Вхід без блокування на БК Олімп

Вхід без блокування на БК ОлімпНа сьогодні навряд чи когось можна здивувати тим фактом, що більшість вітчизняних букмекерів мають два майже однакових за назвою інтернет-ресурсу, на яких гравцеві пропонують зробити ставки на спортивні події.

БК Олімп, в зв'язку з цим, не виняток.

Спробуємо розповісти навіщо це потрібно, і яка користь може бути для гравців.

Таке «роздвоєння» стало реальністю після активної політики державних структур в особі Роскомнадзора і Федеральної податкової служби, які почали блокувати всі сервіси, які пропонують свої послуги, але при цьому не виплачують податкові відрахування. При цьому за контролем грошових переказів з'явилася фінансова організація - ЦУПІС, яка є обов'язковою для співпраці в легальних букмекерських конторах.

Для того, щоб позбутися від необхідності виплачувати податки деякі гравці вважають за краще грати в нелегальних конторах, які при потенційний ризик втрати грошей, хоча б не вимагають виплачувати державі 13% податок з виграшу. При цьому реєстрація та початок гри набагато швидше, ніж в легальних конторах. Для чого потрібно зайти на старий сайт Олімп, обійшовши блокування.

Основна проблема з доступом до сайту

В першу сторону варто позначити, що мова йде про контору, доступ до який забороняється державними структурами, що означає говоримо про нелегальне ресурсі БК Олімп. При цьому існує ліцензований сайт, який легко знайти в пошуковій системі, доступ до якого відкритий 24/7. Саме наповнення двох сайтів мало відрізняється з точки зору простого гравця, але фактично це дві різні організації, хоч ті і мають схожу назву.

При цьому отримати доступ до нелегального букмекерові можна тільки обійшовши блокування, яку накладає Роскомнадзор на сайти, що потрапили до реєстру заборонених сайтів. При цьому обійти подібні санкції з боку держави не становить так багато праці, як декому може здатися.

Як зайти на сайт?

Існує цілий ряд можливостей для обходу блокування, з повним списком варіантів легко ознайомитися в інтернеті. Ми ж запропонував найбільш прості варіанти, доступні для будь-якого гравця, навіть для того, хто практично не знайомий з інтернетом і його можливостями.

 

Завантажити мобільний додаток.

Найпростіший варіант - використовувати можливості, які пропонуються самим букмекерів, так що найбільш очевидний спосіб в цьому випадку буде - знайти і завантажити мобільний додаток. Вам не доведеться шукати інші способи обходу блокування, скачавши подібний додаток ви просто будете користуватися можливостями, які пропонує букмекер, а іншим займатиметься програма. Для цього, правда, потрібно зайти на сайт БК Олімп, а потім вибрати необхідну вам платформу - iOS або Android, яку можна дізнатися по відомим іконка.

 

Використовуйте будь-який доступний варіант для отримання доступу до VPN-сервісів.

Використовувати для цього можна, що завгодно. Можна знайти спеціальні настройки для вашого Proxy-сервера або DNS-порталу. Встановіть спеціальний дозвіл в вашому браузері, скачайте TOR. Варіантів для доступу до міжнародного сайту бк Олімп дійсно багато, і ви вільні використовувати будь-який із запропонованих.
Знайдіть один з доступних актуальних сайтів-дзеркал.

Дзеркало БК Олімп, що це?

Один з найпопулярніших способів потрапити на заборонений популярний сайт - це відкрити його дзеркало. Дзеркало - це сайт, який повністю повторює можливості, функціонал оригіналу, а також має одну і ту ж базу даних, тому вам не потрібно реєструвати новий аккаунт на подібному сайті. Як же зробити вхід на дзеркало БК Олімп?

Бот в VK, можна знайти спеціальну пропозицію від розробників або користувачів БК, після відправлення повідомлення боту, ви зможете у відповідь отримувати адреси сайтів-дзеркал, які ще не отримали блокування.

Бот в Telegram. Подібний спосіб з першим варіантом, тільки зайти доведеться в телеграм-канал, де знаходиться подібний бот, а потім знайти розділ «Дзеркала».
Поштовий бот. Для цього необхідно знайти спеціальний e-mail-адресу, після чого написати йому пусте повідомлення, після чого у відповідь почати отримувати список доступних дзеркал, які можна використовувати для гри на ставках на спорт.

Крім цього, можна використовувати відповідні пошукові запити в ваших улюблених пошукових системах. «Дзеркало букмекерської контори Олімп» або «Вхід на сайт Олімп на блокування» хороші запити, за якими з більшою ймовірністю можна буде здійснити гру на ставках. Варто так само нагадати, що іноземний сайт БК Олімп діє давно і стільки ж не оновлювався, тому дизайн там трохи застарілий, іноді це непогано, особливо коггда ви втомилися від постійних рекламних пропозицій на весь екран.

Складнощі при обході блокувань

Насправді зайти на заблокований сайт при належній вправності не складає ніяких труднощів. Просто необхідно почитати побільше про можливі варіанти і використовувати найбільш прості способи для обходу заборон. При цьому, якщо у вас все одно не виходить здійснити вхід на іноземний сайт БК Олімп, то можете безпосередньо звернутися за підказкою на електронну пошту самого букмекера на helpdesk@olimp.com, де можна описати свою проблему і отримати допомогу в її вирішенні.