Додаток БК Олімп для iPhone

Не дивно, що сьогодні букмекерські контори усіма силами намагаються поліпшити досвід у використанні своїх мобільних додатків.

технічна інформація додатки БК Олімп
версія 4.36
наявність в app store є
мова програми російська
розмір інсталяційний файл 107,6 мб
розмір програми 145 мб
операційна система IOS 10.0 і вище
ліцензія безкоштовно

Додаток БК Олімп для iPhone


Так що сьогодні мова зайде про те, що дозволить мати доступ до ставок завжди - мобільний додаток на прикладі БК Олімп для айфона.

Причини створення цього додатка в основному вже були надані раніше. В общем-то гравець при наявності даного додатка і, звичайно ж, мобільний пристрій, забезпечують швидкий доступ до можливостей букмекерської контори. Однак варто докладніше розповісти, чим відрізняється мобільний додаток БК Олімп від офіційної версії сайту.

Де скачати і як встановити?

Всього існує два варіанти, де без проблем і складнощів можна знайти мобільний додаток, готове до завантаження та встановлення:
AppStore і на сайті БК Олімп.

olimp мобільний додаток AppStore

У першому випадку зробити це можна взагалі не прикладаючи зусиль, просто відкривши даний магазин додатків на своєму пристрої, ввівши в рядок пошуку назву контори - «Олімп», після чого зробити кроки, як і в будь-якому іншому мобільному додатку.

ios olimp
У другому випадку, доведеться пройти шлях кілька довший. Переходимо на офіційний сайт БК Олімп, де знаходимо вкладку зі знайомою іконкою мобільної платформи, де натискаємо на посилання «завантажити додаток», а потім переходимо в AppStore, де спокійно завантажуємо додаток.

огляд додатки

Зайшовши в додаток, відразу ж варто відзначити фірмовий дизайн, єдиний як для телефону, так і офіційного сайту. Зроблено все гранично функціонально з мінімум зайвих деталей, що оцінять користувачі, яким набридло щодня бачити рекламні пропозиції, що займають більшу частину екрана. зручна навігація і поділ по вкладках оцінять любителі лайв-режиму, для яких час буквально означає гроші.

Олімп для iPhone
Функціонал ж для додатка зроблений так само в кращому вигляді, і він не поступається за можливостями web-версії ресурсу БК Олімп:

  • Можливість битися об заклад на всі матчі в лінії і LIVE
  • Всі операції в рамках особистого кабінету
  • Перегляд матчів онлайн, результатів і статистики
  • Звернення в технічну підтримку
  • Історія укладених парі

Функції програми не обмежуються наведеними вище, список можна продовжувати досить довго, проте, відразу варто зрозуміти, що тепер гравцям абсолютно не обов'язково бути вдома за своїм ПК або в наземному пункті прийому ставок. Все можна зробити в дорозі використовуючи свій мобільний пристрій. А підтримка телефонів на базі IOS гарантує, що укладення парі не затьмарить прикрими глюками і іншими абсолютно непотрібними речами.

Переваги та недоліки мобільного додатка

Найголовніша перевага мобільного застосування в його доступності та можливості використовувати в будь-який час і в будь-якому місці (якщо там ловить мобільний інтернет). Це дозволяє гравцям робити ставки за мінімальну кількість часу, що робить можливим використовувати можливості програми навіть на роботі, особливо, якщо улюблений матч відбувається в таке незручне для вас час.

Це особливо порадує любителів Live-ставок.

Варто відзначити так само дизайн, швидкість роботи і відсутність зайвого, що в цілому прискорює можливість укладення парі. Гравець заходить сайт не для того, щоб дивитися на рекламу, а робити ставки в першу чергу.

Так що це теж величезний плюс.

Серйозних недоліків відмічено не було. Звичайно ж при цьому варто враховувати, що необхідно встановити мобільне з'єднання з Інтернетом. Але більшість власників смартфонів, отже, його мають. Якщо ж користувач зіткнувся з неприємністю або проблемою, то завжди можна звернутися в техпідтримку, наприклад написавши на пошту help@olimp.bet. Там точно знайдуться відповіді на всі питання.