Паріматч верифікація

Паріматч верифікація

Багато гравців зупинялися перед рішенням реєстрації, коли дізнавалися, що введення особистих даних недостатньо для того, щоб просто сісти і почати робити ставки на спорт. Тому давайте розповімо про процедуру під назвою ідентифікація користувача на прикладі великого російського букмекера - Паріматч. Тим більше, що дана процедура є обов'язковою для всіх.

Як пройти ідентифікацію в Паріматч

Сьогодні всі легальні букмекерські контори по стандартам російського законодавства зобов'язані проводити крім процедури реєстрації ще й ідентифікацію. При цьому у випадку з БК Паріматч необхідно буде пройти підтвердження як вчасно реєстрації профілю у самого букмекера, так і на сайті першого ЦУПІС, який є обов'язковим партнером для деяких букмекерських контор.

Насправді не дивлячись на складність ідентифікація займає тільки час і нічого більше.

Паріматч верифікаціяВ першу чергу, звичайно, буде потрібно мати зареєстрований акаунт на сайті Паріматч, після чого буде запропоновано пройти всі наступні етапи.

Паріматч верифікаціяСпочатку проходимо авторизацію, де в особистому кабінеті відкриваємо розділ «настройка рахунку», де необхідно вказати номер мобільного телефону, на який ви отримаєте спеціальний код, який підтвердить всі введені вами дані на сайті БК.

Паріматч верифікаціяПісля цього, вам необхідно знайти ваші паспорт, СНІЛС або ІПН (тут можете вибрати будь-який документ). Після чого зробити електронні копії цих документів, а потім завантажити їх на сайт букмекерської контори.

При цьому не бійтеся, подібну процедуру підтримує безліч онлайн БК в РФ.

Та й законодавство вимагає, щоб адміністрація сервісу ознайомилася з даними ваших документів, щоб в тому числі підтвердити, що ви повнолітній громадянин РФ.

Після цього буде потрібно час, поки співробітники сервісу в ручному режимі перевірять всі документи, які ви завантажили на сайт БК. При цьому сама процедура звірки зазвичай не займає більше півгодини, а користувач має можливість виправити будь-яку помилку прямо під час даної процедури, так що чекати відповіді заради цього не доведеться. Але ось після поміняти дані вже не вийде.

Реєстрація в ЦУПІС Parimatch

Якщо ви не має свого аккаунту на сайті першого ЦУПІС, то ви зобов'язані пройти реєстрацію і на цьому сайті. В іншому випадку вам буде потрібно тільки прив'язка аккаунта в БК до профілю в ЦУПІС, що набагато простіше і швидше.

Паріматч верифікаціяТа й не забувайте, що вам не потрібно два аккаунта на кожного з букмекерів. Якщо аккаунта немає, то буде запропоновано його створити відразу після реєстрації на сайті БК, де потрібно ввести стандартні дані, які включають в тому числі пароль і номер телефону.

Після цього буде потрібно верифікацію даних через ЦУПІС. Зробити це можна, наприклад, після особистого відвідування салону «Евросеть», де один із співробітників може допомогти з цією операцією.

Паріматч верифікаціяДля проходження процедури необхідно буде мати при собі паспорт, а також актуальний номер телефону. Всі дані перевіряються після чого вам приходить смс код, який підтверджує операцію. Тільки не забудьте, що «Евросеть» - це третя сторона, так що вимагатиме у вас оплати послуги - 100 гривень. Не так багато, але все ж пам'ятаєте, що не безкоштовно. Після цього ви можете поповнити ігровий аккаунт, вибравши один з можливих варіантів: банківську карту, телефон одного з мобільних операторів, електронні гаманці.

Чи можна робити ставки в БК Паріматч без ЦУПІС?

На жаль немає. Як вже говорилося раніше, дана процедура нав'язана як букмекерській конторі, так і гравцеві, який користується послугами даної компанії. Тут закон єдиний для обох сторін. Тим більше, що верифікація так само необхідна для ЦУПІС - фінансової організації, яка стежить за всіма проведеними операціями між гравцями і букмекерською конторою і є гарантом виплати. Так що інакше гроші кинути на рахунок у вас не вийде.

Сьогодні будь-який букмекер, який отримав статус легального, як наприклад Паріматч, надають постійний доступ до своїх послуг без будь-яких обмежень або сторонніх інструментів. Якщо ж ви зустрілися з якоюсь проблемою, то можете негайно написати в службу підтримки користувача Паріматч, наприклад зателефонувавши на номер гарячої лінії.

Висновок по букмекерові Парі Матч

Насправді ідентифікація тільки виглядає настільки лякає. Однак, коли ви знаєте всю історію походження даної операції, то зрозумієте, що робити в общем-то нічого. Тим більше, що саме її проходження не потребують якихось надзвичайних зусиль або витрат часу. До речі, не забудьте, що все це необхідно для початку гри в БК Паріматч, офіційною особою якої є знаменитий Конор МакГрегор, ім'я, яке не потребує представлення. І останнє, існує дві різні компанії під схожим ім'ям - Паріматч, але одна з них російська і легальна, а ось інша заборонена на території РФ і працює тільки на міжнародного гравця.