Правила гри в БК Олімп

Правила гри в БК Олімп
Будь-який гравець, який збирається витрачати свої гроші в букмекерських конторах повинен усвідомлювати в якому місці, він це робить. Зрозуміти це можна тільки прочитавши правила, за якими ця контора працює. Поетом спробуємо розглянути цей зв'язок на прикладі правил гри в букмекерській конторі Олімп.

Основні поняття і терміни

В першу чергу варто почати з того, де необхідно шукати місце, де можна ознайомитися з пунктами правил гри в БК Олімп. Нічого складного тут немає. Для цього на головній сторінці знаходимо вкладку «Про компанії», яка знаходиться в самому низу, потім переходимо по ній і клацаємо по посиланню «Документи». Далі відкриваємо і знайомимося з основними положеннями. Найголовніше, що це необхідно і в тому числі для того, щоб не погоджуватися наосліп з правилами, після введення даних для реєстрації.
Що необхідно знати в першу чергу:

 • Користуватися послугами БК Олімп можуть тільки гравці, яким виповнилося 18 років на момент реєстрації.
 • Умисне введення невірних паспортних даних призводить до вічної блокування. (Якщо ви знайшли подібну помилку, то варто негайно зв'язатися з співробітниками служби підтримки БК)
 • Спроба створення однією людиною декількох акаунтів призводить до блокування всіх профілів.
 • Змінити умови укладеного парі, як і скасувати його неможливо.
 • Контора залишає за собою право робити зміни в існуючі правила, але зобов'язується інформувати гравців про це заздалегідь.
 • БК Олімп має право відмовити клієнту в укладенні парі без пояснення причин.

Правила прийому ставок

За правилами сервісу гравець може робити необмежену кількість ставок на величезну кількість різних спортивних зустрічей незалежно від виду змагання і турніру. Для цього надаються можливості по прогнозу подій як щодо подій футбольних матчів, так і по різним першості з дартсу. При чому, природно, що цими видами список не обмежується. Для того, щоб перейти до вибору подій, які відбудуться в недалекому майбутньому необхідно вибрати меню з назвою «Лінія», де потім вибрати необхідні результат для певної зустрічі серед сотні варіантів спортивних подій зустрічі і турнірів.
Варто уточнити, що

 • Прийом ставок в режимі лінії закінчується, як тільки починається матч
 • Виграш розраховується по тому коефіцієнту, який був в момент укладення парі.
 • Якщо подія не відбулося або було зрушено більше, ніж на сім днів то вся сума, витрачена на укладення парі повертається гравцеві без змін.

Правила прийому Live-ставок

Величезне число користувачів віддають перевагу саме лайв ставки, так як стає можливим укладати парі прямо під час прямої трансляції. Так можна оцінити те, що відбувається на полі, а також оцінити, хто більше очевидний в ролі переможця. І, звичайно ж, не варто забувати про те, що існує можливість поставити в лайв найбільш високий коефіцієнт, так як він постійно змінюється на відміну від ставок в лінії.

Всі можливі варіанти для ставок в Liveнаходятся в однойменному розділі на головній сторінці сайту БК Олімп.

При цьому не забувайте, що хоч можна виловити найбільше значення для коефіцієнтів, то постарайтеся не залишитися з найменшим. В цьому режимі приказка «час - гроші» може стати буквальною.
При цьому, якщо на рахунку гравця БК Олімп є деяка сума грошей, то йому відкрита можливість перегляду онлайн трансляцій прямо зі сторінки сайту БК.

Не забувайте, що існують окремі особливості, які характерні тільки для окремих видів спорту:

 • Всі ставки, які укладаються на футбольні події, приймаються тільки в основний час матчу
 • При розрахунку ставки у футболі існує умова, що 2 жовтих картки прирівняні до 1 червоною.
 • У тенісі при відсутності одного з учасників через відмову або дискваліфікації ставка повертається гравцеві.
 • У баскетболі ставки розраховуються з урахуванням овертайму
 • У хокеї ставки приймаються в основний час, однак існують і ті, які йдуть і в додатковий час - «з урахуванням ВІД».

Правила розрахунок ставок і виплати виграшів

Виплати за укладеними раніше ставками, як правило, не викликають ніяких проблем навіть у новачків. Все виконується відповідно до положень правил.

Зазвичай неприємності виникають тільки у недобросовісних гравців, які помічаються за спробами шахрайства та порушенням правил сервісу.

Якщо такого користувачі за собою не спостерігали, то при виграші ставки можна вивести свої гроші з депозиту. Зробити це можна використовуючи банківські картки (Visa, Mastercard, МИР), а також на рахунок вашого мобільного телефону.

висновки

Звичайно ж, можна зареєструватися не читаючи правил, за якими БК здійснює свої функції. Однак, часто це веде до того, що необізнана клієнт зустрічається з різними ситуаціями, які вирішуються за певними правилами, про які він не знає. Більш того, трапляються і зовсім комічні проблеми, з якими користувач міг би і не зустрітися читай б він про них в положеннях правил. Не варто ускладнювати ситуацію там, де цього не потрібно.