БК олімп дзеркало

Вхід без блокування на БК Олімп
З недавнього часу букмекерська контора є легальним дозволеним букмекерів на території Російської Федерації, що означає, що вона діє згідно з місцевим законодавством і вимогами, які були поставлені державою.


Хоча деякі гравці застали час нетривалої битви букмекерів з Роскомнадзором, коли офіційний сайт БК Олімп піддавався блокувань.

Сьогодні у легального Олімпу проблем з блокуваннями не спостерігається, а неможливість зайти на сайт, швидше за все, пояснюється, тим, що гравець не дізнався заздалегідь про технічні роботах на сайті або має проблеми зі стабільністю роботи інтернету.

Однак, деякі гравці до сих пір предпочитаются скористатися послугами міжнародного сайту Олімп, який діє для решти світу, крім Росії, а для цього, швидше за все, доведеться скористатися робочим методом - знайти дзеркало сайту.

Як знайти робоче дзеркало?

Зробити це насправді просто, правда, іноді цей спосіб може займати кілька часу. Найпростіше буде звернутися безпосередньо в службу підтримки або написати в онлайн чат співробітниками сервісу, де відразу після вашого питання буде доступний відповідь.

Однак, якщо до цього зайти на сайт у вас не вийшло, то ви можете зателефонувати за номером гарячої лінії:

  • +7 (800) 234 87 44
  • написати лист на адресу електронної пошти help@olimp.bet.

Так само не забувайте, про те, що обхід блокування сьогодні не найприємніше заняття, особливо, якщо врахувати, що можна зустрітися з проблемами з законом. Якщо ви з такими зустрічатися не готові, то радимо звертатися тільки до легальних букмекерських контор.

Існує й інший варіант. Робоча дзеркало повинно бути доступно більшій кількості користувачів, інакше немає сенсу в його існуванні. Отже, можна знайти великі спільноти на форумах і соціальних мережах, де люди об'єднані любов'ю до ставок на спорт.

Однак, варто бути дуже уважним, так як можуть бути запропоновані варіанти, які будуть відстежувати дані користувачів, після чого можна втратити не тільки аккаунта, а й грошей зі своїх рахунків.

Так що доведеться вивчити безліч варіантів, щоб уникнути подібної ситуації.

При цьому варто сказати, що в старій версії сайту доступні всі ті ж функції: грошові операції з ігровим депозитом, укладення парі по лінії і лайв, звернення в технічну підтримку, а також робити ставки на спорт в мобільній версії сайту. Можна також знайти посилання, в якій є інструкція, як завантажити мобільний додаток для платформ Андроїд і IOS. Однак, робити це потрібно тільки з офіційного сайту БК Олімп.

Чи варто грати через дзеркало сайту

На це питання може дати відповідь тільки сам гравець. При цьому, варто розуміти, що функціонально гра на дзеркалі нічим не відрізняється від гри на офіційному сайті БК.
З іншого боку, а чи потрібні такі проблеми, коли існує офіційний легальний букмекер Олімп, який співпрацює з державою і знаходиться в системі ЦУПІС, що є надійним гарантом того, що гравець завжди дочекається свого виграшу, а проблеми з доступом ніколи не стоять. Тим більше, що пропозиція у Олімпу більш, ніж прекрасне.

Вибір як правило стоїть між зручністю і ризиком, так що тут вирішити може тільки сам гравець. А ми зі свого боку, тільки надамо вам потрібну інформацію.