Букмекерські контори на Android

У цьому рейтингу представлені назви всіх легальних букмекерських контор, які пропонують скористатися своїми додатками для того, щоб почати грати на ставках, при цьому найбільш частим вибором користувачів є мобільний додаток для Android, тобто пристроїв таких фірм як Samsung, Huawei, HTC, LG, Sony, Motorola, Xiomi і інші без необхідності бути поряд з ПК.


Проблеми зі скачуванням букмекерських додатків для Android
З недавніх пір компанія Google, яка є господинею і розробником платформи, практично оголосила хрестовий похід проти букмекерських контор. Сьогодні ви навряд чи зможете побачити рекламу будь-якої БК як в рекламі від Youtube, так і в рекламах контент-мейкерів. За подібне можна отримати від попередження до блокування облікового запису користувача. При чому, найцікавіше, що подібна практика характерна і для GooglePlay, де зібрано більшість мобільних додатків, і куди, відповідно, вхід для букмекерських контор закритий.

В такому випадку залишається питання, а де взяти цю програму?

Для цього найпростіше буде перейти на офіційний сайт вашої букмекерської контори, після чого відкрити інструкцію і встановити додаток. Тим більше, що заборонити це робити вам ніхто не може. При чому зробити всі ці кроки можна прямо зі свого телефону без допомоги ПК.

До речі, не забувайте, що скачати apk. файл ви можете і за посиланням прямо з нашої статті, що помітно прискорить ваше скачування і установку мобільного додатка для Android. А якщо питання ще залишилися, то ви напевно зможете знайти відповідь в одній з тематичних статей на нашому сайті.