Завантажити Паріматч додаток айфон

Будь-легальний букмекер рано чи пізно починає розуміти, що розширення підтримуваних платформ, які відмінні від ПК, дозволяють клієнтам робити набагато більше ставок, а головне частіше.

технічна інформація додатки Паріматч RU
версія 21.01.01
наявність в app store є
мова програми російська
розмір інсталяційний файл 64,8 мб
розмір програми 122 мб
операційна система IOS 10.0 і вище
ліцензія безкоштовно

Завантажити Паріматч на андроїд
Так що не дивно, що після недавньої легалізації Паріматч розробив спеціальні мобільні додатки для основних платформ для сучасних девайсів - для айфона і андроїда, які тепер доступні для безкоштовного скачування.

Де скачати Паріматч і як встановити?

Очевидно, для цих цілей варто проконсультуватися з розробниками, які і надають цю програму для кінцевим користувача, ким і є БК Паріматч.


Тому заходимо на їх офіційний сайт, де знаходимо вкладку для скачування додатків, після чого слідуємо докладним інструкціям, які надані на сайті.
Паріматч на айфон
До речі, якщо ви не хочете витрачати зайвий час, то можете знайти посилання на скачування прямо в нашій статті.

Тільки не забудьте, що версії для iPhone і Android відрізняються і не є взаємозамінними, так що шукайте тільки той додаток, що підходить вам. Не забудьте, що при виникненні труднощів можете пошукати додаток в App Store. Його легко знайти, якщо ввести в рядок пошуку «Парі-Матч: ставки на спорт». Після чого пройти вказівкам установки магазину додатків.
Завантажити Паріматч додаток айфон
До речі, не забудьте про системні вимоги. Так для скачування і установки буде потрібно не менше 50 Мб вільного простору в пам'яті пристрою, а також оновлена ​​версія платформи не нижче 9.0. Після цього дочекайтеся завантаження і установки програми, після чого можете його запустити. Так само ці програми підійде і для вашого Айпад, якщо айфона вам недостатньо.

У налаштуваннях програми ви можете вибрати мову. Так в списку можна знайти не тільки російський, але і англійська, грецька, білоруський, український, казахський, вірменську, грузинську. Навіщо жителю РФ грецький не зовсім ясно, але якщо хочете потренуватися, то це додаткова можливість для вас.

Огляд програми. Що можна зробити?

Тепер варто розповісти про те, що вміє цю програму. В першу чергу відзначимо, що функціонал додатка абсолютно ідентичний тому, що ви знайдете, використовуючи звичний персональний комп'ютер. Так авторизувавшись, гравець отримує доступ до найбільш популярним вкладках - Live, лінія, головна, спорт, мої ставки, профіль (особистий кабінет). Крім цього, якщо вас цікавить конкретний матч, то можете скористатися рядком пошуку та знайти за назвою.
Паріматч на андроїд
Розділ «Спорт» надає вибір всіх видів дисциплін, які представлені в лінії, можете спокійно гортати до тих пір, поки не знайдете потрібний для вас варіант. Подібна система існує і для розділу Лайв. Так що не бійтеся пропустити що-небудь. У розділі «мої ставки» ви зможете знайти всю інформацію за укладеними парі, які ще очікують розрахунку від букмекера, або ті, які вже були оплачені.

Тут є все, щоб можна було уникати ПК-версії: лінія, лайв-ставки, а також різні види парі: поодинокі, експреси і система. Крім цього, букмекер дає можливість переглядати детальну статистику по різних матчів, а якщо у вас на рахунку є якісь кошти, то можете ще й дивитися трансляції прямо з програми. Любителі лайва будуть в захваті.

Плюси і мінуси додатки в порівнянні з сайтом

Плюси програми:

  • Швидкий доступ. Завантаження і установка в один клік
  • Швидкість роботи і відгуку
  • Швидкість навігації і зручність інтерфейсу навіть на мобільному екрані
  • Викуп парі (Cash out)
  • Можливість вести фінансові операції: поповнення рахунку і зняття грошей з нього

На жаль, не обійшлося і без очевидних мінусів.
перший мінус ви не зможете зареєструватися в додатку на айфон, для цих цілей все одно буде потрібно використовувати ваш ПК. Що досить дивно для додатка, здатного поставити вам високоякісну відеотрансляцію.
другий мінус немає кнопки для швидкого доступу до онлайн чату або іншим варіантам зв'язку зі службою підтримки, що теж додає тільки питань до розробників.

Якщо підводити підсумки, то варто сказати, що мінуси програми можна назвати скоріше просто дурними недоліками, які незабаром, швидше за все будуть вирішені. А з іншого боку, додаток на айфон виконує всі функції, які ви тільки можете очікувати від програми від букмекерської контори. Всі ставки в будь-яких режимах, крім цього доступний CashOut, також відеотрансляції. Так що додаток варто того, щоб почати з ним працювати.

Поширені запитання

Як знайти посилання на додаток Паріматч на iOS?

Ви можете пряме посилання для скачування прямо в статті, на офіційному сайті БК, в App Store.

Чи є додаток в App Store?

Звичайно, ви можете знайти його, зробивши відповідний запит в пошуковому рядку

Що дає установка мобільного застосування БК на iPhone?

Все те, чим ви насолоджуєтеся при грі в БК Паріматч: доступність ставок, швидкість роботи з мобільним інтерфейсом, CashOut, всі можливі ставки від БК.

Чи є у додатку Паріматч для айфона якісь мінуси?

Найбільший - відсутність реєстрації через мобільний додаток.