Легальні букмекерські контори

Легальні контори як явище в житті гравців з'явилися не так вже й давно, колись це навіть здавалося в новинку. Однак через деякий час більшість користувачів змогло розібратися, що це і навіщо воно потрібне. Сьогодні ж все легальні букмекери в РФ діють в рамках даного правового становища і співпрацюють з двома ЦУПІС, зробивши світ ставок в Росії таким, яким ви його бачите зараз. Спробуємо розібратися в цьому світі і пропонуємо вам рейтинг кращих легальних букмекерських контор.

Чому грати в легальних конторах краще

Найшвидший відповідь - тому що це просто. Всі офіційні контори сьогодні в РФ строго контролюються ЦУПІС, організацією, яка, з одного боку, гарантує виплати букмекерів на користь гравця при його перемоги, а з іншого, є представником держави і третейським суддею. Така сувора організація веде до того, що шахрайства з будь-якої сторони просто не залишається місця.

Нелегальні букмекери нічим подібним похвалитися не можуть.

Більш того, букмекери, які не отримали ліцензію, блокуються на території РФ, а значить отримати доступ до їх сайтів користувачам складе деякі труднощі. Крім цього, гравець залишається один на один з великою компанією при конфліктній ситуації, а значить, що ви будете заздалегідь знати в чию сторону вони будуть вирішуватися - не на вашу. Чи варто витрачати час, сили, нерви і гроші на підвищений ризик, за умови відсутності податкових зборів. Питання, на думку редакції, вже вирішене.

Букмекери з мобільними версіями

Уже навіть уявляти собі нерозумно людини, який відмовляється від мобільного телефону або від того, щоб використовувати його в Інтернет-мережі. Чи не одним лише телевізором живе інформація, а значить отримувати її можна і з телефону. Таку мету переслідує і більшість букмекерів, пропонуючи для роботи зі своїм сервісом використовувати спеціальне мобільний додаток або мобільну версію сайту для того, щоб користувачі платформ Android, iOS, Windowsне залишалися ні на секунду без своєї улюбленої справи.

На яких платформах повинен бути представлений мобільний букмекер?

Швидкість роботи інтернету вже оцінили по всьому світу, так що не дивно, що як користувачі, так і самі букмекери все частіше починають відмовляти від наземних салонів на користь тільки надання послуг через сайт. Будь-яка технологія поліпшується з часом, а це означає, що ми саме знаходимося в той момент, коли битися об заклад можна швидко і зручно, досить для цього буде покласти палець на сенсорний екран.

Простота і зручність сервісу завжди привертали користувачів БК, а це означає, що спеціальні мобільні додатки і мобільна версія сайту сьогодні стають серйозною конкурентною перевагою. Укласти парі можна по-різному, але тепер вирішальне значення набуває зручність і швидкість доступу до функціоналу. У чому мобільні додатки і версія сайту просто поза конкуренцією.

При цьому варто відразу обмовитися, не всі програми здатні виконати цю роль. Мати ті ж функції, тільки в більш зручної і швидкої обгортці. Деякі в гонитві за «легкістю» позбавляються від безлічі опцій, які, природно, вдарять по гравцям. Саме тому так необхідний наш рейтинг, в якому ми постаралися відобразити цю тенденцію.

При цьому знайти додатки або полегшену версію сайту не проблема навіть з самого мобільного пристрою. Для цього буде потрібно або зайти на офіційний сайт вашого букмекера або скачавши додаток в AppStore. Увага. Знайти додаток в GooglePlay не вдасться, так як дана платформа з подібними додатками не співпрацює. А якщо не хочете мучитися з роз'ясненнями, то просто клікайте на нашому сайті одну з представлених посилань, де знайдете не тільки інструкції, але і сам додаток, а також не забувайте читати відгуки про все на нашому сайті.