Доступ до сайту Паріматч

Доступ до сайту Паріматч

Згідно з нинішнім законодавством всі букмекерські контори, які хочуть діяти на території Росії, повинні пройти спеціальну процедуру легалізації після чого можуть вести свої справи. Невідповідність цим правилам призвело до того, що велика кількість букмекерських контор і їх сайтів, були недоступні для входу гравцям з РФ.

З чим пов'язано, що Паріматч став недоступний

Після доповнень до законодавства про легальний статус для букмекерських контор, велика кількість фірм виявилося поза законом і довгий час їх сайти і ресурси перебували під блокуванням Роскомнадзора, який діяв згідно з розпорядженнями Федеральної податкової служби. Ті контори, які опинилися під тиском, відмовилися виконувати вимоги і не перераховували податки. У список заборонених потрапило більшість, серед яких виявився і Паріматч. Таким чином, якщо ви грали у даного букмекера, є серйозна ймовірність, що його сайт тепер заблокований із зазначених вище причин.

Як потрапити на сайт в обхід блокування

Незважаючи на те, що проти букмекерських контор розгорнулася ціла компанія, для гравців отримати доступ до сайту і його мобільної версії не складає багато праці. При цьому користувач, який використовує засоби для обходу обмежень доступу не може бути покараний. Але при цьому варто врахувати, що ставки на спорт parimatch на подібних сайтах, які практично не мають зв'язку з Росією можуть виявитися вкрай проблемними, так деякі гравці можуть випробувати множинні труднощі пов'язані з грошовими переказами (в будь-яку сторону), а також не можуть розраховувати на юридичну допомогу держави з шахрайськими діями нелегального букмекера.

Так самі способи для того, щоб потрапити на сайт БК, багато в чому поширюються саме силами адміністрації сервісу. Часто вся інформація пересилається гравцям через електронну пошту, де знаходять актуальні способи боротьби з рішеннями Роскомнадзора. При цьому рішенням, як правило, є адреса нового робочого дзеркала - сайту двійника, на якому існує той же арсенал послуг, що і на офіційному сайті, але який ще не зазнав санкцій з боку держави.

Parimatch - неліцензований букмекер, тому грати на цьому майданчику в Росії ми не рекомендуємо. Радимо скористатися можливістю і ознайомитися зі списком аналогів, які надають подібні послуги і сервіс.

Я не грав у офшорного букмекера, але сайт недоступний. Що робити?

Крім нелегального Parimatch існує і його двійник Паріматч, який діє на законних підставах на території Російської Федерації. Зовнішнє і внутрішню схожість робить двох цих букмекерів важко помітними для рядового гравця, але тим не менше різниця колосальна.

Якщо у вас виникла проблема з підключенням до parimatch.ua, то варто в першу чергу звернутися в технічну підтримку букмекера. Вийти на контакт з нею можна використовуючи адресу електронної пошти - support@parimatch.ua - де співробітники сервісу найближчим часом розглянуть ваш запит і відправлять докладну відповідь на вашу проблему. Крім цього ви також можете звернутися в офіційні групи в популярних соцмережах, наприклад в «Вконтакте».

висновок

Будь-який новий гравець, який тільки знайомитися з грою в букмекерській компанії сьогодні не зустріне ніяких перешкод або зайвих зусиль. Кожен може використовувати можливості легальної контори, яка пропонує унікальний досвід у веденні азартних послуг. Більш того, існує і відмінна програма лояльності та бонуси новим гравцям, які, очевидно, порадують більшість користувачів. Так само не варто турбуватися про виплату податків, так як цю проблему букмекер Паріматч бере на себе. Грайте собі на втіху.