Паріматч бонус при реєстрації

Паріматч бонус при реєстрації

Якщо ви тільки починаєте «кар'єру» Беттери, то варто подумати про вибір своєї букмекерської контори. При чому варто задуматися так само і про бонуси, які надаються всім новим гравцям. Так що сьогодні пропонуємо ознайомитися з тим, що пропонує БК Паріматч, які бонуси пропонуються і чим ще може здивувати компанія.

Умови отримання бонусу в Паріматч

Для того, щоб отримати бонус за реєстрацію треба перейти на сайт parimatch-bonus.com.ua. Для цього буде потрібно витратити трохи свого вільного часу для заповнення персональної інформації: адреса електронної пошти, телефон, секретне питання і відповідь на нього та інше. Звичайно ж, не забудьте про пароль. Після підтвердження усіх введених даних ви можете перейти до наступних етапів.


Умови отримання бонусу в Паріматч

Відразу необхідно сказати, що отримання бонусу неможливо без проходження наступних етапів. Так що відразу ж перейдемо до цих етапів. Щоб пройти ідентифікацію особистості в Parimatch слід зробити скани ваших документів: паспорта та СНІЛС або ІПН на ваш вибір. Після чого завантажити ці скани на сайт букмекерської контори. Після чого чекаємо півгодини на розбір того, що ви відправили, якщо співробітника все влаштує, то ви пройшли цей етап.

Варто сказати, що ще в недавньому 2018 році Паріматч був куди більш щедрий на різні акції, які дуже любили нові гравці, так наприклад серйозним аргументом у виборі букмекерської контори була акція «Парі +», а також бонус за перший депозит, який міг досягати значення 2500грн. Було величезне число різних акцій і програм лояльності, які постійно допомагали залучати безліч новачків або досвідчених гравців, які шукали свій «притулок».

Ось тільки останні події показали, що більше, судячи з усього, на таку щедрість розраховувати не доводитися. Хоча остання акція, що діє на даний момент, ще зберігається, і це «бонус на 1000 р за першу ставку». Для цього можете перейти по спеціальному посиланню action.pm, після чого кинути на свій рахунок 100 гривень, а вже через день ви можете отримати подарунок в 1000грн бонусом.

Як можна використовувати бонус Parimatch

Ось тільки ситуація з різними бонусами не така проста, як може здатися на перший погляд. Так навіть бонус в 1000 р доведеться відігравати всякому, хто на нього претендує. Що це означає? Так гравцеві доведеться зробити ставки, які перевищують суму бонусу в 10 разів, тобто заради 1000грн, доведеться ризикнути 10 000грн. З іншого боку, якщо ви так чи інакше вже планували це зробити, то насолодитеся «халявної» тисячею. При цьому є обмеження на ті ставки, які ви можете використовувати для відіграшу. Так коефіцієнт не повинен бути менше, ніж 1,5. А робити ставки можна тільки на одиночні і експреси.

Що потрібно буде враховувати гравцеві при використанні бонус:

  • Можна мати тільки один зареєстрований акаунт на одного реального людини
  • Бонус, який ви можете отримати за депозит обмежений 1000грн за будь-яких обставин
  • Система не підійде для відіграшу парі
  • Поки ви не виконали умови для перетворення бонусу в реальні гроші, вивести їх не можна
  • Ті ставки, які були викуплені (Cash out) не беруть участі в відіграші

І найважливіше, після отримання даного бонусу гравець обмежений в часі, яке він може використовувати для відіграшу бонусу. Через два тижні з моменту включення бонусу ви повністю його втратите без шансу на повернення. Будьте обережні і отримуйте тільки кращі можливості.