Мобільна версія БК Зеніт

Мобільна версія БК Зеніт

Не дарма ви зацікавилися можливістю почати грати в букмекерській конторі Зеніт, дана компанія працює на території Росії ще з 98 року, при цьому вже отримала свою популярність серед гравців. Ось тільки офіційний статус ліцензованого букмекера Зеніт отримав зовсім недавно.


Відразу варто обмовитися, що букмекерські контори Зеніт і Zenitbet за своїм юридичним оформленням є абсолютно різними організаціями, які проводять свою діяльність незалежно один від одного. При це основна відмінність полягає в дозволі на роботу на території РФ. Таким чином легальний Зеніт працює в ру сегменті за адресою zenit win, а ось друга БК діє поза російського інтернету і працює в домені .com.

Відмінності мобільної версії

Не так давно Бк Зеніт запропонувала своїм гравцям насолодитися можливостями беттінга за допомогою мобільної версії сайту (до речі, тут доступ до сайту зеніт). При цьому сама mobile версія сайту нічим серйозним від свого оригіналу не відрізняється і надає подібний набір послуг і можливостей. Єдиним розходженням, яке може вплинути на вашу думку, є дещо менше значення коефіцієнтів, при це сама кількість випадків абсолютно рівнозначно.


Zenitbet так само є володарем мобільної версії сайту, тим не менш, так само як і його оригінал він знаходиться в заборону на території РФ. Зате на відміну від легального букмекера там можна скористатися послугами тоталізатора і суперекспрес, які обіцяють величезні виграші ціною величезного ризику. Ось тільки не забувайте, що використовуючи послуги подібних нелегальних компаній ви позбавляєте себе правової підтримки держави в спірних або конфліктних ситуаціях з букмекерів.

Робота мобільної версії

Зайшовши в мобільну версію любителі фірмового дизайну букмекерської контори Зеніт відразу дізнаються і оцінять знайомі деталі і легко впізнавану колірну схему. Так само збережена зручна і доступна для новачків навігація, які відразу зможуть знайти розташування всіх необхідних послуг і функцій, щоб почати грати і заробляти реальні гроші. Так зліва завжди легко знайти «лінію» і «лайв» - основні режими, в яких беруть участь гравці.

Крім цього мобільна версія не позбавлена ​​і інших «фішок» оригінальної версії, як наприклад «результати», «новини», «статистика» і багато інших. До речі, не забудьте перед початком гри ознайомитися з правилами сервісу, за якими він працює. Це точно позбавить вас від різних неприємностей. Якщо ви зустрілися з чимось незрозумілим, то завжди можете за роз'ясненням звернутися до технічної підтримки бк Зеніт, яка працює цілодобово.

У чому перевага мобільної версії?

  • Заощаджуйте мобільний трафік
  • Доступний дизайн і навігація
  • миттєва завантаження
  • Величезний список подій, доступний для гри

Перед тим, як почати робити ставки на мобільному телефоні в БК Зеніт, не забудьте про реєстрацію. Це важлива процедура, яку необхідно пройти кожному гравцеві перед тим, як почати битися об заклад. Знайти її легко за назвою «Реєстрація», якщо ви, звичайно, ще не маєте свого облікового запису. У будь-якому випадку від вас буде потрібно кілька хвилин і заповнення стандартних полів і наявність мобільного телефону, після чого погоджуємося з переліком правил.

Після проходження реєстрації необхідно буде підтвердити вашу особистість, вимога яке було постановлено державними органами перед усіма букмекерськими конторами, тому доведеться пройти і її. Тільки врахуйте, що це можливо тільки для громадянина РФ, при цьому такої проблеми не варто у клієнтів нелегальної Zenitbet.

При цьому відмінний функціонал і швидкість доступу вже почали залучати свою аудиторію гравців, які вже часто відмовляються і від оригінального сайту на користь його

мобільної версії. На жаль, поки, що Бк Зеніт не запропонували свого застосування, на відміну від Zenitbet, тому мобільна версія - це єдиний додаток від букмекера для мобільного беттінга.