Служба підтримки Олімп

Служба підтримки ОлімпЗустріч з проблемами і ризиками - природна частина життя Беттери, який любить ставки на спорт. Ось тільки зустрічатися з технічними неприємностями з боку букмекерської контори не любить ніхто, тому при зустрічі з подібним явищем краще заздалегідь знати до кого звернутися за відповіддю. Постараємося відповісти на ці питання на прикладі легальної БК Олімп.

Як отримати допомогу?

За відповідями на всі питання варто звертатися в спеціалізований відділ - технічну підтримку, співробітники якої в швидке доступне час постараються вирішити будь-яку проблему, що виникла. При цьому зв'язатися з цими працівниками можна різними шляхами:

  • написавши на електронну пошту
  • зателефонувавши за номером безкоштовної гарячої лінії
  • відправивши повідомлення на офіційному сайті БК в онлайн-чаті.

Як я можу знайти контакти служби підтримки?

Щоб отримати подібну інформацію не доведеться бути шпигуном, всі деталі розкриті в окремому розділі - «Контакти», де, як і інші букмекери, Олімп вказує все контактні дані. Даний розділ знаходиться на головній сторінці офіційного сайту в самому низу поруч з іншими інформативними розділами, наприклад - «правилами».
Там можна знайти офіційний адреса електронної пошти helpatolimp.bet, а також телефон гарячої лінії - 8 (800) 234 87 44. Використовуючи їх, можна отримати консультацію в технічній підтримці сервісу. Крім цього, можна написати в онлайн чат, де також допоможуть з відповіддю.

Що мені потрібно для зв'язку?

Якихось окремих вимог до гравця не існує. Однак, є кілька пунктів, які скоріше відносяться до питань етикету та ефективності вашого звернення. Так, якщо ви зіткнулися з якоюсь технічною проблемою, то при собі необхідно буде тримати свої ідентифікаційні дані вашого ігрового аккаунта, а також кілька скріншотів, на яких можна зрозуміти причину або характеристики виниклої проблеми. При цьому, якщо проблема не пов'язана з технічною складовою, то краще спочатку ознайомитися з правилами. У більшості випадків там виявляється згадана проблема і її рішення, якщо немає, то сміливо звертайтеся в службу підтримки.
При зверненні в онлайн-чаті не забудьте залишити відгук про роботу співробітника, це допоможе поліпшити відгук як для вас, так і для інших гравців. Поліпшення сервісу допоможе як букмекерові, так і Беттери.

А є ще якісь способи зв'язатися з компанією?

Як правило, всі стандартні питання і вирішення технічних проблем можливі за допомогою зазначених вище даних, якщо ситуація вимагає куди більш оригінального рішення, то існують і інші електронні адреси, за якими можна задати ваші запитання:

  • press@olimp.bet - контакти для ЗМІ та по роботі з громадськістю
  • managers@olimp.bet - для колаборації та комерційного співробітництва

Вирішувати проблеми досить просто, необхідно просто поставити правильне питання в службу підтримки користувача БК Олімп.