Стара версія БК Олімп

Стара версія БК Олімп
На даний момент будь-який гравець може скористатися послугами легального букмекера Олімп, який веде свою діяльність відповідно до державних вимог, а значить доступний в будь-який зручний момент часу. Однак, сьогодні поговоримо про старому сайті букмекера, який використовувався за часів, коли слова ЦУПІС ще не знали.

Стара версія БК Олімп

Не так давно держава почала активну компанію по введенню контролю за діяльністю букмекерських контор, при чому більшість з них спочатку взагалі не могли отримати ліцензію. Саме в ці часи існувала стара версія сайту БК Олімп, яка істотно відрізнялася від нового сайту доступного по olimp.bet. При цьому в стані «боротьби» з державою букмекер користувався різними способами, щоб продовжити свою діяльність для найвідданіших гравців, пропонуючи використовувати дзеркала або проксі-сервера, які дозволяють обійти обмеження, що накладаються державними структурами.

Подібна поведінка гравців, які проходили терни, щоб отримати можливість ставити на спорт в своєму улюбленому БК легко пояснити, якщо знати, що Олімп пропонує широкі розпису для більшості спортивних подій, представлених в лінії і Live-режимі. Більш того, в наявності також зручний інтерфейс і комфортну взаємодію з усіма розділами сайту.

Навіщо може знадобитися стара версія БК Олімп і чи варто через неї грати?

Грати в букмекерській конторі БК Олімп легко в будь-який доступний момент часу, при чому недоступність сайту дуже рідкісне явище, яке зазвичай пов'язане з тим, що сайт іноді вимагає догляду на ремонт і технічні роботи, які супроводжують будь-який серйозний інтернет-проект.

Однак, відразу варто сказати, що, якщо ви знайдете сайт з подібним назвою, але на адресах .com або .kz, то варто знати, що вони діють не за правилами, необхідним російською державою, за що потрапляють під блокування. Доступ до них можна отримати одним з доступних варіантів, ось тільки чи потрібно це, коли існує легальний сайт, з використанням якого у вас не виникне не жодної проблеми.

З іншого боку, отримати доступ до нелегального сайту Олімп можна за допомогою мобільного додатку, який підійде для ваших телефонів на Android або IOS.

Що ж приваблює користувачів різних країн, в тому числі росіян в старій версії сайту Олімп? Варто відразу ж сказати, що популярність ресурсу можна пояснити однією рекламою, в першу чергу масовість користувачів була забезпечена за рахунок серйозного різноманітності в варіантах в розпису в лінії і live-ставках.

При чому немає серйозного розходження між найбільш відомими турнірами та екзотикою, кількість випадків в розпису практично не змінюється.

При чому в видах спорту легко знайти: футбол, теніс, баскетбол, хокей, гольф, лижі, бобслей і багато іншого.

Лайв режим тут представлений дуже навіть непогано. Зручна навігація по сайту і різних розділів допоможе швидко дістатися до необхідного результату потрібного спортивної події. При цьому так само, як і в лінії варіантів для ставок дуже багато як серед класичних і традиційних видів спорту, так і більш екзотичних. При цьому коефіцієнти пропонуються БК Олімпом більш ніж щедрі, і виглядають особливо приємно на тлі російських конкурентів.

 

При цьому серйозні виграші можна вивести різними способами, серед яких є переклад на банківську карту, мобільний рахунок або в електронний гаманець «Яндекс-гроші».

підсумок

Робота з БК Олімп відзначена величезним числом позитивних відгуків гравцями РФ. Існує величезна варіативність в варіантах для ставок на спорт. Все це приправлено високими конкурентними коефіцієнтами і зручною навігацією, і роботою сайту. А робота БК Олімп згідно зі стандартами, встановленими ЦУПІС, говорить про якість, яке підтримується адміністрацією сервісу.