Реєстрація в БК Олімп

Реєстрація в БК Олімп

Деякі новачки можуть відчувати при проходженні реєстрації в своїй першій букмекерській конторі, щоб почати укладати парі і вигравати. Постараємося розібратися як це зробити без зайвих проблем, використовуючи як приклад відому БК Олімп.

способи реєстрації

Перш почати робити ставки в букмекерській конторі Олімп, кожен користувач повинен пройти процедуру реєстрації. При цьому зробити це ви зможете двома способами, використовуючи свій персональний комп'ютер і зайшовши на офіційний сайт бк або перейшовши на мобільну версію сайту на вашому мобільному девайсі. Варто врахувати, що сама процедура нічим не відрізняється, тому вибір залежить тільки від вашої зручності.

Реєстрація на сайті

Сама процедура доступна для проходження на головній сторінці сайту, де необхідно знайти однойменний пункт і перейти по ньому. Після цього ввести дані в усі запропоновані поля, а також не забудьте ввести правдивий номер мобільного телефону та електронної пошти, які необхідні для подальшого проходження процедури.

Отримавши пароль та логін, ви можете в той же момент використовувати їх для авторизації в особистий кабінет. Це не означає, що в цей же момент ви можете почати грати і робити ставки на спортивні змагання. Для цього вам буде потрібно пройти і інші процедури. На жаль, це обов'язково для всіх легальних контор, які працюють на території Росії. Після всього вам доведеться пройти верифікацію вашої особистості.

Ідентифікація через ЦУПІС

Кожна сертифікована букмекерська контора працює за вимогами, встановленими державою, серед яких, наприклад співпрацю з ЦУПІС. Це спеціальна кредитна організація, яка працює з СРО (саморегулівної організацією букмекерів), будучи при цьому гарантом по виплатах грошових коштів, а також контролюючим органом, який враховує всі грошові перекази між букмекерів і його користувачами.

При цьому для проходження верифікації вам необхідно слідувати одній з представлених інструкцій від БК Олімп. Зробити це можливо за особистої присутності в салонах зв'язку «Евросеть» або використовуючи систему CONTACT. При цьому головне мати при собі документ, що засвідчує вашу особу (найкраще паспорт) і телефон, який ви вже зареєстрували в букмекерській конторі. Після цього вам заведуть спеціальний гаманець ЦУПІС (за сумісництвом - QIWI), після чого процедура буде вважатися пройденою.

Варто заздалегідь обмовитися, що процедура для проходження верифікації не безкоштовна. Так «Евросеть» вимагатиме з вам 300 р., КОНТАКТ буде використовувати половину цієї суми - 150 р. і 100 гривень, які будуть потрібні для активації вашого гаманця. При цьому CONTACT займе за часом 24 години, а Евросеть всього 15-20 хвилин.

При цьому ви зможете пройти ідентифікацію через відділення Олімп, для цього буде потрібно відправити копії ваших документів або особисто відвідавши Москву і відділення. Для деяких користувачів може зажадати просто гігантської кількості часу і витрат грошей.

Однак, якщо ви закінчили з цією процедурою, то бюрократичний «пекло» для вас закінчився і ви можете зі спокійною душею використовувати всі функції і послуги букмекерської контори, в тому числі і всі види транзакцій, використовуючи ваш ігровий рахунок.

Реєстрація через мобільний телефон

Пройти процедуру можна лежачи на зручному дивані і використовуючи екран вашого мобільного пристрою. При цьому ви пройдете абсолютно через все ті ж пункти, що і користувачі персональних комп'ютерів, і заповнити всі ті ж форми і інформацію.

Плюси і мінуси кожного способу

Якщо говорити відверто, то ніяких плюсів чи мінусів при реєстрації просто не існує, що при використанні персонального комп'ютера, що мобільного пристрою. Незважаючи на тривалість процедури, сама реєстрація проста і зрозуміла навіть для самого недосвідченого новачка. При цьому використовуючи для проходження потрібних пунктів мобільний пристрій (і саме додаток для мобільного), Можна трохи заощадити трохи часу, якщо ви заповнюєте всі форми в дорозі до пунктів верифікації вашої особистості. При цьому онлайн ідентифікація через Олімп набагато зручніше через ваш ПК. Так, що це швидше питання смаку.

При цьому, якщо взяти доступні способи по ідентифікації, то можливостей трохи більше. При цьому салони зв'язку швидше за все знаходяться і в вашому місті, навіть якщо він зовсім невеликий. Звичайно, простіше було б пройти верифікацію онлайн через букмекерську контору, але на жаль не всі мають повністю ідентифікований QIWI-гаманець, який потрібно для цієї операції. Так що залишається тільки особиста присутність в салонах Евросети або CONTACT. Не забудьте паспорт і свій телефон.