Букмекери з бездепозітний бонус за реєстрацію

Всі компанії так чи інакше хочуть уваги з боку користувачів, навіть тих, хто поки таким ще не є. При цьому варто сказати, що часто люди люблять різні подарунки, які вже точно зупиняють чийсь погляд на собі. Так що не дивно, що подібний інструмент є в арсеналі майже кожного букмекера. Сьогодні пропонуємо вашій думку знайомство з рейтингом, який заснований на тих компаніях, які надають бездепозитні бонуси за реєстрацію. Рейтинг на основі думки різних авторитетних видань, особисто редакції SerdcedoSerca, а також оцінок користувачів на тематичних сайтах.


Види бездепозитні бонусів
Не варто думати, що подібна назва цілком і повністю відображає таке явище як подарунок користувачу з боку букмекерської контори. Явище це вкрай широке і потребує уточнення.

В першу чергу, варто згадати бонус за реєстрацію, яким нагороджується будь-який клієнт, який тільки що пройшов процедуру реєстрації на сайті своєї БК.

Другий варіант - бонус за скачування і установку мобільного додатка. Найчастіше він також, як і в першому випадку вимагає від користувача закладу облікового запису і вхід в неї. При цьому якщо гравець вже зареєструвався в минулому, і отримав перший бонус, то він має право і на другий, після скачування програми.

При цьому список на цьому не закінчується, так як є і третій вид бонусу - в честь якогось вкрай популярного спортивного події або турніру. Кубок Європи, олімпійські ігри, світові чемпіонати або навіть відоме музичне шоу як Євробачення. На хвилі популярності цих подій букмекери часто пропонують різні привабливі ставки, наприклад з підвищеним коефіцієнтом або можливість зробити фрібет.

Бонуси та акції - це завжди приємно, але дивіться уважніше, щоб вони не виявилися «сиром» з не надто приємного місця. Часто умови для відіграшу умов акцій просто нездійсненні, так що постарайтеся ознайомитися з правилами проведення програми заздалегідь.