Букмекерські контори з ліцензією

Ліцензійні букмекерські контори - це надійні компанії, які діють в рамках сучасного вітчизняного грального законодавства. При чому вони працюють під контролем ФНС (податкової), так і разом з іншими членами СРО букмекерів співпрацюють з ЦУПІС, яка є гарантом того, що кожен легальна БК виплатить своїм гравцям все аж до копієчки, якщо буде потрібно. А поки представляємо вам рейтинг всіх російських ліцензійних закладів, які отримали оцінку редакції сайту, відгуки користувачів і експертів різних видань.

Чому краще грати в ліцензійних букмекерських конторах?

В першу чергу надійність. Як говорилося раніше гравцеві надаються гарантії, в тому числі державні, що він при виграші обов'язково отримає свої гроші, навіть якщо букмекер при цьому розориться. З іншого боку, легальні контори, це ті, компанії, які отримали дозвіл на ведення своєї діяльності, а значить гравець завжди може отримати доступ до них, на відміну від неофіційних контор. Та й загалом варто сказати, що виплати у ліцензійних компаній завжди вчасно, співпрацюють з популярними в РФ платіжними системами. В цілому роблять життя вітчизняному гравцеві простіше.

Чим приваблюють гравців нелегальні букмекерські контори?

Що змушує гравців в ситуації постійних блокувань з боку держави сайтів нелегальних букмекерів як і раніше шукати з ними співпраці. Обхід блокувань небезпечна не тільки додатковим інтересом з боку держ органів в тому числі ФНС, але і просто банальним незручністю. Так навіщо все це? В першу чергу, все «нелегали» можуть обходити російське законодавство (вони і так заборонені вже), а значить дозволяють своїм гравцям не виплачувати прибутковий податок, який має надаватися всіма офіційними компаніями.
Крім цього, в РФ заборонена будь-яка гральна діяльність крім букмекерської. Тобто, при бажанні у вас все одно є можливість відвідати кілька ігрових зон в Росії, але їхати кудись заради того, щоб кинути на гру 100 гривень, погодьтеся не дуже приємно. Нелегали ж цілком спокійно пропонують і цей досвід. Казино, покер-руми, рулетки і багато інших різновидів азартних ігор.
І останнє. ЦУПІС і його реєстрація. На даний момент держава вимагає від букмекера, щоб він збирав величезну кількість інформації по своєму клієнтові. При цьому для початку гри ввести логін і пароль недостатньо, оскільки потрібно ще і реєстрація в ЦУПІС, а потім фізичне підтвердження даних, що вводяться. Складно, довго і не дуже приємно. Так що не дивуйтеся бонус за реєстрацію. У нелегалів з цим набагато простіше, хоч там так само не відмовляють собі в задоволенні дізнатися про гравця побільше. В цілому ж, якщо ви цінуєте зручність і свого часу над усе, то вибір легальних контор просто очевидний.