БК Олімп офіційний сайт вхід

БК Олімп офіційний сайт вхідЩоб почати грати в БК Олімп необхідно бути авторизованим і зареєстрованим користувачем на сайті. Після цього гравцеві відкриваються можливості по відстеженню різної інформації і різне взаємодія з нею. А головне, звичайно, гравець може робити ставки на спортивні події.


Перед тим, як намагатися зайти в особистий кабінет користувача Олімп необхідно пройти вищезгадану реєстрацію. При чому, так як Олімп є легальним букмекерів на території РФ, то це означає, що реєстрація потребує так само ідентифікації персональних даних в ЦУПІС.

Самі процедури не так і складні, особливо реєстрація. Банальне введення даних до відповідних рядків і поля.

Після цього, потрібно тільки підтвердити правильність введених даних при ідентифікації. Все це доведеться зробити користувачу в обов'язковому порядку, з іншого боку, подібну бюрократію пройти необхідно тільки один раз. далі легше.

Після реєстрації і ідентифікації запам'ятовуємо введені дані, особливо логін і пароль, які потім будуть потрібні для входу і авторизації в особистому кабінеті. Без цих даних увійти в свій аккаунт, на жаль, ви не зможете.

Так само існує необхідність в реєстрації електронного гаманця в QIWI. Так як всі грошові перекази з вашого ігрового аккаунта, так чи інакше все одно проходять саме через цю систему. Після чого буде потрібно підтвердити дані, що вводяться, що зробити буде можливо в тому числі за допомогою особистого візиту в Евросеть або Contact. Після цієї процедури гаманець користувача в КИВИ отримає статус «Максимальний», і ви зможете використовувати всі його можливості.

Після всього цього повертаємося на головний сайт olimp, де буде доступно вікно з можливістю введення персональних даних і авторизація.

Відразу варто відзначити, що виконаний сайт дуже красиво і грамотно для будь-якого гравця, все розташовано зручно і розділене за тематичними розділами. У якнайшвидше час гравець може отримати можливість ставити на абсолютно різні спортивні змагання по всьому світу. Це особливо важливо для тих, хто хоче робити ставки в основному в Live-режимі, де час практично дорівнює за значенням слову гроші.


Так само гравець може перейти в особистий кабінет, де будуть доступні функції з управління особистим рахунком на сайті БК Олімп. Звідси можна буде поповнити депозит або зняти кошти на банківську карту або електронний гаманець. Переглянути статистику або історію укладених парі, а також познайомитися з можливістю перегляду онлайн трансляцій прямо на сайті.

Існує і окремий розділ для того, щоб завантажити мобільний додаток для вашого телефону на андроїд або IOS, де збережені всі доступні функції головного сайту в зручній минималистичной упаковці.

Познайомившись з усіма доступними можливостями, ви нарешті можете перейти до укладання парі.