⚡ Паріматч букмекерська контора огляд

Детальна оцінка БК
надійність
9
коефіцієнти
9
Бонуси та Акції
9
Служба підтримки
9
трансляції
9
Мобільні версії
9
Лінія в прематче
9
Лінія в лайв
9
Виведення коштів
9
введення засобів
9
Разом
9
Букмекерська компанія «Паріматч» почала працювати в Росії в 2009 році. «Паріматч» займає 8-е місце по впізнаваності в Росії серед всіх букмекерів і четверте - за показником лояльності клієнтів.
З вересня 2020 року букмекер функціонує на новій платформі, яка збільшила швидкість роботи сайту та додатків в десятки разів.

Про Букмекери

Ім'я «Паріматч» зареєстровано на холдингову компанію України, яка стала вести свою діяльність з 1996 року. На даний момент компанія може похвалитися серйозним розмахом і мільйоном активних користувачів по всій СНД. Інтерактивні ставки для росіян доступні на сайті parimatch.ua

Плюси і мінуси букмекера
легальний букмекер
Врятовано бонусна система
Компенсація податкових зобов'язань
Замовлення спеціальної VIP-ставки за завищеними лімітами
Багата лінія і іграбельності розпис
Можливість дострокових виплат за ставками (кешаут)
Часто виникають проблеми з ідентифікацією
Недоречні повернення ставок
Ні систем самоісключенія гравця
Неочевидний розрахунок ставок на статистику

Офіційний сайт

Єдиний сайт, доступний для гри в рамках контори - www.parimatch.ua
огляд бк Паріматч
На даний момент компанія є одним з головних претендентів на номінацію вибір редакції на думку нашого видання, а також має високі показники на думку відгуків користувачів.

Реєстрація та верифікація

Для того, щоб почати повноцінно грати, потрібно мати зареєстрований профіль, в якому учаснику буде запропоновано підтвердити дані про телефонний номер.
⚡ Паріматч букмекерська контора огляд
Після отримання профілю на сайті БК потрібно пройти подібну процедуру ідентифікації на сайті-посереднику - ЦУПІСе.

Якщо гравець вже має акаунтів в Першому ЦУПІСе, то він може використовувати даний профіль для реєстрації в Паріматч і вже після поповнити свій ігровий рахунок і пройти спрощене підтвердження даних.

За умови, що гравцеві потрібно пройти цю процедуру, то зробити це можна буде двома варіантами:

 • Підтвердження через сайт держпослуги
 • Завантаження особистих документів на сайт Паріматч

Для завантаження потрібно використовувати фотографію або скан першої сторінки паспорта з розворотом, а також сторінку з реєстрацією. Крім документів потрібно зробити власну фотографію на тлі з аркушем паперу, на якому написано Parimatch.

Паріматч при цьому після проходження даної процедури має право запросити її заново в деяких обставинах і при підозрі гравця в шахрайської діяльності. Повторна процедура передбачає надання електронних документів або ж прямого зв'язку з співробітниками контори в одному з відеочатів.

Поповнення та виведення коштів

Для того, щоб почати грати після реєстрації гравець повинен буде поповнити свій баланс в розділі «Введення / виведення коштів». При цьому мінімум для оформлення операції з переказу становить 50 гривень. Гравці можуть скористатися даними системами оплати:

 • Банківські картки систем VISA, MasterCard, Світ
 • Електронні гаманці - QIWI, Юманіте від Яндекса, ЦУПІС, WebMoney
 • ApplePay
 • З балансу операторів зв'язку (МТС, Білайн, Мегафон, TELE2)
 • Додатки банків - Тінькофф банк, Росбанк, Уралсиб, Пошта банк
 • Через термінали оплати в Зв'язковому або там же готівкою

Забрати фінанси гравець зможе на карти Visa, MasterCard, МИР, використовуючи гаманці юMoney, QIWI, а також відправивши банківський переказ. При цьому варто запам'ятати, що для виведення коштів можна використовувати тільки ті рахунки, які були «засвічені» при поповненні. Незнайомі рахунок ігноруються. Мінімальний поріг для оформлення перекладу - 1000 гривень.

Оформити запит можна в тому ж розділі «Введення-виведення коштів». Після цього запит зажадає підтвердження від букмекера, який перевірить всі обставини виведення.

Мінімальна і максимальна ставки

Мінімальний поріг для оформлення ставки - 20 гривень. Максимальний хід визначається індивідуально для кожної конкретної ставки в залежності від популярності і кількості вже укладених парі з матчу.

оподаткування

Всі переможні ставки оподатковуються за сучасним законодавством в розмірі 13%. При цьому існує правило, за яким податки з суми понад 15000 гривень мають виплачуватися самої конторою, в той час як при недосягненні цього порога значення гравець зобов'язаний взяти на себе відповідальність за виплату податкових зобов'язань. У першому випадку гравець отримує повідомлення про те, що контора утримує частину суми в якості вимоги про сплату податків і дає розписку про це.

Паріматч в деяких випадках компенсує гравцям необхідність виплати податків менше 15 тисяч гривень надаючи бонус в розмірі сплаченого.

Про службу підтримки

Для того, щоб зв'язатися з співробітниками Паріматч можна використовувати онлайн-чат на сайті контори, в популярних месенджерах Telegram (@PMSupport_Bot), WhatsApp (+7 061 328-22-41), а також Viber (parimatchrus). Також гравець може зателефонувати за номером гарячої лінії 8-800-770-73-71 або написавши на електронну пошту support@parimatch.ua.
⚡ Паріматч букмекерська контора огляд

Паріматч також відомий роботою з зовнішніми джерелами і підтримує тісну співпрацю з нашою редакцією, тому всі скарги, залишені на сайті, проходять перевірку в тому числі і співробітників даної контори. Будь-які конфлікти, як наприклад проблеми з виведенням засобом будуть розглянуті в спеціальному розділі, докладніше про всі обставини читайте в нашій статті.

Мобільна версія

Сайт parimatch.ua має мобільну версію для телефонів, а так само пропонує познайомитися і з роботою мобільних додатки для Android і iOS, які доступні після входу на сайт зі смартфона або планшета.
⚡ Паріматч букмекерська контора огляд
Функції, які існують в мобільному додатку букмекера схожі з тим, що ви можете побачити на сайті. Крім збереження можливостей мобільний додаток приносить ще й нове, так у версії для Андроїда додали можливість заходити по відбитку пальця. Якщо говорити про основи, то гравець, скачавши додаток може робити парі з доматчевих лінії і в Live, для тих і інших користувач може вибрати опцію - «Повернення ставки».

Спеціальні пропозиції

Всі гравці можуть використовувати кешаут або повернення ставки, яка пропонує достроково закінчити розрахунок ставки до фактичного підведення підсумків по матчу. Дізнатися конкретну суму для виводу можна в особистому кабінеті: «Мої ставки», де відкрити розділ «нерозрахованих».

Скористатися цією можливістю не завжди представляється можливим. Дану функцію можна знайти під час укладення парі, де її доступність і відбивається. Так, наприклад кешаут не працює для ставок типу «система» або в ситуації, коли результат одного з подій в експресі стало офіційно відомо.

Як правило можна вважати, що можливість використовувати повернення діє до тих пір, поки для цього події в лайв є позиція для ставки, як тільки прийом завершується, то кешаут зробити буде неможливо.

Для чого використовувати довгострокову виплату:

 • Гроші з кешаута відразу стають доступні після перекладу, при цьому старий купон зникає
 • У деяких випадках гравець може опинитися у виграші і отримати більше що розраховується
 • При очевидній невдачі можливо буде поміняти думку з поверненням частини суми.

Коефіцієнти - нормальні

Зайшовши на сайт контори спробуйте звернути свій погляд на підготовлену лінію в програмі «Експрес +», в якій події представлені з підвищеним щодо звичайних коефіцієнтом. При цьому робити парі тут можна тільки в експресі, так що будьте готові до додаткових ризиків, так як подій в кінцевому купоні повинно бути не менше 3-х.

замовлення коефіцієнта

На деякі види ставок Паріматч пропонує робити ставки з підвищеним рівнем коефіцієнтом загальним обсягом до 10 зайвих відсотків. Подібний функціонал доступний лише для великих ставок, що починаються від 1000 доларів США або в подібному еквіваленті в інших валютах. Якщо запропонований гравцем коефіцієнт може бути прийнятий в найбільших світових, то він буде прийнятий і Паріматч'ем. При цьому часто буває, що дозвіл на зговореними коефіцієнт буде дещо менше затребуваної гравцем суми, з іншого боку, користувач зможе поставити всю суму на трохи менший коефіцієнт.

Паріматч огляд сайту

Футбол

Для всіх зустрічей кращих європейських турнірів (чемпіонати Англії, Іспанії, Італії) розмір маржі буде залишатися в межах 3,58-3,92%. На всі турніри другого плану (змагання Туреччини і Данії) розмір обов'язково утримуваної суми утримується на позначці 5%.

Хокей

Коефіцієнти на вищі турніри Європи і КХЛ дуже високі щодо російського азартного ринку. При цьому маржа залишається в межах плюс-мінус 5%. Кілька гірше ставлення від БК отримали матчі серії NHL, в яких сума маржі зростає до 7%, що вже серйозно відрізняється від загальної пропозиції в бік погіршення.

Баскетбол

Високими коефіцієнтами порадувати фанатів баскетболу контора навряд чи зможе. Для європейських турнірів і обраних ліг (NBA) варіюється в межах 10-13% на будь-який результат в межах проведення основного часу. Маржа на звичні тотали і фори, з іншого боку, помітно нижче - 7-8%. Рівні шанси залишаються в межах плюс-мінус 1.8-1.9.

Тенііс

Для найважливіших спортивних зустрічей в рамках ATP і WTA встановлена ​​в розмірі 5%. Для челенджерів і ITF розмір суми стрибає до 7,5%.

Вибір ставок - хороший

Паріматч відноситься до букмекерів, лінія яких формується з різних джерел, частина купується до різних операторам, в той час як більша частина залишається самостійною розробкою власного штату аналітиків. Так що на окремі події можуть бути сильні розбіжності з конкурентами, які формують лінію з боку. Правда, тому можуть бути і затримки в оновленні лінії. Якщо говорити не тільки про кількісні параметри, то розпис по лінії не сказати, що багата, але з точністю задовольнить запити масового користувача, так присутні навіть ставки на популярні сьогодні киберспортівниє матчі.

Варіативність розпису взагалі одна з фішок букмекера, яка відрізняє його від своїх конкурентів на ринку. Існує навіть окрема функція з назвою «Додаткові результати» або значок «+», за допомогою якої гравець отримує доступ до всієї розпису, яка пропонується сервісом.

Футбол

Для розпису в рамках сервісу БЕТСІТІ характерний високий різноманітність, є налічік фори з поверненням (цілі) або полувозврат (четвертні), велика кількість додатковими тоталов і фор, індивідуальні параметри та інше. Чим ближче майбутню подію, тим різноманітніше пропозицію букмекера. існують ставки на найближче розвиток подій матчу - ігрові ситуації. Статистика окремих гравців, авторство голів, а також інші особисті досягнення. Для найбільших змагань існує окрема вкладка за статистичними даними, представлена ​​окремо від основної. Крім класичних кількості кутових і карток походу матчу користувачеві відкриті для передбачення відсоток володіння м'ячем, кількість ударів в створ і загальне число порушень.

теніс

Тенісна розпис отримала окрему частинку любові від БК, тому розпис одна з найбільших після футболу, порівнянна з показниками по ринку. Існує можливість ставок по різноманітним тотальний і форам, які представлені по готельним періодами часу, точний рахунок і деякі інші.

Баскетбол

На баскетбол також приділяється підвищена увага з боку сервісу. Так ставки, пов'язані зі статистичними даними, представлені багата та широка. Тут знайдуться ставки на кількість 2-х, 3-х очкових і штрафних, дані по проведеним передачам, блок-шотам, підборів, відсотку реалізації кидків. Для простої лінії є зрушення (покупка / продаж очок) по тоталом і форе з рваним кроком, без істотних альтернатив.

Хокей

Найбільше виконання якості лінії і її розпису представлено в цьому виді спорту, тут пропозиції обіграють більшість представлених на ринку конкурентів. Так, що хокей можна фактично назвати основною ставкою контори. Є стандартний набір ставок всім звичний - по окремим періодам індивідуальні та додаткові тотали і фори, хто заб'є, хвилина останнього гола і обидві заб'ють і багато інших. Окремо представлені статистика для окремих гравців, а також загальні - штрафний час, кидки в створ тощо Ще одна фішка, що результати представлені варіативні, 3 для основного часу, стільки ж для овертайму і з урахуванням буллітів окремо відповідно.

Сервіс Live - нормальний

Пропозиція «живого» режиму сильно просідає по відношенню до інших конторам, які «з'їли в цьому рибку». Очевидна різниця стає на матчі молодіжних турнірів і спеціальних локальних змагань місцевого значення.

З іншого боку, розпис виглядає пристойно особливо за умови розмови про ставки на ігрові події під час проведення матчу. Розмір маржі для подібних ситуацій на футбол 5-6%. Для баскетболу і хокею сума, що забирається букмекерів з кожної ставки ідентична такій у доматчевих лінії.

Для відмінною наочності користувачі можуть переглядати ТВ-трансляції і спеціальну інфографіку.

Час обробки запиту не найвища щодо пропозицій від інших БК. При цьому існує спеціальна система індивідуальної швидкості відгуку для користувачів, тому варто бути обережним і бути готовим до підступу.

бонуси Паріматч

Ексклюзивний бонус на перший депозит до 10000 гривень.
⚡ Паріматч букмекерська контора огляд

Кожен новоприбулий в Паріматч має можливість отримати спеціальний бонус за реєстрацію, а потім протягом 72 годин після першого поповнення ігрового рахунку гравець отримує бонус в розмірі від свого депозиту в повному обсязі аж до 10 тисяч гривень.

Для того, щоб повністю скористатися даними бонусом буде потрібно зробити одну або безліч ставок в обсязі, сумарно перевищує перше поповнення в 15 разів. При цьому всі ставки повинні бути укладені на ставки з коефіцієнтом вище 1,7. Обмежень на обраний режим ставок немає, підійдуть як LIVE-ставки так і доматчевих. Крім названих обмежень, в залік не підійдуть ставки, які були викуплені по кешауту.

ПО умовами акції гравець не може вивести кошти поки для нього діє бонусна сума, тому потрібно або повністю відіграти або програти його. Уже після все перекази коштів будуть доступні. При цьому гравцеві на відіграш приділяється 45 днів, після чого бонус пропадає.

Варто також відразу запам'ятати, що подібними вітальними акціями від бк можна скористатися лише один раз, а отримавши можливість відіграти бонус вибрати інший вже не вийти.

Бонус 1000 гривень на першу ставку
⚡ Паріматч букмекерська контора огляд
Для того, щоб стати володарем цього бонусу потрібно стати зареєстрованим користувачем в сервісі БК і зробити перше поповнення ігрового балансу на суму більшу, ніж 500 гривень.

Після 72 годин користувачеві стають доступні як 1000 бонусів, які він потім зможе використовувати.

Для того, щоб перетворити бонусну валюту в живі гроші потрібно укласти парі на суму, що перевищує розмір бонусу в 20 разів, при цьому вибирати результати з коефіцієнтом не менш 1,70.

У залік вищевказаною вимогою не йдуть ставки, гроші за які користувач собі повернув за допомогою «кещаут», а також укладені ставки типу «система»,

При цьому гравцеві недоступний функціонал ігрового рахунку на час дії бонусу, тому для того, щоб вивести кошти потрібно програти його або відіграти. Після цього залишок грошей на рахунку буде доступний як зазвичай. На те, щоб позбутися будь-яким чином від бонусу дається 45 днів, при не востребовании пропозицію видаляється безповоротно.

Будь-яке стартову пропозицію гравцем може бути вибрано тільки один раз, вибір одного гарантує відмова від інших.

Бонус до 5000 на депозит з мобільного додатка

Для того, щоб отримати цей бонус буде потрібно отримати свій персональний аккаунт через мобільний додаток і після цього внести гроші на свій рахунок в розмірі 100 гривень і більше. При цьому ваш бонус буде дорівнює сумі внесених за раз засобів.

Максимальна бонусна сума - 5 000 гривень. Саме поповнення здійснюється протягом 24 годин з моменту додавання грошей на ігровому рахунку, після чого їх можна використовувати для призначеного - спортивних ставок.

Для того, щоб перетворити бонус в реальні грошові кошти потрібно відіграти отримане однією або декількома ставками на суму понад в 10 разів більшу, ніж бонус. При цьому в навіщо йдуть ставки тільки з показниками коефіцієнта вище 1,70. А ставки вибирати випливає з ординарієм і експресів.

Варто пам'ятати також важливе обмеження, що поки діє бонусна пропозиція гравці не можуть вивести кошти з рахунку, тому буде потрібно бонус або відіграти, або програти, кінцевий підсумок не важливий. Після чого фінансові операції будуть доступні як зазвичай.

Будь-яке вітальне пропозицію від БК діє тільки один раз і з декількох потрібно вибрати тільки певне, після чого інші пропозиції будуть недоступні для користувача.

Страховка першої ставки до 2000 гривень

Для того, щоб придбати пропозицію по можливості збереження першої ставки на сайті БК потрібно зробити будь-який поповнення, а потім ставку в розмірі більшому 20 гривень з коефіцієнтом вище 1,70 в розділі «Футболу». При цьому бонус буде потрібно використовувати протягом 45 днів з моменту отримання, інакше ризикуєте не скористатися ним зовсім. Якщо всі умови були дотримані, то перша ставка, в разі її програшу протягом 72 годин повернеться назад в бонусному еквіваленті, але з максимально можливою сумою в 2000 гривень. При цьому не підходять ставки розраховані за кешаут і з поверненням.

Для того, щоб бонус перетворити в реальні гроші потрібно зробити кілька ставок сума, сума яких повинна перевищувати початкову суму в 7 разів, а ставки повинні мати коефіцієнт вище 1,70. Після проведення подібних махінацій гравцеві надається можливість виведення коштів в будь-якому обсязі. До виконання вимог акції виведення коштів залишається закритим.

Пам'ятайте, що вибрати можна тільки одне бонусне пропозицію, а значить всі інші будуть недоступні. При цьому бонус відіграється тільки один раз, часу на помилки немає.

Поширені запитання
Як зареєструватися на сайті БК «Паріматч»?
Для цього буде потрібно зайти на сайт Паріматч після чого відкрити кнопку «Реєстрація» у верху. Вводимо персональні дані, які вимагає сервіс і не забуваємо ввести пароль, де є букви і цифри. Як пройти процедуру в деталях можна ознайомитися в нашій статті.
Як зробити ставку в БК «Паріматч»?
У вертикальному меню з лівого боку гравцеві доступні для вибору види спорту, після чого можна відсіяти кількість варіантів вибравши певне змагання. Вибравши результат натискаємо по його коефіцієнту після чого, відкриється купон ставки, де вводимо необхідну суму і погоджуємося з умовами.
Як отримати бонус БК «Паріматч»?
Паріматч пропонує своїм новим клієнтам отримати приємний бонус на перший депозит до 3000 гривень, зайшовши в нього з мобільного додатку. Для цього буде потрібно отримати свій ігровий профіль через програму на iOS або Android, потім поповнити ігровий баланс на 2 тисячі гривень і виконати умови надання акції. Подробиці цього можете дізнатися в спеціальному розділі бонусів на сайті БК і у нас.
Чи можна в БК «Паріматч» зробити безкоштовну ставку?
На даний момент Паріматч відмовилися від надання фрібетов, на даний момент для гравців доступні кеш-бнуси, страховка ставки, а також різні лотереї та розіграші.
Де можна завантажити додаток БК «Паріматч» на телефон?
На даний момент мобільний додаток для Паріматч доступно для мобільних пристроїв, безкоштовно скачати можна з офіційного сайту, де, пройшовши по інструкції від букмекера можна встановити копію для свого пристрою на iOS і Android. Деталі можна дізнатися в окремій присвяченій статті.

Додаток «Паріматч» для iOS
Додаток «Паріматч» для Андроїд
Як користуватися мобільною версією?
Існують деякі відмінності в експлуатації мобільної версії Паріматч на відміну від їх сайту з ПК. Функціонал ж на відміну від зовнішнього вигляду практично ідентичний тому, що є в оригінальній версії. Редакція для вашої зручності створила спеціальний огляд для мобільної версії букмекера «Паріматч», що робити і як придбати тільки кращий досвід від використання - все в статті.
Як вивести гроші з рахунку БК «Паріматч»?
Щоб створити запит на отримання коштів на персональний рахунок буде потрібно зайти в особистий кабінет, де знайти «Грошові операції». Потім натискаємо на «Виведення коштів», де буде потрібно вибрати зручний спосіб переказу і кількість грошей для операції. Після чого створюється запит, який пройде через перевірку букмекера, після всього ви отримуєте свої гроші.
Для этого потребуется зайти на сайт Париматч после чего открыть кнопку «Регистрация» в верху. Вводим персональные данные, которые требует сервис и не забываем ввести пароль, где есть буквы и цифры. Как пройти процедуру в деталях можно ознакомиться в нашей статье.
В вертикальном меню с левой стороны игроку доступны для выбора виды спорта, после чего можно отсеять количество вариантов выбрав определенное соревнование. Выбрав исход нажимаем по его коэффициенту после чего, откроется купон ставки, где вводим необходимую сумму и соглашаемся с условиями.
Париматч предлагает своим новым клиентам получить приятный бонус на первый депозит до 3000 гривен, зайдя в него с мобильного приложения. Для этого потребуется получить свой игровой профиль через программу на iOS или Android, затем пополнить игровой баланс на 2 тысячи гривен и выполнить условия предоставления акции. Подробности этого можете узнать в специальном разделе бонусов на сайте БК и у нас.
На данный момент Париматч отказались от предоставления фрибетов, на данный момент для игроков доступны кеш-бнусы, страховка ставки, а также различные лотереи и розыгрыши.
На данный момент мобильное приложение для Париматч доступно для мобильных устройств, бесплатно скачать можно с официального сайта, где, пройдя по инструкции от букмекера можно установить копию для своего устройства на iOS и Android. Детали можно узнать в отдельной посвященной статье.

Приложение «Париматч» для iOS
Приложение «Париматч» для Андроид
Существуют некоторые различия в эксплуатации мобильной версии Париматч в отличие от их сайта с ПК. Функционал же в отличии от внешнего вида практически идентичен тому, что есть в оригинальной версии. Редакция для вашего удобства создала специальный обзор для мобильной версии букмекера «Париматч», что делать и как приобрести только лучший опыт от использования – все в статье.
Чтобы создать запрос на получения средств на персональный счет потребуется зайти в личный кабинет, где найти «Денежные операции». Затем нажимаем на «Вывод средств», где потребуется выбрать удобный способ перевода и количество денег для операции. После чего создается запрос, который пройдет через проверку букмекера, после всего вы получаете свои деньги.