Poolbet букмекерська контора офіційний сайт огляд

Детальна оцінка БК
надійність
0
коефіцієнти
0
Бонуси та Акції
0
Служба підтримки
0
трансляції
0
Мобільні версії
0
Лінія в прематче
0
Лінія в лайв
0
Виведення коштів
0
введення засобів
0
Разом
0
Тоталізатор «Пулбет» почав роботу в 2019 році. Був членом Асоціації кінно-спортивних тоталізаторів. Компанія пропонувала тоталізатор на спорт і скачки. Основною характеристикою «Пулбета» було те, що компанія була єдиним «чистим» онлайн-тоталізатором на легальному російському ринку, тобто онлайн-оператором, який працює виключно за моделлю тоталізатора.

Внаслідок внесених до законодавства РФ поправок на офіційному сайті Poolbet з 30 вересня 2020 року припинено прийом ставок на собачі перегони і спортивні події.

У зв'язку з посиленням норм закону (N 270-ФЗ від 31.07.20) з 30 вересня 2020 року на сайті можна робити ставки на собачі перегони і спортивні події. З цього моменту допускається прийом ставок тільки на кінські скачки і бігу.

Про Букмекери

Poolbet.ua - сайт російської гральної компанії ТОВ «П'ятигорський іподром», призначений для ставок на тоталізаторі в режимі онлайн. Сайт був створений у вересні 2019 року і став відомий, як єдиний на даний момент законний тоталізатор, який об'єднує пули міжнародного рівня.

Говорячи про ТОВ «П'ятигорський іподром», не можна забувати, що це компанія з багаторічною історією: ще за радянських часів вона організовувала парі на іподромах. На даний момент компанія розширилася: прийом ставок здійснюється як на онлайн-платформі, так і в більш ніж 40 наземних пунктах.

Дана компанія складається в наступних організаціях: 1-я СРО ( «Перша саморегульована організація букмекерів») і СРО «Асоціація кінноспортивних тоталізаторів».

Бренд «Пулбет» має ліцензію на здійснення своєї діяльності на території Росії: ФНС Росії № 3 від 26.06.2009 року, виданої на компанію ТОВ «П'ятигорський іподром».

Робота сайту poolbet.ua здійснюється через ЦУПІС СРО Асоціація кінно-спортивних тоталізаторів (базується на платіжній системі «Єдиний гаманець» (Wallet One)).

Юридичні дані: ТОВ «П'ятигорський іподром», 357500, Ставропольський край, м П'ятигорськ, вул. Єрмолова, 219.

Грошові виграші від парі, укладених на сайті БК Poolbet забезпечені компенсаційним фондом СРО і захищені законом.

Плюси і мінуси
Був єдиний в нашій країні законний онлайн-тоталізатор;
Можна брати участь в синдикатах;
Потенційно великі пули для перемоги;
нелегальний букмекер
Чи не адаптований для звичайних користувачів інтерфейс;
Не розроблено додатки для смартфонів;
Обмежена кількість різновидів пулів;
Відсутня вітальний бонус;
Неуважність служби підтримки до клієнтів.

коефіцієнти

Poolbet - це онлайн-тоталізатор, тому фіксованих коефіцієнтів, до яких так всі звикли, ви тут не знайдете. Те, скільки гравець виграє, залежить від двох чинників:

1) число учасників, які зуміли вгадати правильні результати пулу: чим більше тих, хто вгадав, тим більша сума виграшу;

2) величина загальної кількості ставок.

вибір пулів

Для багатьох людей поняття "тоталізатор" нерозривно пов'язане зі стрибками і перегонами. Всупереч думці, що склалася Poolbet не обмежується вищевказаними змаганнями: тут пропонуються пули і на спортивні ігри, такі як футбол і баскетбол.

Серед спортивних змагань, на які гравцям пропонуються тоталізатори, є футбол і баскетбол (НБА). Передбачається, що список доповнять і інші види спорту: теніс, хокей (НХЛ), американський футбол (НФЛ). Не залишилися осторонь і киберспортівниє події (CS: GO) - любителі нового спортивного спрямування також можуть отримати пули.

На офіційному сайті Poolbet ви знайдете кілька видів ставок на пули: на 10, 25, 50 або 100 руб. Бажаючим зробити ставку на скачки (Перемога, Місце і E / W), необхідно пам'ятати, що стартова ціна лінії - не менше 50 руб. Ігрова ж одиниця обійдеться учаснику в 100 руб.

Футбол

У даній БК гравець при бажанні може поставити на основні результати або точний рахунок. Варто відзначити, що число подій в зазначених пулах різне: пули основних результатів складаються з 5, 8 і 15 подій, а пули точного рахунку - з 3,4 і 6 подій.

Баскетбол (НБА)

Варіативність пулу в цьому виді спорту будується на різниці очок для ігор НБА, пули яких включають 5 подій.

скачки

Не варто забувати про можливість укладення парі на кінські скачки. Тут гравцям пропонується два типи тоталізаторів: на переможця (пули становить 4 події або 6 подій) і на призове місце (пул становлять 6 подій).

Кіберспорт

Доступні тоталізатори на матчі по Counter-Strike, причому тільки на чисті результати. Гравець може скористатися пулами, що складаються з 10 подій.

варіанти гри

Той, хто бажає зробити ставку може звернутися до одного з відомих способів укладення парі: до соло або синдикату.

Соло, або гра в поодинці, вважається традиційною в БК. Якщо гравцеві хочеться підвищити шанси на великий виграш, "перевести" в рублі свої навички в області ставок, то йому варто приєднатися до синдикату - команді гравців - або ж самому створити синдикат і стати його капітаном.

Після того як адміністрація сайту підтверджує ваш статус капітана, ви маєте право організувати синдикат, пропонуючи різні парі. Команда бере участь у події, сформований з пулів, які пропонує БК. В кінці капітан самостійно розподіляє виграш між гравцями. Капітан повинен зробити це максимально справедливо: в протилежному випадку він може зіпсувати власну репутацію. Гравцям же, в свою чергу, необхідно довіритися капітану свого синдикату, коли настане момент розподілу призового фонду.

Також важливо пам'ятати, що учасник при укладанні парі в команді повинен заплатити комісію безпосередньо організатору - Poolbet. Сума цієї комісії не зафіксована: на її формування впливає загальна сума виграшу і кількість гравців, котрі укладали парі.