Паріматч реєстрація

Паріматч реєстрація
сьогодні Паріматч займає окреме місце в серці величезного числа фанатів спортивних подій по всій Росії.


Не дивно, що БК стала центом уваги величезного числа новачків, які хотіли б почати свою діяльність в якості гравців, почавши робити ставки саме в Parimatch. Так що спробуємо розібратися, як пройти саму потрібну процедуру - реєстрацію в Паріматч.

Про букмекерській конторі Паріматч

БК Parimatch досить молодий гравець на ринку вітчизняних букмекерських послуг. Незважаючи на вік (1994 - рік заснування компанії) організація швидко завоювала авторитет серед російських користувачів і жителів ближнього зарубіжжя. При цьому з 2017 р компанія стала повноправним учасником «Асоціації букмекерів», а потім і повноцінним партнером першого ЦУПІС, фінансової організації, яка здійснює контроль над діяльністю більшості легальних контор.

При цьому крім чисто букмекерської діяльності Паріматч перейшло на підтримку різних спортивних заходів. Так найзнаменитішим партнерством виявилося укладення договорів Паріматч з клубом «Анжи», а також знаменитою бійцівської лігою - UFC (MMA).

Офіційний сайт Паріматч

Перша версія сайту з'явилася на початку 2000х, але особливого успіху вона не мала серед своїх користувачів по началу. Однак, за тим компанія витратила серйозні ресурси для того, щоб придбати свій впізнаваний образ сьогодні. І ця зміна дійсно пішло на користь росту компанії.

То чи варто відразу похвалити роботу навігації і очевидності інтерфейсу навіть для новачків на сайті букмекерської контори. Тепер можна в один клік перейти на цікаві вам ставки через розділ «Вибране», а також вибрати ставку з величезного списку по лінії в «Спорт», і в прямому режимі в «Live». І окремого слова заслуговує розділ «статистика», де можна знайти інформацію, яка зберегла в собі дані про коефіцієнти різних матчів аж з 2003 року. Серйозний інструмент для аналізу того, що відбувається в сучасному спорті.

Якщо гола статистика виглядає занадто складною, то користувач може просто скористатися відеотрансляцій. Якщо з якоїсь причини і це не підходить, то можна знайти текстовий опис матчу, яке оновлюється по мірі зміни, що відбувається на полі. Існують окремі схеми, які допоможуть розібратися в ході турніру, календарі спортивних подій, а також результативністю команд.

Без реєстрації на сайті Паріматч у вас є доступ до наступних можливостей ресурсу:

  • Активність в матч-центрі
  • Перегляд статистики з 2003 року
  • Ознайомлення з інфографікою по котируваннях результатів в прематче
  • Вся інформація про те, що відбувається в UFC

При цьому доступ до ставок в лінії і лайв, фінансові операції з ігровим рахунком доступні тільки після того, як гравець отримає свій зареєстрований профіль, а також підтвердить його дані після ідентифікації.

Як пройти реєстрацію в БК Парі-матч

В першу чергу варто перейти на офіційний сайт БК Паріматч - parimatch ru, де потім доведеться знайти спеціальний розділ - «Реєстрація».

Паріматч реєстраціяНе забувайте, що перейти по посиланню і пройти процедуру можна і за допомогою вашого смартфона на базі Андроїд або IOS, при цьому ви автоматично будете перенаправлені на мобільну версію сайту, більш зручну для менших екранів, ніж на вашому ПК. Однак, заповнювати доведеться одне і теж там і там: ім'я, прізвище, дата народження або місто, країну.

parimatch офіційний сайт реєстраціяПісля цього буде потрібно ввести секретний питання і відповідь на нього, актуальний телефон та електронну пошту. Не забувайте про питання, він важливий, так як відповідь на нього дозволить швидко авторизуватися або спілкуватися з техпідтримки.

Після чого підтверджуємо, що гравець є повнолітнім жителем РФ і згоден з усіма положеннями угоди про використання. Тепер ви зареєстровані, але перейдемо до наступного пункту.

Як пройти ідентифікацію

Реєстрація дозволила мати свого облікового запису в базі даних сайту букмекера, тепер необхідно пройти ідентифікацію.

пройти ідентифікацію цупіс ПаріматчДля цього буде потрібно підтвердити документом всі введені вами персональні дані на сайті букмекера, а потім зробити те ж саме на сайті ЦУПІС, звичайно, якщо ви вже не виконували цю процедури, тоді буде потрібно просто прив'язати аккаунт в ЦУПІС з обліковим записом у букмекера.

Паріматч бк пройти ідентифікаціюВерифікація в БК дуже проста. Заходимо в особистий кабінет, де необхідно знайти вкладку - «настройка рахунку», вказуємо там свій номер телефону, який був зазначений вами ще при реєстрації, а потім підтверджуємо його спеціальний кодом, який буде направлений вам в вигляді СМС. З цим закінчили. Тепер від вас буде потрібно завантаження сканів ваших документів: паспорта з фото і СНІЛС або ІПН на ваш вибір. Після чого завантажити їх на сайт Паріматч, а потім чекати, поки звірка не завершена позитивною відповіддю від адміністрації сервісу.

Реєстрація через ЦУПІС

Сама процедура реєстрації не займе багато часу. Виконуємо, по суті, той же пункт, що нас чекав ще на сайті букмекера. Заповнюємо персональну інформацію, вказуємо номер телефону та адресу електронної пошти. Все це буде, до речі, є відразу після того, як ви отримаєте зареєстрований профіль на сайті БК.

Після цього підтверджуємо дані. Для цього буде потрібно особиста присутність в одному з салонів «Евросеть», де при наявності паспорта і телефону, співробітник мережі підтвердить всі ваші дані і звірить їх з вашими документами. Правда, не забудьте, що салон - третя сторона і зажадає грошей за свої послуги - 100 гривень. Не так багато, але все ж не варто забувати про це. Після чого можете вибрати спосіб поповнення вашого ігрового рахунку - банківська карта, електронні гаманці, рахунки мобільних операторів.

Що дає реєстрація?

Насправді все, заради чого ви прийшли на сайт букмекера. Ви тепер повноцінний користувач, а значить можете здійснювати будь-які фінансові операції з вашим ігровим рахунком - знімати з нього гроші, а також поповнювати депозит. Гравець може стежити за статистикою матчів, ну і, звичайно ж, робити різні види ставок на спорт - по лінії і лайв, у вигляді ординара, системи, експреса.

До речі, не забувайте, що після реєстрації вам доступна посилання, після переходу по якій ви можете отримати бонус фрібет, який ви зможете отримати після першого поповнення. За подальшими подробицями цієї акції варто звернутися в розділ «інформація» БК Паріматч. Грайте і перемагайте разом з Паріматч.

Поширені запитання

Де знайти посилання для реєстрації

Прямо в нашій статті
Як офіційно зареєструватися?
На сайті Паріматч або через його мобільні додатки
Як проходить процедура ідентифікації особи?
Онлайн з документами або особистим візитом в Евросети

Є бонус за реєстрацію?

зараз доступний бонус до 2500грн за перше поповнення ігрового рахунку