Паріматч дзеркало

Паріматч дзеркало
Сьогодні найважливішим для будь-якої букмекерської контори є необхідність надання своїм користувачам найбільш швидкої, доступною та зручною майданчики, на якій можна здійснювати свої плани по виграшу на ставках. Так, можливо, ви вже оцінили мобільні додатки Parimatch, так що варто тепер поговорити тільки про доступність.

Букмекерська контора Parimatch

Перша поява букмекера на ринку азартних послуг в РФ було швидше непоказним, ніж чимось дивним. Незручний і не органічний сайт, який був доступний в 2000р. ні зручний і привабливий для масового глядача. Що швидко було помічено власниками сервісу і скоро виправлено. Так компанія почала серйозний ребрендинг, після якого представили абсолютно нову розробку в зовнішності сайту, яку миттєво оцінили всі, тим більше що там був чудовий розділ для UFC, офіційним партнером якого і є Паріматч.

Варто також відзначити наявність прекрасного розділу зі статистикою, одного з найважливішого розділу для всіх досвідчених Беттери. При цьому найцікавіше, що ви можете навіть подивитися коефіцієнти на події майже десятирічної давності. Тут також є календар матчів, схеми турнірів і багато іншої інформації, яка, безсумнівно, вплине на результативність Беттери.

Що таке дзеркало сайту

Не так давно відбулася подія, яка розділила життя всіх букмекерських контор на «до» і «після». Так до сих пір багато гравців відчувають вплив тих, подій навіть сьогодні. Несподівано для всіх компаній на ринку держава почала оновлення грального законодавства, яке потребувало значних зусиль в тому, числі в регуляції самого ринку букмекерських послуг.


Так Федеральна податкова служба створювала спеціальні списки, за якими всі нелегальні БК, які не проходили спеціальної процедури від держави, потрапляли в список заборонених.

Всі провайдери були зобов'язані блокувати доступ до подібних сайтів.

При цьому, гравці, які опинилися ще в меншій популярності хотіли отримати доступ до своїх грошей, а значить намагалися обійти блокування, які були накладені державою. Все це торкнулося всього ринку, учасником якого був і Паріматч. Так що довелося шукати сторонні кошти для вирішення даної проблеми - використання дзеркал. Сайтів, які копіювали все від оригіналу, але розміщувалися на іншому адресі. Після чого починалася гонка, всі дзеркала блокувалися, а сайти продовжували їх «клонувати».

При цьому для того, щоб залишатися на зв'язку букмекер постійно висилав своїм користувачам актуальні посилання на робочі дзеркала, щоб вони завжди могли продовжувати гру на ставках, використовуючи для цього електронну пошту або смс.

Чи потрібно робоче дзеркало на сьогодні

До загального задоволення даний катаклізм вже пройшов, тому сьогодні ви цілком можете мати доступ до офіційних легальним букмекерських контор, які діють і сьогодні.


У списку, звичайно ж, присутня і Паріматч, який також пережив ці події. Сьогодні дзеркала для даного сайту не потрібні, так як офіційний сайт і так діє в доменній зоні рунету, а значить більш не буде схильний блокувань. Після переходу по посилання ви зможете:

 • Використовувати можливості Матч-центру
 • Перегляд статистики
 • Аналіз доступних положень коефіцієнтів результатів в прематче
 • Вся інформація про UFC

І, звичайно ж, все, що пропонує вам букмекер - фінансові операції: поповнення рахунку і зняття грошей з нього ж, укладення парі в лінії і лайв, вибір виду ставки та інше. Ось тільки зробити все це можна буде тільки після того, як гравець буде зареєстрованим користувачем і пройде процедуру впізнання.

Реєстрація на офіційному сайті

Коли ми говорили про ефекти, які залишилися до цих пір в першу чергу ми говорили про зміни в реєстрації. Так не дивлячись на уявну простоту потрібно заповнення всіх граф персональної інформації, при цьому вам доведеться вказувати дані ваших документів, як наприклад паспорта РФ. Без яких ви не зможете зробити ставки ні в одному легальному Букмекери на території Росії.


Однак, після цього буде потрібно пройти ідентифікацію - процедуру, яка дозволить зрозуміти букмекерові, що за введеними даними «ховається» конкретна особистість, тобто сам гравець.

Без ідентифікації в ЦУПІС ви не зможете грати.

Де знайти робоче дзеркало Паріматч на сьогодні

Як говорилося раніше, в зв'язку з тим фактом, що всі, хто хотів вже отримав офіційний легальний статус, це означає, що більше у гравців немає ніякої розумної необхідності у використанні дзеркал. Тепер всі сайти легальних БК доступні в будь-який час 24/7. Але є одне але". Так існує, наприклад, дві версії сайту Паріматч, одна з яких існує тільки для обслуговування інтересів жителів РФ і друга, яка діє для міжнародного користувача, при цьому остання на території Росії в списку заблокованих. Для доступу до цієї версії користувач як і раніше може використовувати дзеркала навіть сьогодні.

Однак, чи варто це робити? Так легальний букмекер пропонує ті ж можливості, при цьому доступний в будь-який час з любо точки РФ (де є доступ в Інтернет). При цьому держава чітко дало зрозуміти всім компаніям в цій сфері, що воно буде захищати інтереси гравців, тому букмекер не зможе «шахраювати», здійснювати різні махінації з грошима користувачів. Так що гравець в будь-якому випадку отримає, то, що він виграв, так чи інакше. З іншого боку, «нелегал» ніякими рамками не обмежений, тому будь-яке рішення буде приймати тільки на свою користь. А це серйозний ризик залишитися без грошей.


При цьому, якщо все-таки вам необхідно дзеркало, то знайти його для Паріматч, можна використовуючи тематичні групи в соціальних мережах або безпосередньо зв'язавшись із співробітниками букмекерської контори, яка надає всю інформацію своїм клієнтам.

 • розумна закладка
 • Parimatch Bet Client
 • бот Telegram
 • браузер Parimatch
 • підтримка
 • Анонімайзери і Tor-браузер
 • Мобільні додатки

Сьогодні нема чого шукати ніякі дзеркала, так як ви спокійно можете грати на ставках використовуючи сайт легальної БК - parimatch.ua. Яка доступна на всій території РФ без проблем (якщо у вас є Інтернет). Однак, будьте готові пройти реєстрацію і ідентифікацію, обов'язкові умови для кожного «легального», який надає послуги для жителя РФ. Дзеркала потрібні тільки для «офшорного» БК, а значить може вплинути на ваше фінансове становище вкрай негативно, так як не обмежена жодними рамками і законами. Якщо у вас є якісь питання не соромтеся їх задавати в службу підтримки користувачів, не просто ж так вона носить свою назву. Не переживайте, будь-яка проблема буде вирішена на користь гравця. У вас є гарантії для цього.

Поширені запитання

Чи потрібно дзеркало для гри з «Паріматч»?

Parimatch.ua - сайт легального букмекера в РФ, а значить шукати дзеркала для нього не потрібно. А ось для parimatch.com - офшорного БК, дзеркало вже потрібно.

Чому Беттери вибирають нелегальну версію?

В основному для того, щоб ухилятися від необхідності сплати податків в міжнародній версії БК

Що потрібно для того, щоб почати робити сатвкі?

Бути зареєстрованим користувачем на сайті і пройти ідентифікацію

Що таке ідентифікація особистості?

Процедура, яка пов'язує вашу особистість і інформацію, введену вами на сайті.