Додаток БК «Зеніт»

Додаток БК «Зеніт»

В даний час, ринок спортивного беттінга перенасичений різними букмекерськими конторами, але далеко не кожна БК може втриматися в даній сфері надовго. Однак, контора «Zenitbet» здійснює свою діяльність на такому ринку вже більше двадцяти років. Офшорна, на сьогоднішній день, БК Зеніт пропонує своїм користувачам додаток для Андроїд.


Легальну діяльність організація почала тільки в 2017 році в доменній зоні верхнього рівня - win. Після укладення угоди з Першим ЦУПІС, букмекерська контора Зеніт отримала право на офіційне здійснення своєї діяльності в Росії.

Зараз, БК «Зеніт» можна назвати абсолютно легальною організацією, що працює в сфері беттінга, яка може гарантувати своїм користувачам чесність і надійність. Дану букмекерську контору не назвеш лідером російського ринку за вибором спортивних подій (близько п'ятнадцяти видів спорту).

Додаток БК Зеніт: де скачати

Завантажити додаток БК «Зеніт» для операційної системи Android дуже просто. Для цього необхідно зайти з телефону на мобільний сайт БК Zenit і перейти за вказаним URL, яка розташована у верхній частині головної сторінки. В процесі установки програми зенітбет для Андроїд немає нічого нового і незвичайного, все робиться за стандартними правилами. Як і офіційний сайт, додаток «Зеніту" не важке, тому вам не потрібно видаляти щось на телефоні, щоб звільнити для нього пам'ять.

Переваги та недоліки Андроїд-версії

Розробляючи мобільні додатки, розробники намагаються зробити їх максимально зручними і простими, щоб користувач не відчував зайвих незручностей при їх використанні. Для того, щоб виділити переваги і недоліки Зенітбет, було проведено тестування, в ході якого ми намагалися звертати увагу як на плюси, так і на мінуси додатки. Результати тестування наведені нижче.


переваги:

 • Зручний доступ до прематчевим і live-ставок. Наявність можливості отримання інформації про події, на які буде здійснюватися прийом ставок під час гри.
 • Кнопка «Меню» дозволяє потрапити в необхідний розділ додатка.
 • Відсутність відволікає інформації і можливість концентрації уваги на пропозиціях БК.
 • Економічна витрата трафіку і інших ресурсів смартфона.
 • Наявність онлайн-тоталізатора.

Додаток БК Зеніт: переваги і недоліки Андроїд-версії

Недоліків у Зенітбет виявилося чимало:

 • Відсутня можливість отримання фідбека від представника контори. Іншими словами, в додатку можна тільки залишити відгук, а це не можна назвати методом зворотного зв'язку з представником організації.
 • Немає гарантії захищеності персональних даних Беттери, тому що в додатку немає ніякої інформації про методи захисту, які застосовувалися при створенні програми.
 • Погана навігація в додатку. Всі види ставок виводяться суцільним списком, в яких досить нелегко розібратися, особливо якщо ти не є досвідченим гравцем.
 • відсутність трансляцій.
 • Блокування користувачів без зазначеної причини.
 • Відмови у висновку коштів.
 • Відсутність будь-яких бонусів для клієнтів.

Як ви могли помітити, перелік мінусів просто величезний і це, на жаль, не межа.

Виходячи з результатів тестування мобільної версії сайту і Андроїд-додатки БК Зеніт, можна зробити висновок, що даному інтернет-ресурсу далеко до рівня сучасних букмекерських контор. Ймовірно, розробники давно перестали займатися навіть підтримкою сайту і додатки Зенітбет, що тут говорити про модернізацію і вдосконалення.

Мобільна версія Zenitbet

Мобільна версія Zenitbet

Мобільна версія сайту «zenith win» є вельми простий і в той же час функціональної. Вона представляє із себе кілька розділів, в які входить лінія з популярними дисциплінами і базисними ринків, які використовують багато БК. Фішка контори полягає в наданні невеликого вибору видів спорту, компенсуючи його обмеженість адекватними коефіцієнтами, а також широким вибором результатів.

Крім того, мобільна версія БК «Зеніт» надає своїм користувачам лайв-розділ, який працює з досить хорошою швидкістю, що немало важливо для спортивного беттінга. Якщо говорити про широту розпису і коефіцієнтах, то тут їх набагато менше, ніж в прематче, однак на чисельність результатів це не надає особливого впливу - їх кількість завжди досить значне.

Також, хочемо згадати про великому плюсі ​​мобільної версії БК «Зеніт», яким може похвалитися далеко не кожна букмекерська контора. На mobile-версії сайту є спортивний тоталізатор «суперекспрес». У інших контор теж є тоталізатори, але вони доступні лише на основну версію сайту.

Мобільну версія Зенітбет

Коли заходиш на сайт контори з гаджета, то потрапляєш на мобільну версію Зенітбет, яка ніяк не відрізняється від деськтопной версії, як функціоналом, так і зовнішнім виглядом. Навігація по сайту зроблена дуже просто і зрозуміло, всі розділи відображаються коректно.

Інтерфейс програми для Android і Windows

Мобільний додаток офшорній БК «Zenit» зроблено за стандартною технологією, яку використовують всі букмекерські контори при створенні додатків для смартфонів. на

Якщо говорити про мобільному додатку офшорній БК «Зеніт», то виконано воно за класичною технологією букмекерських програм для мобільних пристроїв. На основній сторінці додатка ви можете побачити посилання на live-матчі, де вказані котирування і рахунок. Також, хочеться відзначити в додатку БК «Zenit» те, що в ньому немає слотів і різних міні-ігор, які відволікають вашу увагу. Додаток Зенітбет - це тільки ставки на спорт, нічого більше.

Інтерфейс програми для Android і Windows

Інтерфейс програми БК Зеніт можна вважати цілком зручним для використання. Зліва розташовано меню, де можна побачити посилання на актуальні акції, а також тоталізатор контори. Нижче знаходиться лінія і live, які розділені по видам спорту. Дуже зручно моніторити матчі, винесені в live, де маркети розбиті за видами - тайми, партії, тотали і періоди. У загальному і цілому, додаток хороше. Залишається чекати моменту, коли легальна контора Зенітбет запропонує мобільний додаток Zenit на офіційному сайті букмекерської контори Zenit.win.

Легальна і нелегальна версія БК Зеніт

Як вже було сказано, букмекерська контора Зеніт з недавнього часу стала одним із легальних БК Росії, що дало можливість організації працювати на offline і online-ринку РФ законно і офіційно. Проте багато досвідчених беттори все ще відгукуються про БК Зеніт не найкращими словами, так як пам'ятають про багаторічну репутацію даної контори.

Незважаючи на те, що у беттинг-компаній різні ресурси і домени, можна помітити загальні риси, тому до Зенітбет і ставляться з особливою побоюванням. Вже дуже свіжі спогади клієнтів про шахрайство даної контори, про деталі якого можна ознайомитися побільше на спеціалізованих інтернет-ресурсах

Отже, ми відволіклися від теми. Мета даної статті обговорити і проаналізувати мобільну версію і додаток БК Zenit.

Легальна і нелегальна версія БК Зеніт

Таким чином, якщо говорити про легальне Букмекери Зенітбет, то він не имет ні мобільної версії сайту, ні програми. Узагальнюючи все вище сказане, можна зробити висновок, що дана контора робить орієнтир лише на наземні пункти прийому ставок. Потрапити на сайт букмекера можливо лише за допомогою дзеркала. Де знайти адресу дзеркала? У цьому питанні компанія виявилася більш просунутою. Адреса можна отримати по e-mail від представника компанії. У горе-компанії є мобільна версія офіційного сайту і додаток для операційної системи Андроїд.