Завантажити Паріматч на андроїд

Сьогодні абсолютно ніякого не можна здивувати наявністю смартфона в кишені, та й тим фактом, що сучасні мобільні пристрої спокійно можуть конкурувати з комп'ютерами 7-10 річної давності.

технічна інформація додатки Паріматч RU
версія 21.01.01
наявність в google play немає
мова програми російська
розмір інсталяційний файл 64,8 мб
розмір програми 122 мб
операційна система android 6.0 і вище
ліцензія безкоштовно

Так дивно, що сьогодні всі великі букмекерські контори пропонують свої власні мобільні додатки, як наприклад Паріматч для пристроїв на Андроїд.

Де безкоштовно завантажити додаток БК Паріматч і як встановити на Андроїд

Ви можете перейти по посиланню, представленої в нашій статті.

Але це не єдиний варіант для того, щоб знайти, скачати і поставити на свій телефон дане мобільний додаток.

Де безкоштовно завантажити додаток БК ПаріматчВ першу чергу варто звернути увагу на сайт Parimatch, де необхідно перейти в розділ MOBILE, в якому будуть посилання.

Завантажити Паріматч на андроїд

Робимо клік на скачування апк андроїд, обираємо шлях куди зберегти інсталяційний файл

вибираємо шлях куди зберегти інсталяційний файл Паріматч

Далі підключити телефон до комп'ютера через USB передати файл APK на свій мобільний телефон і запустити установку програми.

Або ж скористатися відразу мобільним телефоном і зайти на офіційний сайт по нашому посиланню.

Коли сайт Парі матч ру завантажитися, то в самій верхній частині буде додаткове повідомлення, яке відразу пропонує завантажити вам apk для android.

завантажити вам apk для androidНатискайте на кнопку «встановити»Після натискання буде проводиться завантаження інсталяційний файл.

Якщо додаткове вікно з пропозицією встановити додаток не з'явилося, можна знайти додаток самостійно через меню сайту.

Меню сайту в мобільній версії досить важко знайти, тому зробили скріншоти зі стрілочками. Меню знаходиться в нижній частині по центру сайту.

версія для Андроїд
Система може зажадати дозволити встановлення додатків з невідомих джерел. Буде потрібно відкрити настройки і поставити галочку в рядку «дозволити установку з невідомих джерел»

завантаження інсталяційний файл Паріматч Після завершення установки, можна користуватися мобільним додатком, для цього так само буде потрібно пройти процедуру реєстрації.

Огляд версії для Андроїд

Для того, щоб гравець не витрачав зайвого часу на очікування завантаження, все елементи мобільних додатків для телефонів мають більш спрощений інтерфейс. Це дозволило як прискорити відгук самого пристрою на роботу програми, так і зменшити кількість споживаного трафіку, а значить прискорює роботу в цілому.

Паріматч на андроїдВідразу варто сказати, що все програмне забезпечення час від часу потребує оновлення та постійних доробок. Тому, якщо ви не хочете застрягти в кам'яному столітті зі своїм смартфоном, то регулярно перевіряйте наявність нових оновлень і змін в додатку.

Не забудьте, що чим новіше додаток ви використовуєте, тим більшу швидкість відгуку ви швидше за все отримаєте від вашого девайса. А швидкість вкрай важлива для тих, хто вважає за краще робити ставки в лайв режимі.

Що ми можемо виділить в роботі мобільного додатка?

  • Простота і зручності інтерфейсу. Все знаходиться там, де має бути. Все легко і просто навіть для новачка
  • Всі розділи зручно розташовані вертикально (привіт орієнтації смартфонів)
  • Все меню налаштувань перебувати внизу (не самий популярний розділ серед користувачів)
  • Всі види ставок і режимів зосереджені вгорі

Щоб укласти парі на будь-спортивно подія, необхідно його знайти, а потім вибрати потрібний результат, натиснувши на коефіцієнт поруч з ним. Після чого відкриється окреме вікно, якому потрібно уточнити умови укладається парі, наприклад, суму, якої ви готові ризикнути. А потім підтвердити ставку і чекати її розрахунку букмекерів.
Паріматч андроїд

Плюси і мінуси в порівнянні з сайтом

Варто відразу сказати, що головний плюс подібного програми - мобільність. Користувач більш не прив'язаний до персонального комп'ютера, а значить може робити ставки перебуваючи на роботі, в дорозі або просто далеко від дому.

Завантажити Паріматч на андроїд

При цьому все це робити можна будучи не обмеженим у функціоналі. Так мобільний додаток надає абсолютно ті ж опції і послуги, які надаються на сайті букмекерської контори. Ви також можете укладати всі види ставок на спорт, використовуйте для цього «Спорт», для ставок по лінії, або лайв, для ставок в режимі «прямого ефіру». Навіть фінансові операції з особистого кабінету доступні на вашому смартфоні - поповнення депозиту і зняття грошей з ігрового рахунку. Можна зв'язатися і з зі службою підтримки. прекрасні можливості.

З мінусів варто відзначити відсутність відеотрансляції, проте незабаром обіцяли дане непорозуміння виправити. Набагато менші можливості по перегляду статистики минулих матчів. Однак, навряд чи це була б популярна функція на мобільних пристроях. Все ж багато тексту простіше дивитися на комп'ютері.

За підсумком ми маємо відмінний додаток на Андроїд, яке прекрасно справляється зі своїми завданнями, а незабаром, за обіцянкою розробників, буде робити навіть більше. Так, що дуже рекомендуємо вам витратити частину свого вільного часу, щоб зрозуміти весь арсенал опцій, який відкриваються перед тими, хто відкриє перед собою нову сторінку беттінга.

Поширені запитання

Де знайти посилання на додатки Паріматч для Андроїд?

Можете знайти прямо в нашій статті або перейти на сторінку БК Паріматч

Чи можна знайти додаток у Google Play?

Посилання на додатки всіх БК недоступні в даному сервісі, без винятків.

Чому варто встановити мобільний додаток?

Доступність, мобільність, зручність і простота використання при якісному збереженні функцій і опцій

Чи є у додаток якісь мінуси?

Так. На даний момент відсутні відеотрансляції, а також немає статистики по минулих подій.