Доступ до сайту Зеніт

Доступ до сайту Зеніт

Не так давно російське законодавство змінилося, що деякий час стало проблемою для роботи більшості букмекерських контор, які були змушені або погодитися зі змінами або діяти під блокуваннями і поза правовим полем в РФ. При чому постраждали навіть великі і знамениті гравці, як наприклад БК Зеніт.

Що таке дзеркало сайту

При це на сьогоднішній день всі проблеми з державою вичерпані і існує єдиний легальний букмекер «Зеніт», який веде повністю ліцензовану діяльність схвалену державними органами Росії. При цьому офіційний сайт даного БК можна знайти в пошуковій системі або при переході по посиланню «zenit win». При цьому даний букмекер виконує всі зобов'язання перед державою: виплачує податкові відрахування в ФНС, складається в СРО букмекерів, а також співпрацює з ЦУПІС. Тому нинішні гравці не відчувають ніяких складнощів з підключенням з сайтом і тому можна робити ставки в будь-який зручний для вас час. Проблеми з входом, як правило, можуть статися через технічні робіт, про які букмекер попереджає заздалегідь, або через провайдера, який надає вам послуги інтернет підключення.

До недавнього часу БК Зеніт не було зареєстровано в ЦУПІС, що призводило до неможливості підключення (зараз все в порядку). Тому як правило використовували дзеркало - спеціальний сайт-копію, яка була розташована за іншою адресою, тому якийсь час не відчувала блокувань з боку Роскомнадзора. При цьому про появу нових букмекер попереджав своїх гравців заздалегідь.

Як знайти актуальне дзеркало на сьогодні

Сьогодні схоже ім'я носить дві компанії, так «Зеніт» працює по місцевим російським вимогам і веде повністю легальну діяльність. Проте, існує й інший бренд, який не підкоряється федеральному законодавству, тому працює з орієнтацією на міжнародний ринок і в меншій мірі на російський, на увазі очевидних блокувань з боку державних органів. При цьому гравці, які постійно шукають способи обходу заборон використовують саме зарубіжний аналог, який в тому числі не робить податкових відрахувань державі, які при цьому дотримуються легальної БК. При цьому, щоб знайти працююче дзеркало не доведеться багато часу витрачати на вивчення питання - досить ввести відповідний запит в своєму улюбленому пошуковику.

Найцікавіше, що при цьому самі ставки і події в лінії і лайв нічим не відрізняються, навіть коефіцієнти залишаються однаковими, постараємося розібратися в чому тоді різниця?

У чому небезпека гри через дзеркало

Якщо ви все-таки вирішили почати грати на закордонній «версії» букмекера, то ви можете зустрітися з низкою проблем. Хоча варто з плюсів відразу зазначити, набагато більш спрощену версію процедуру реєстрації та поповнення рахунку, до того ж швидкість транзакцій на ваш ігровий рахунок і з нього відбуваються дійсно швидко. Так що за підводні камені? В першу чергу вони пов'язані з дією адміністрації сервісу, так букмекер може без пояснення причин без належної причини урізати ліміти або взагалі можливість виведення грошових коштів. Така ситуація може не влаштувати гравців, які планує довгу співпрацю з букмекерською конторою. Тому багато хто після цього предпочитаются саме легальну букмекерську контору Зеніт.

При цьому, щоб потрапити на заблокований сайт і отримати послуги нелегального букмекера багато хто використовує додаткове програмне забезпечення:

  • Спеціальні доповнення на ваш браузер. Установка даних міні-програм зазвичай гарантує доступ до заблокованих сайтів
  • Спеціальні анонімні браузери - Tor і інші. Даний браузер гарантує анонімність вашого перебування в інтернеті крім доступу до більшості заборонених сайтів. Однак, а це доводиться розплачуватися повільним інтернет підключенням
  • Використання VPN-технологій. Деякі гравці вже давно використовують спеціальні програми, які пропонує сам букмекер. При цьому крім клієнта на ваш персональний комп'ютер існує софт і для мобільних додатків

підсумки

Сама пропозиція, яке виходить від букмекера навряд чи здивують або сильно вразять досвідченого гравця, проте проблеми з доступом на сьогоднішній момент повністю вирішені, тому битися об заклад на цій платформі легко і просто. Тому сміливо використовуйте офіційний сайт букмекерської контори Зеніт в будь-який зручний для вас момент часу.