Мобільна версія сайту Parimatch

Мобільна версія сайту Parimatch
Вже давно стало ясно, що мобільні телефони надають широкі можливості, якими не відмовилися скористатися в тому числі і букмекерські контори. Так БК Parimatch надає сьогодні кілька найбільш адекватних часу пропозицій в тому числі, і для любителів мобільного беттінга. Про все докладніше нижче.

Як потрапити на мобільну версію Parimatch?

щоб використовувати мобільну версію сайту Паріматч, необхідно тільки наявність мобільного пристрою, який буде автоматично переходити на адаптовану сторінку m.parimatch.ua або ви можете запам'ятати цю адресу і кожен раз вводити його в браузері.

Меню мобільної версії Паріматч

При використанні мобільної версії сайту будь-який гравець помітить звичні кольори його улюбленої букмекерської контори. Крім відмінного колірного рішення, дизайнери зручно розташували всі елементи сайту, таким чином, що на будь-якому мобільному пристрої буде можливо проводити переходи і операції натисканням пальців однієї руки. Більш того, всі елементи зручно розташовані, таким чином всі головні події лайва знаходяться в центрі і залучають максимум уваги, в той час як весь інший список розділений на розділи за видами спорту, лігам і так далі.

Меню розділене на три великі вкладки: «спорт», «лайв-ставки», «вибране», які відповідають букмекерської лінії, Live-режиму і наслідків, які ви залишили на майбутнє. Таким чином, користувач мобільної версії сайту може вибрати всі матчі включаючи киберспортівниє матчі ,які доступні в тому числі і гравцям, які грають на оригінальній версії сайту, використовуючи для цього ПК.

Крім цього ви маєте повний доступ до управління рахунком і всіма фінансовими операціями, такими як поповнення депозиту і зняття грошових коштів з рахунку. Дані можливості можна знайти в окремому меню з відповідною картинкою.

При цьому, якщо ви зіткнулися з якоюсь проблемою, наприклад при виведенні коштів ви не можете отримати коштів або зустрінуті інші дрібні неполадки, то варто звернутися в техпідтримку, де необхідно детально описати проблему і бажано надіслати скріншоти, на яких відображена виникає проблема. Якщо проблема незначна, то можна зателефонувати на гарячу лінію і дочекатися коментаря звідти. Зателефонувати можна з будь-якого телефону в будь-який час.

Чи можна зареєструватися через мобільну версію Parimatch?

Опція, наявність якої обрадує будь-якого любителя мобільного беттінга. Процедура реєстрації через мобільну версію сайту не займе багато часу, після чого можна зануритися в азарт з головою. Що необхідно?

  • Вказуємо паспортні необхідні паспортні дані, адреса електронної пошти, країну і місто, номер телефону, пароль і секретне питання, який необхідний при відновленні пароля.
  • Прочитуємо правила сервісу і підтверджуємо, що гравцеві виповнилося 18 років і більше, після чого завершуємо реєстрацію, погодившись з позиціями правил. Не забудьте забрати цінний бонус від букмекера, який ви знайдете за запропонованою посиланням
  • Після цього ви отримаєте свій ID, який ви використовуєте для авторизації на сайті.

Остання перешкода перед початком укладання парі - поповнення ігрового рахунку. Зробити це можливо безліччю способів, якими саме уточнюйте у букмекера. Ви можете використовувати банківські карти системи Visa / MasterCard, а також електронну платіжну систему «Вільна каса». При цьому фінансові операції доступні як з комп'ютера, так і з мобільної версії сайту.

Мобільні додатки Паріматч

Всіма послугами букмекерської контори Паріматч можна скористатися і через мобільні додатки, доступні для скачування на пристрої на базі Android і iOS. При цьому актуальні версії програмного забезпечення можна знайти як в Google Play, так і в Apple Store.

Доступ до мобільного сайту Parimatch в Росії

Стабільність роботи і постійне підключення до серверів забезпечені на 100% сервісом бк Parimatch. Дана контора отримала офіційний статус в Росії, завдяки чому їх діяльність повністю узгоджується з місцевим законодавством, що дає гарантії гравцям не побачити блокування улюбленого сайту. Тому сьогодні будь-який користувач однієї з представлених платформ (або всіх відразу) отримує доступ до всіх послуг і опцій, які пропонує букмекерська контора.