Рейтинг Букмекерів

SerdcedoSerca представляє вам чарт самих схвалюваних нашою редакцією букмекерських контор. У рейтингу розглядаються різні показники в роботі різних інтернет-сервісів. В першу чергу, враховувалися, звичайно, можливості по здійсненню прямої діяльності - укладення парі, різні події по лінії, вибір способів зняття та поповнення ігрового депозиту, пропозиції по акціях і бонусним програмам, цілодобова робота технічної підтримки. У рейтингу представлені тільки кращі компанії з прозорою історією і надійними виплатами.

Переваги рейтингу від SerdcedoSerca

Сьогодні насиченість ринку інтерактивних послуг перенасичена, а значить, що пропозиція вже, по суті, перевищує запити користувачів. З цього випливає невтішний аргумент про те, що недоотриманий прибуток деякі недобросовісні букмекери намагаються отримати за допомогою обману і різних схем, про які користувачів необхідно позбавити. У зв'язку з цим редакція створила власний рейтинг, який повинен постаратися відобразити об'єктивну реальність в світі букмекерських послуг.
При цьому в рейтингу ми постаралися відобразити бажання як вже досвідчених гравців, так і тих, хто тільки прагнути пізнати «науку вигравати». У зв'язку з цим, ми розглянули бонусні програми і можливості отримання різних подарунків, а також зручність інтерфейсу і простоту навігації в ще невивчених світі букмекерських контор. Для досвідченого гравця, очевидно, потрібно, щоб букмекер був терплячий до постійних виграшів Беттери, не обмежував максимальні ліміти за ставками. Тобто інтерес в першу чергу до функціоналу. Тому кожен зможе знайти цікаве для себе.

принципи формування

Якщо ви хоч раз читали статті на нашому сайті, то вже могли переконатися, що ми надаємо якісний аналіз усіх можливостей і функцій, які пропонуються букмекерськими конторами своїм клієнтам. Тож не дивно, що початкове число букмекерів, які потрапили під наш пильний погляд було колосальним (трохи більше 2 сотень сайтів), а залишилося не більше кількох десятків найбільш шанованих і кристально чистих репутаційні.
Редакція змогла зібрати разом як власний аналіз різних унікальних опцій і пропозицій, а також думка і відгуки гравців різного рівня: від новачків і досвідчених ставочніков до Беттери, які пов'язують все своє життя з професійними прогнозами. При цьому значна частина часу аналізу була піддана сама можливість укладення парі, тобто ставки по лінії, розмір розпису, значення коефіцієнтів, а також порівняння цих значень для найбільш популярних видів спорту з більш екзотичними дисциплінами.

Основні критерії ранжирування букмекерів

 • Прозорість і обов'язковість
 • Історія і репутація
 • Наявність ліцензії в РФ
 • Дизайнерські рішення сайту: краса, зручність, опції
 • Наявність мобільної версії сайту і її характеристики
 • Показники за коефіцієнтом, лінії, розпису
 • Пропозиції по Live
 • Підтримувані платіжні системи, а також швидкість переказів в них
 • Доступність для російського користувача
 • Кількість гравців їх відгук
 • Акції та бонусні програми
 • Робота Служби Підтримки сервісу
 • Огляди та рецензії гравців
 • наявність ПП

Природно, що повністю унікальних і ідеальних букмекерських контор в 21 столітті ви не знайдете. Тут варто звертати увагу на ті характеристики, що будуть зручно і краще саме для вас. Так часто буває, що окремих гравців буде в більшій мірі залучати не швидкість переказів, а розміри коефіцієнтів і сталість виплат. Інших - якість роботи і сайту і його оформлення, а також швидкість відгуку в службі підтримки користувача. Смаки часом можуть серйозно відрізнятися, а ми зі свого боку постараємося зробити такий рейтинг, який врахує бажання якщо не абсолютної більшості гравців, то вже точно колосальної його частини.