Букмекерські контори з бонусами

[Vc_row] [vc_column] [vc_column_text] Ринок букмекерських контор і їхніх послуг сьогодні глобальне переповнений. Так що, не дивно, що конкуренція за серце окремого користувача йде колосальна. Природно, що виграють від цього в першу чергу самі клієнти. Так сьогодні існує величезна кількість бонусних акцій, програм лояльності, різних подарункових промокодом, серед яких звичні привітальні фрібети на будь-який смак (депозитні і бездепозитні). При цьому в усьому цьому кількості необхідно довгий час розбиратися, щоб спростити цей процес пропонуємо вашій увазі наш рейтинг букмекерських контор з бонусами, який заснований на думці нашої редакції, думці експертів з усього світу, і, звичайно ж, відгуків самих користувачів. [/ Vc_column_text ] [vc_column_text]

[/ Vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row] [vc_row] [vc_column] [vc_column_text]Види бонусів букмекерських контор
Самі бонусні програми від букмекера до букмекерові можуть серйозно відрізнятися за умовами, проте більшість з них можуть бути розділені на кілька типів, які зустрічаються, мабуть, повсюдно:

  • Вітальний бонус або бонус за першу установку додатка
  • Х2 для першого поповнення ігрового рахунку
  • Фрібет (ставка без ризику)
  • Збільшення деяких коефіцієнтів
  • Бонус за активність
  • Бонус до важливого спортивної події
  • ексклюзивна ставка

При цьому більшість з них діляться на кудись більші групи: для новачків і програми лояльності. При чому для першої категорії, як правило, надають фрібети, депозитні бонуси, які дозволять відчути механіку процесу без ризику для свого гаманця.

Однак, часто для того, щоб перетворити ці бонуси в реальні гроші доведеться виконувати безліч умов, які не так очевидні початківцю.

Акції за активність і вірність конторі, як правило, надаються тим, хто вже давно відчуває себе органічною частиною беттінга, тому бонуси тут дещо відрізняються. Тут в першу чергу букмекер намагається влаштовувати щедрі подарунки у вигляді підвищення різних показників, даючи можливість збільшення потенційного виграшу при цьому без зусиль з боку гравця.

Є і більш унікальні події як бонуси з нагоди спортивного заходу. Не кожен букмекер пропонує подібне, тому звертайте увагу на таке. Так найбільші футбольні чемпіонати Європи, Світу, Олімпійські ігри, ігри РФПЛ дуже часто отримують спеціальні програми за даними чемпіонатів, які можуть не збігатися з лінією по цим же подій або просто доповнювати їх.

При цьому не варто вибирати букмекера тільки за величиною цифри в подарунок або бонус. Потрібно розуміти, що букмекера не займається благодійністю, а бізнесом. Тому дуже часто красиві цифри на ділі можуть виявитися програмою нездійсненним в принципі для гравця. Так, що перед участю в подібному краще спочатку ознайомитися з умовами заходу. [/ Vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]