка успішно закінчила більшість карт / раундів, тобто 3 і так далі.

При цьому найбільш інтригуючим є формат bo1, коли лідер зустрічі визначається всього по одній грі, а розім'ятися і підстроїти тактику під суперника не представляється можливим. Новачкам також дивним може здатися і формат bo2, в якому може передбачатися бойова нічия між командами, крім перемоги першої або другої, що серйозно відрізняє даний тип зустрічей від всіх інших, що, природно, може вплинути на мотивацію команд і відбитися на підсумки зустрічі. Будь-який досвідчений гравець вибирає більш передбачувані формати до двох і трьох перемог.

Крім підсумків зустрічі існують і інші більш екзотичні парі. глядачі Dota 2 і League of Legends можуть зробити ставки на те, хто першим зробить «першу кров» (зробить перше вбивство) або отримає перший об'єкт на карті. Для найвідомішого змагального шутера CS: Go існують і свої особливі варіант парі. Чудовим прикладом є «пістолетка», за умовами якого необхідно передбачити переможця першого і останнього раунду, в якому команди використовують тільки пістолети.

Кількість змагань і турнірів в киберспорте зростає постійно. Існує ціле поділ на «мажори» і «Майнор», тобто найбільші і локальні турніри. Кожен з яких надає свою видовищність і інтерес публіки, в тому числі і любителів парі. При цьому гравці люблять ризикнути не тільки і не скільки грошима, а спеціальними внутрішньоігрові бонусами - скінами або різними функціями, які в першу чергу змінюють зовнішність персонажа або зброї, як наприклад в КС: Го.

Сайти для ставок на кіберспорт, що дозволяють заробити скіни і предмети:

Існує безліч гравців і фанатів ігор, які не дуже сильно люблять ризикувати своїми реальними грошима, для таких існують спеціальні майданчики, які пропонують гру на внутрішньоігрові речі і скіни. При цьому обсяг подібних ставок склав не менше 5 млрд доларів. Тож не дивно, що існує безліч майданчиків, які надають послуги саме в цій сфері:

 • SkinGame
 • CsEsport.com/ru
 • Bets4.pro
 • ECyberBet.com

SkinGame - це майданчик, яка надає можливість грати на свої речі і скіни з ігор CS: GO і PUBG. Дані можливості доступні тільки зареєстрованим гравцям, до того ж потрібна наявність аккаунта в сервісі Steam, в якому і знаходяться внутрішньоігрові речі любителів кіберспорту.

Як і у будь-якого букмекера проходження процедури реєстрації відкриває весь функціонал і послуги. Після чого гравець може ризикнути своєю власністю на акаунті Steam і поставити її на той чи інший матч. Також можна скористатися можливістю взяти участь в рулетці і постаратися стати єдиним претендентом на джек-пот.

CsEsport.com - онлайн майданчик для фанатів кс го. Більшість тутешніх користувачів використовує для ставок лайв режим, валютою для якого є всі ті ж внутрішньоігрові речі. Поставити можна на будь-який матч зі списку, спершу ознайомившись зі зручною статистикою та інформацією про результативність команд. Майданчик пропонує також програму лояльності і щомісячні розіграші, учасниками яких можуть стати будь-які зареєстровані гравці. Максимальна можлива ставка на будь-який матч не більше 0.01 CSE.

Любов'ю користувачів користується також ресурс Bets4.pro. Даний сайт приймає ставки на зустрічі з Cs: Go і Dota 2. Так само як і на інших майданчиках основна валюта ігрові речі, які можна отримати за реальні гроші або заробити ігровими досягненнями. При цьому для того, щоб робити ставки необхідна реєстрація на ресурсі і авторизований вхід в акаунт Стим, що відкриває можливості для подальшого укладення парі. При цьому самі речі і скіни змінюються на внутрішню валюту сервісу, яку потім можна поміняти на інші речі або вивести реальні гроші. Існує також і кілька бонусних програм і акцій для постійних користувачів сервісу. Bets4.pro надійний букмекер, який гарантує надійні виплати і відсутність шахрайства.

ECyberBet.com - майданчик, що підтримує найбільше число киберспортівних дисциплін. Так як ставки можна використовувати як внутрішньоігрові речі, так і реальні гроші в таких іграх як League of Legends, Dota 2, Counter-Strike, Heroes of the Storm і багато інших. Крім зручностей в широкій лінії, букмекер пропонує відмінні трансляції для матчів, які проходять в режимі реального часу. Будь-який зареєстрований користувач має можливість виграти як реальні гроші, так і якісні речі для свого ігрового аккаунта.

Правильна тактика - основа успішної ставки на кіберспорт

Будь-яка ставка, навіть та, яка не вимагає прямого вкладення коштів піддається аналізу. Перед тим, як оформити парі на будь-який кіберспортивного змагання необхідно врахувати деякі пункти базових стратегій:

 • Не варто ставити на перемогу команди, гравці мають змогу знаєш особисто. Зазвичай в таких ситуаціях мимоволі можна підтримати знайомих, навіть якщо вони не є фаворитами зустрічі. Не варто піддаватися спокусам.
 • Чи не переоцінюйте можливості новачків. Тільки невеликий таких команд може похвалитися відмінними результатами в рамках труніра.
 • Довіряйте тільки перевіреної інформації. Це зменшить шанси на помилку при будь-яких обставинах.
 • Віддавайте перевагу команді, дії якої повністю піддаються аналізу. Якщо можна оцінити сили команди, то набагато швидше, що можна вдало передбачити результат тієї чи іншої події, учасниками якого є ця команда.

Не перевантажуйте себе. Не все можна врахувати і не все можна проаналізувати, особливо це твердження працює після тривалих розрахунків відразу на кілька подій. Кілька перемог або занадто велика активність можуть призвести до того, що буде важко враховувати всі ризики, що може обернутися додатковими втратами. Тільки відпочив гравець, здатний до якісного аналізу та систематизації інформації, тому іноді дайте собі таку можливість. Не варто гарячкувати і це приведе вас до перемог.